Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taki czerwony ten księżyc że powiedziałbym zaćmienie Marsa
0
Wchodzi Davinson "dotknę piłkę ręką" Sanchez
3
Mimo świetnej gry nie. Super grają nowe nabytki jak Arthu i Lenglet czy Miranda, Rafinha itd. Ale brakuje zmarnowanych setek przez Suareza, magii Coutinho i oczywiście goli Leo :D
0
Miło je znów obejrzeć ;)
12
Rafinha - klasa sama w sobie
0
Może Malcom dziś uderzy z dystansu jak Arthur .....
0
Czy ja dobrze widzę? Ludzie sobie siedzą i jedzą jakieś hamburgery (tam gdzie jest wyrzut z autu) xd
A jakby ktoś dostał w łeb???
0
Xd
0
Malcoma??????
0
Biegał sobie spokojnie, piłka do niego i z laczka!!!!
BRAWO
0
Arthurrrr lovciam Cię. Gol w debiucie!!!
0
Ooo mamy Munira, yyy znaczy Puiga na boisku
0
Arthur gra dziś na jakiej pozycji?
0
Gdyby tak Munir za Puiga wszedł - u komentatora - "Wchodzi Puig za Puiga
0
Riki dopełnił formalności?
Komentator chyba myśli że to - Riqui Munir El Haddadi
0
Munirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0
W sumie ;D
0
Denis....wstyd, Munir by lepiej uderzył
0
No super tylko muszą jeszcze tą obronę sforsować
0
Komentator chyba chce już Puiga na boisku.
Wiedziałem że chłopak jest utalentowany ;)
0
Arthur z 4, Lenglet z 15 czyli wiemy kto z 7 :D
0
VISCA el Barca!!!!
0
Lenglet z Arthurem debiutują. Go chłopaki!!!
0
Nareszcie!!!
0
Wszyscy w domu śpią a ja oglądam Barce ;)
0
Inter strzela Chelsea na 1-1, Gagliardini.
9
Dobra - budzik 4.50 ide się za chwilę kimnąć.
Dobranoc wszystkim którzy idą spać, widzimy się rankiem na La Rambli, Pozdro!!! :D
0
1-1 BRAWO Juventus !!!!!
0
Benfica strzela Juve
0
Wiem ze jeszcze 8h ale jak tam emocje?