Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie przepraszam. Jeżeli chcesz mogę Ci o ni napisać chyba że wolisz oglądnac sam sobie skróty?
0
Jak mi babcia da np. Piniążki to tak
2
Fajne, juz wiem co sobie kupic na imieniny
2
Czarne sandały albo japonki
0
W USA wczoraj
0
Sory ale ile jescze będziemy wałkować dziś ten temat. To takie trudno wpisać w YT skrót meczu czy na innej stronie i oglądnac?A nie sie pytac jak wygladal mecz. Bez urazy
1
Nie wiem co brał komentator ale działa :D
2
Andre Zostajović
0
Ok ale musisz podać nazwę kanału
0
A co napisał?
0
Komentarz usunięty
0
Nie widzę go u nas ale trudno ;)
Mamy już lepszych zawodnikow
0
Klub PAWlinho właśnie zaczął grać. PAWlinho w wyjściowym składzie.
0
Jeden z najlepszych na boisku :)
0
O wilku mowa, dzięki.
0
Nie, nie krzyczał.
2
Zaje***cie
0
Javier Zanetti zaprzeczył parę dni temu jakoby Messi miał trafić do Interu. Podsumował to mówiąc - -To jakieś szaleństwo!!!
Uff.... No to możemy być spokojni - kamień z serca :D xddd
9
Albo Kontuzjović czy Itakzostanęwtymklubiejović
0
Mamy tu eksperta od wychowanków typu: ViscaBarca123, który poda mi statystyki Puiga z zeszłego sezonu?
0
Ten "Suarez" ładuje ponad 20 bramek i asyst w sezonie ;)
0
Czy tylko na naszej stronie jest coś takiego jak LA Rambla? Na innych stronach ludzie piszą komentarze ale pod jakimiś artykułami.
0
2. Piecze dupka, piecze :P
0
W Źródle napisane - Simeone:
I'd choose Messi czyli wybrałbym Messiego
0
Plotki transferowe:
-Manchester United rozważa Yerrego Mine jako alternatywę dla Harrego Maguire'a.
- Chelsea i Liverpool dołączają do walki o Christiana Pulisica.
0
Nie miał okazji się wykazać bo grał z młodymi. Z tego co pamiętam 1-2 groźne strzały i drybling. O Arthurze głośno bo strzelił i wogole super zagrał.
5
Milan szykuje ofertę złożenia Antonio Conte 3 - letni kontrakt (Tuttosport)
4
Niedawna rozmowa Simeone z dziennikarzem:
Simeone:
-Messi jest bardzo dobry, ponieważ otacząją go fantastyczni zawodnicy.
Dziennikarz:
-Kogo ty wybrałbyś do jakiegoś przeciętego klubu (aby się wzmocnił )???
-Simeone:
Bez wątpienia wybrałbym Messiego
Ronaldo prawdopodobnie będzie otoczony wokól najlepszych graczy na świecie, ale Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.
2
Mam nadzieję że Aleix i Digne tak. Paco myślę że może zostać, ale nie będę za nim płakał jak odejdzie
0
Ma ktoś terminarz na mecze w przyszłym sezonie Barcy B??? W tym roku chyba bardziej zainteresuje się drużyną rezerw :D