0

W takim razie przepraszam. Jeżeli chcesz mogę Ci o ni napisać chyba że wolisz oglądnac sam sobie skróty?

0

Jak mi babcia da np. Piniążki to tak

2

Fajne, juz wiem co sobie kupic na imieniny

2

Czarne sandały albo japonki

0

W USA wczoraj

0

Sory ale ile jescze będziemy wałkować dziś ten temat. To takie trudno wpisać w YT skrót meczu czy na innej stronie i oglądnac?A nie sie pytac jak wygladal mecz. Bez urazy

1

Nie wiem co brał komentator ale działa :D

2

Andre Zostajović

0

Ok ale musisz podać nazwę kanału

0

A co napisał?

0

Komentarz usunięty

0

Nie widzę go u nas ale trudno ;)
Mamy już lepszych zawodnikow

0

Klub PAWlinho właśnie zaczął grać. PAWlinho w wyjściowym składzie.

0

Jeden z najlepszych na boisku :)

0

O wilku mowa, dzięki.

0

Nie, nie krzyczał.

2

Zaje***cie

0

Javier Zanetti zaprzeczył parę dni temu jakoby Messi miał trafić do Interu. Podsumował to mówiąc - -To jakieś szaleństwo!!!
Uff.... No to możemy być spokojni - kamień z serca :D xddd

9

Albo Kontuzjović czy Itakzostanęwtymklubiejović

0

Mamy tu eksperta od wychowanków typu: ViscaBarca123, który poda mi statystyki Puiga z zeszłego sezonu?

0

Ten "Suarez" ładuje ponad 20 bramek i asyst w sezonie ;)

0

Czy tylko na naszej stronie jest coś takiego jak LA Rambla? Na innych stronach ludzie piszą komentarze ale pod jakimiś artykułami.

0

2. Piecze dupka, piecze :P

0

W Źródle napisane - Simeone:
I'd choose Messi czyli wybrałbym Messiego

0

Plotki transferowe:
-Manchester United rozważa Yerrego Mine jako alternatywę dla Harrego Maguire'a.
- Chelsea i Liverpool dołączają do walki o Christiana Pulisica.

0

Nie miał okazji się wykazać bo grał z młodymi. Z tego co pamiętam 1-2 groźne strzały i drybling. O Arthurze głośno bo strzelił i wogole super zagrał.

5

Milan szykuje ofertę złożenia Antonio Conte 3 - letni kontrakt (Tuttosport)

4

Niedawna rozmowa Simeone z dziennikarzem:
Simeone:
-Messi jest bardzo dobry, ponieważ otacząją go fantastyczni zawodnicy.
Dziennikarz:
-Kogo ty wybrałbyś do jakiegoś przeciętego klubu (aby się wzmocnił )???
-Simeone:
Bez wątpienia wybrałbym Messiego
Ronaldo prawdopodobnie będzie otoczony wokól najlepszych graczy na świecie, ale Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.


2

Mam nadzieję że Aleix i Digne tak. Paco myślę że może zostać, ale nie będę za nim płakał jak odejdzie

0

Ma ktoś terminarz na mecze w przyszłym sezonie Barcy B??? W tym roku chyba bardziej zainteresuje się drużyną rezerw :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?