Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wtf
0
Ci co kibicują Chorwacji powinni być dumni że raczej "Na pewno" i tak zajmą ważne 2 miejsce. Kibicuje Francuzom ale Chorwacja będzie miło wspominać ten turniej :)
1
Jeeeeeeeest
0
Dembele mógłby chociaż wejść murawę powąchac.
0
Ale Żiru chcial to zrobic
0
Goooooooollll
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xdddddddd wszyscy sobie wbijają na stadion
0
Ale tutaj będzie ból dupy jak Francja trafi
0
Czy tylko mi sie wydaje ze Deschamps jak się uśmiecha to wygląda jakby nie miał zębów? Xd
0
Oby Samu wrocil na boisko po medal :/
1
Xdddddddddd jakby to byla jego wina
6
Żiru nie strasz Socjopaty samobojem xd
0
Co by nie było Chorwacja dzisiaj osiąga lub poprawia swój najlepszy sukces na MŚ - dotychczas 1998r. I brązowy medal A dziś albo wygrana MŚ albo 2 miejsce i srebro. Brawo dla nich!!!
2
Griezmann!!!! GOOOOOOL!!!
0
Przyjmujemy zakłady: Griezmann czy super Subasic?
2
Ale Rakieta porobił
0
Przynajmniej mamy gole nie jak np. 4 lata temu
2
Wiecie co, dużo myślałem czy jest ktoś na MŚ który mógłby przejść do Barcy dobrą grą na tym mundialu i doszlem do wniosku że Own goal ma dużo goli ale nie wiem ile?
0
Mario Mandzukić od bohatera do zera xd
0
"Okazja"
0
Benzemę? śmiechlem
0
Zaobserwuje konto osoby która naliczy ile do końca będzie tzw. "Okazji" xd
0
Żiru jak wyskoczył .........
0
Okazja i ......
0
Brozovic to taki Kucharczyk
1
I wnioskujesz to po 2 minutach gry czy wyglądzie? Xd
1
Kalinić teraz pyka w billarda z kolegą A obok nich finał na TV Xd
0
Payet by sobie dotknął taki puchar do kolekcji xd
6
Szpaku zachwycony modelką ;)