0

Wtf

0

Ci co kibicują Chorwacji powinni być dumni że raczej "Na pewno" i tak zajmą ważne 2 miejsce. Kibicuje Francuzom ale Chorwacja będzie miło wspominać ten turniej :)

1

Jeeeeeeeest

0

Dembele mógłby chociaż wejść murawę powąchac.

0

Ale Żiru chcial to zrobic

0

Goooooooollll

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xdddddddd wszyscy sobie wbijają na stadion

0

Ale tutaj będzie ból dupy jak Francja trafi

0

Czy tylko mi sie wydaje ze Deschamps jak się uśmiecha to wygląda jakby nie miał zębów? Xd

0

Oby Samu wrocil na boisko po medal :/

1

Xdddddddddd jakby to byla jego wina

6

Żiru nie strasz Socjopaty samobojem xd

0

Co by nie było Chorwacja dzisiaj osiąga lub poprawia swój najlepszy sukces na MŚ - dotychczas 1998r. I brązowy medal A dziś albo wygrana MŚ albo 2 miejsce i srebro. Brawo dla nich!!!

2

Griezmann!!!! GOOOOOOL!!!

0

Przyjmujemy zakłady: Griezmann czy super Subasic?

2

Ale Rakieta porobił

0

Przynajmniej mamy gole nie jak np. 4 lata temu

2

Wiecie co, dużo myślałem czy jest ktoś na MŚ który mógłby przejść do Barcy dobrą grą na tym mundialu i doszlem do wniosku że Own goal ma dużo goli ale nie wiem ile?

0

Mario Mandzukić od bohatera do zera xd

0

"Okazja"

0

Benzemę? śmiechlem

0

Zaobserwuje konto osoby która naliczy ile do końca będzie tzw. "Okazji" xd

0

Żiru jak wyskoczył .........

0

Okazja i ......

0

Brozovic to taki Kucharczyk

1

I wnioskujesz to po 2 minutach gry czy wyglądzie? Xd

1

Kalinić teraz pyka w billarda z kolegą A obok nich finał na TV Xd

0

Payet by sobie dotknął taki puchar do kolekcji xd

6

Szpaku zachwycony modelką ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?