0

Chyba Cristina

0

Yyy ok :)

5

U mnie za chmurami xd

0

Obejrzyj, przestaniesz być dziwny xd

0

Del Bosque

5

Oglądnął bym sobie Barce, na razie pozostaje mi teraz Star Wars na Polsacie.

0

Messi

0

Ok dzieki, mała wtopa

0

Źródło?

2

Według "Topu" najbliżej pozyskania Aleksandra Golovina, rosyjskiej gwiazdy mundialu z trójki:

Monaco, Chelsea i Juventus najbliżej zakontraktowania jest klub z Francji.
Edit: Golovin w Monaco!!!

0

Nie wiem, chyba do Barcelony :)

0

Przypomnę pewien wesoły i miły suchar na temat FCB.
Przychodzi piłkarz do spowiedzi.
Ksiądz się pyta:
- Gdzie chcesz synu pójść, do nieba czy do piekła?
- Do Barcelony

0

Gomesa? Xd bo jego chciałbym się pozbyć

0

Widzę że wszyscy mamy podobne zdanie co do Gomesa Xd

0

Xd "Kuchy Style"

0

Mi się podobają, ale rzeczywiście chyba lepiej żeby były innego koloru

1

Znowu 22?
Nie bardzo pasuje mi ta godzina ale trudno.

0

Last Christmas oczywiscie

0

Jak się ta strona nazywa?

12

Przynajmniej już nie muszą kłamać nie?

0

Górnik tez

0

No,zobaczymy jak sobie poradzą w PL. Super dzisiaj gra Smith-Rowe i Nelson

0

Smith-Rowe ale strzał!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Arsenal dominuje, wiecej strzela i podaje przez pierwszą polowe a tu 41 minuta i jakis Vietto ze szczupaka trafia na 1-0

0

Lacazette miał setke

0

Gdybym był złośliwy napisałbym że od Żiru :)

Ale na szczęście nie jestem

0

Kolor skóry tylko trochę inny

0

Przez to że to ludzie tak wyjaśniali xd

0

Podoba mi się (piłkarsko) ten 18 letni Nelson z Arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?