Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak myślicie w Anglia - Belgia kto wygra?
3
Wiem ze na dole już napisane ale wyjaśnię dokładniej 26- letni Shaqiri oficjalnie do LFC za 13,5 mln funtów. Liverpool nieźle się zbroi w tym okienku transferowym kupili jeszcze Naby' iego Keitę i Fabinho.
0
Słyszeliście że FIFA zakazała stacją telewizyjnym robienia zbliżeń na atrakcyjne kobiety xd Co o tym myślicie?
0
Zanim ktoś zada pytanie co można dzis oglądnac?
Na Polsacie leci Star Wars Atak klonów.
0
Jak myślicie jaki numer powinien mieć Arthur?
15, 7 czy 8 po Inieście ;)
2
Zostawiłem łapę i suba
1
Tego już Ci nie powiem ;)
0
Postawie na Synów Albionu
9
Mundial 2022 w Katarze
Mecz otwarcia - 21 listopada
Finał - 18 grudnia
Źródło: Meczyki .pl
0
Macie jakąś drużynę ( z obojętnie jakiej ligi ) w tym roku która was zaskoczyła i w następnym sezonie będziecie jej kibicować?
Mnie osobiście pozytywnie zaskoczyły: Liverpool i Napoli.
0
Ja ;)
33
1.Gomes - obowiązkowo :)
0
A Kto obok niego? Xd
0
Dobry ten Okazja
0
Żurek z czerwem za symulke ( druga żółta ). Napisalbym ze uczył się od miszcza ale nie grał z Neymarem
6
Górnik z golem 1-0 Angulo w 87 minucie
1
O juz 2-0 dla Lecha
0
Łoo dwóch Arthurów xd
0
Taki młody, utalentowany :D
0
Xd No pełnoletni jeszcze nie jestem :(
5
Oficjalnie:
Conte zwolniony z Chelsea. Zastępcą ma być już wkrótce M. Sarri za 20 - 30 mln.
Źródło: Meczyki .pl
0
Wszystko dzisiaj już załatwione z Arthurem i Lengletem?
Bo nie byłem na Fc Barca.com i na necie cały dzień.
0
Na stronie Barcy na YT 90 % komentarzy są o Messim i Hazardzie. Czasami tylko Welcome Arthur!!!
0
Sarri oficjalnie w Fulham?
0
Xd
3
Jestem ciekawy ile teraz fanów Juve którzy uważali Messiego za NPNŚ przeniosą się na CR7 :)
0
Brzęczek oficjalnie trenerem Polski!!!
28
Modric po meczu z Anglią:
- Ich dziennikarze i eksperci mówili przed meczem,
że zabraknie nam siły i że będziemy " żywymi trupami ". Te słowa dały nam dodatkową motywację, by pokazać, że się mylą. Powinni mieć więcej pokory i szacunku - stwierdził przed kamerami - " BelN Sports ".
- Kiedy grasz w półfinale, nie możesz być zmęczony.
Mecz z Argentyną był naszym najlepszym, ale to, co zrobiliśmy teraz jest spełnieniem marzeń dla nas i całego kraju - dodał Modrić.
Powiedział również że nikt nie stawiał ich w gronie faworytów ale dzięki jakości, chęci i duchowi walki dotarli do finału. Stwierdził też że po straconym golu stali się na boisku lepsi od Anglików :D
0
Niestety
0
Chodzi o mundial