1

Taki czerwony ten księżyc że powiedziałbym zaćmienie Marsa

0

Wchodzi Davinson "dotknę piłkę ręką" Sanchez

3

Mimo świetnej gry nie. Super grają nowe nabytki jak Arthu i Lenglet czy Miranda, Rafinha itd. Ale brakuje zmarnowanych setek przez Suareza, magii Coutinho i oczywiście goli Leo :D

0

Miło je znów obejrzeć ;)

12

Rafinha - klasa sama w sobie

0

Może Malcom dziś uderzy z dystansu jak Arthur .....

0

Czy ja dobrze widzę? Ludzie sobie siedzą i jedzą jakieś hamburgery (tam gdzie jest wyrzut z autu) xd
A jakby ktoś dostał w łeb???

0

Xd

0

Malcoma??????

0

Biegał sobie spokojnie, piłka do niego i z laczka!!!!
BRAWO

0

Arthurrrr lovciam Cię. Gol w debiucie!!!

0

Ooo mamy Munira, yyy znaczy Puiga na boisku

0

Arthur gra dziś na jakiej pozycji?

0

Gdyby tak Munir za Puiga wszedł - u komentatora - "Wchodzi Puig za Puiga

0

Riki dopełnił formalności?
Komentator chyba myśli że to - Riqui Munir El Haddadi

0

Munirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0

W sumie ;D

0

Denis....wstyd, Munir by lepiej uderzył

0

No super tylko muszą jeszcze tą obronę sforsować

0

Komentator chyba chce już Puiga na boisku.
Wiedziałem że chłopak jest utalentowany ;)

0

Arthur z 4, Lenglet z 15 czyli wiemy kto z 7 :D

0

VISCA el Barca!!!!

0

Lenglet z Arthurem debiutują. Go chłopaki!!!

0

Nareszcie!!!

0

Wszyscy w domu śpią a ja oglądam Barce ;)

0

Inter strzela Chelsea na 1-1, Gagliardini.

9

Dobra - budzik 4.50 ide się za chwilę kimnąć.

Dobranoc wszystkim którzy idą spać, widzimy się rankiem na La Rambli, Pozdro!!! :D

0

1-1 BRAWO Juventus !!!!!

0

Benfica strzela Juve

0

Wiem ze jeszcze 8h ale jak tam emocje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?