0

To jak myślicie w Anglia - Belgia kto wygra?

3

Wiem ze na dole już napisane ale wyjaśnię dokładniej 26- letni Shaqiri oficjalnie do LFC za 13,5 mln funtów. Liverpool nieźle się zbroi w tym okienku transferowym kupili jeszcze Naby' iego Keitę i Fabinho.

0

Słyszeliście że FIFA zakazała stacją telewizyjnym robienia zbliżeń na atrakcyjne kobiety xd Co o tym myślicie?

0

Zanim ktoś zada pytanie co można dzis oglądnac?
Na Polsacie leci Star Wars Atak klonów.

0

Jak myślicie jaki numer powinien mieć Arthur?
15, 7 czy 8 po Inieście ;)

2

Zostawiłem łapę i suba

1

Tego już Ci nie powiem ;)

0

Postawie na Synów Albionu

9

Mundial 2022 w Katarze
Mecz otwarcia - 21 listopada
Finał - 18 grudnia
Źródło: Meczyki .pl

0

Macie jakąś drużynę ( z obojętnie jakiej ligi ) w tym roku która was zaskoczyła i w następnym sezonie będziecie jej kibicować?
Mnie osobiście pozytywnie zaskoczyły: Liverpool i Napoli.

0

Ja ;)

33

1.Gomes - obowiązkowo :)

0

A Kto obok niego? Xd

0

Dobry ten Okazja

0

Żurek z czerwem za symulke ( druga żółta ). Napisalbym ze uczył się od miszcza ale nie grał z Neymarem

6

Górnik z golem 1-0 Angulo w 87 minucie

1

O juz 2-0 dla Lecha

0

Łoo dwóch Arthurów xd

0

Taki młody, utalentowany :D

0

Xd No pełnoletni jeszcze nie jestem :(

5

Oficjalnie:

Conte zwolniony z Chelsea. Zastępcą ma być już wkrótce M. Sarri za 20 - 30 mln.

Źródło: Meczyki .pl

0

Wszystko dzisiaj już załatwione z Arthurem i Lengletem?
Bo nie byłem na Fc Barca.com i na necie cały dzień.

0

Na stronie Barcy na YT 90 % komentarzy są o Messim i Hazardzie. Czasami tylko Welcome Arthur!!!

0

Sarri oficjalnie w Fulham?

0

Xd

3

Jestem ciekawy ile teraz fanów Juve którzy uważali Messiego za NPNŚ przeniosą się na CR7 :)

0

Brzęczek oficjalnie trenerem Polski!!!

28

Modric po meczu z Anglią:
- Ich dziennikarze i eksperci mówili przed meczem,
że zabraknie nam siły i że będziemy " żywymi trupami ". Te słowa dały nam dodatkową motywację, by pokazać, że się mylą. Powinni mieć więcej pokory i szacunku - stwierdził przed kamerami - " BelN Sports ".
- Kiedy grasz w półfinale, nie możesz być zmęczony.
Mecz z Argentyną był naszym najlepszym, ale to, co zrobiliśmy teraz jest spełnieniem marzeń dla nas i całego kraju - dodał Modrić.
Powiedział również że nikt nie stawiał ich w gronie faworytów ale dzięki jakości, chęci i duchowi walki dotarli do finału. Stwierdził też że po straconym golu stali się na boisku lepsi od Anglików :D

0

Niestety

0

Chodzi o mundial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?