Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Cristina
0
Yyy ok :)
5
U mnie za chmurami xd
0
Obejrzyj, przestaniesz być dziwny xd
0
Del Bosque
5
Oglądnął bym sobie Barce, na razie pozostaje mi teraz Star Wars na Polsacie.
0
Messi
0
Ok dzieki, mała wtopa
0
Źródło?
2
Według "Topu" najbliżej pozyskania Aleksandra Golovina, rosyjskiej gwiazdy mundialu z trójki:
Monaco, Chelsea i Juventus najbliżej zakontraktowania jest klub z Francji.
Edit: Golovin w Monaco!!!
0
Nie wiem, chyba do Barcelony :)
0
Przypomnę pewien wesoły i miły suchar na temat FCB.
Przychodzi piłkarz do spowiedzi.
Ksiądz się pyta:
- Gdzie chcesz synu pójść, do nieba czy do piekła?
- Do Barcelony
0
Gomesa? Xd bo jego chciałbym się pozbyć
0
Widzę że wszyscy mamy podobne zdanie co do Gomesa Xd
0
Xd "Kuchy Style"
0
Mi się podobają, ale rzeczywiście chyba lepiej żeby były innego koloru
1
Znowu 22?
Nie bardzo pasuje mi ta godzina ale trudno.
0
Last Christmas oczywiscie
0
Jak się ta strona nazywa?
12
Przynajmniej już nie muszą kłamać nie?
0
Górnik tez
0
No,zobaczymy jak sobie poradzą w PL. Super dzisiaj gra Smith-Rowe i Nelson
0
Smith-Rowe ale strzał!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Arsenal dominuje, wiecej strzela i podaje przez pierwszą polowe a tu 41 minuta i jakis Vietto ze szczupaka trafia na 1-0
0
Lacazette miał setke
0
Gdybym był złośliwy napisałbym że od Żiru :)
Ale na szczęście nie jestem
0
Kolor skóry tylko trochę inny
0
Przez to że to ludzie tak wyjaśniali xd
0
Podoba mi się (piłkarsko) ten 18 letni Nelson z Arsenalu