0

Hehe nabijamy sobie w statystykach podań ;P
A te pachołki z Rzymu tylko biegają.

0

Ale Malcom porobił tylko gorzej z wykończeniem. Nowe nabytki super się spisują.

0

Roma podstawowym sobie nie poradzi z naszymi niektórymi rezerwami.

0

Gooooooooooooooooooooool

0

Widzę dobry sklad na mecz. Malcom sobie pogra z Arthurem, Vidal zagra.

0

Dobry wieczór Panowie!!!

Właśnie wstałem i widzę że Real przegrywa. Kto strzelił?

3

A ja sobie nie zakrwawiam oczu i czekam na Barce

0

Gdyby Real grał później to tak ale nie chce mi sie 2 rano wstawać. Życzę Ci miłej zabawy :P

0

Na którą budzik Panowie?

0

Polecacie książkę Barca. Życie, Pasja, Ludzie?
Bo jestem już prawie pewny zakupu tej książki.

0

Mecz z Romą to piękna okazja do zemsty za 1/4 LM, no i oczywiście zabranie im Malcoma sprzed nosa. Jakby jeszcze Malcom strzelił to by było super :D

1

Pociesze Cię nie mieszkam w Warszafce :D

0

W tej Ameryce to wszystko jest znakomite ;)

0

Jessie idzie na panny z mistrzem ;)

0

Właśnie zastanawiałem się nad piłkarska furia, mógłbyś mi napisać czy ją polecasz i jest warta zakupu?

0

Hehe już nowa fryzurka

0

Znacie jakieś świetne książki na temat:
1. Ligi hiszpańskiej
2. Barcelony
Jakieś propozycję?

1

Wilki nigdy nie są za dziecinne ;)

0

Dla zainteresowanych na kanale FC Barcelona na YT właśnie pojawił się film ktory mowi o przygotowaniach do sezonu Messiego, Alby, Pique i Busquetsa

0

Niektórzy wychowankowie wejdą do pierwszego składu za 2-3 lata. Miranda i Cucu mogą awansować do pierwszego składu, Puig też ale za parę lat.

1

Trochę zaszalales z ławką......

0

Fajnie Messi wygląda w tej koszulce i spodenkach z tym niebieskim wzorem.

0

Przecież mają Żiru ;D

1

Według (Sky Italia) Higuain jest chętny do przeprowadzki do Mediolanu. Po transferze Ronaldo do Juventusu może nie być miejsca dla Higuaina w drużynie "Bianconeri" i najprawdopodobniej opuści Juventus na rzecz Milanu.

0

I wygrał LE. Może nie dogaduje się z zespołem?

0

Coś mi mówi że Rafinha po tych słowach zyska na naszej stronie wiele zwollenikow aby zostal ;)

0

Oficjalnie?

0

Messi, Pique, Alba i Busquets już po badaniach?

5

Komentarz usunięty

2

Skad ty te newsy bierzesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?