Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będziesz miał czas i pracować i oglądać?
Podziwiam zamiłowanie do klubu :)
2
Jak kto woli, ja wolę się troszkę wyspać. Dodam też że nie jestem pełnoletni jak ty.
1
Ustawić budzik na 5.00, pospać parę godzin i zacznie się tak długo wyczekiwany mecz Barcelony.
0
Największe gwiazdy Totenhamu na wakacjach?
0
Ale pogrom!!!
0
Na początku myślałem że ta kropka to jakiś pyłek na telefonie
0
Wenger będzie dumny 4-1
2
Myślę 25-34
0
Karny dla PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No niewiem jak z tymi " bramkami " Suareza bedzie ale oby juz nie marnowal tyle okazji. Bo przez to marnowanie okzji Ronaldo wyprzedzil go w golach jezeli chodzi o LL
0
Dobrze że "The Gunners" zainwestowali w młodego Leno. Wyjdzie im to na dobre patrząc na wiek i formę Czecha a Niemca
0
Myślę że możliwe do sprawdzenia.
0
Ich cel to top4 więc nie wiem jak to będzie z Burnley
1
Śmiejcie się lub nie ale w tym sezonie PL Arsenal może lekko zagrozić takiej Chelsea czy Totenhamowi o miejsce w tabeli :/
5
Przynajmniej nie mówi 5-10 razy na minutę "okazja" xd
0
Özil Gooooooooooool!!!!!!!
2
Uuuuu londyńska tiki-taka
0
To poważne czy Nie? Xd
0
Jakieś średnie te stroje Arsenalu z PSG, lepsze już wyjazdówki
0
A może top 3 Xdddd
1
Klub Iniesty Vissel Kobe strzela na 1-0 z Kashiwa Reysol. Od razu dodam że Andres nie miał udziału przy bramce ale gra od pierwszej minuty. Obecnie jest 70 minuta
3
Składy na mecz Arsenal - PSG (13.30 TVP SPORT):
Arsenal 4-2-3-1:
B. Leno, Bellerín, Sokratis, Mustafi, Kolasinac, Matteo Guendouzi, Elneny, Mkhitaryan, Özil, Iwobi i Aubameyang
PSG 3-4-1-2 :
Buffon, Rimane, Diarra, Mbe Soh, N'Soki, Rabiot, Bernede, Georgen, Nkunku, Weah i Toufiqui
Kapitanowie: Özil, Rabiot
0
Bo Valverde wystarczy jeden, dwa dobre mecze jakiegoś zawodnika i już jest nim zainteresowany. Tak było z Willianem, super mecz przeciwko Barcelonie w LM i już składanie za niego ofert. Dodatkowo Valdek Rabiotem już się trochę czasu interesuje.
0
Dzisiejszy występ Rabiota zadecyduje być może o grze w Barcelonie. Jestem ciekaw jak sobie poradzi w tym meczu będąc kapitanem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Nie dziwię ci się. Dwa miesiące przerwy, nowi zawodnicy i wychowankowie którzy dostaną szansę na grę, też się jaram
0
A ja się zastanawiam ile z tych zawodników: Arthur, Lenglet i właśnie Malcom wystąpią od pierwszej minuty
0
I kolejna dyskusja xd. Cola czy Pepsi?
1
Dzisiaj fajne meczyki jak np. Arsenal - PSG, Chelsea - Inter, Man Utd - Liverpool ale nic nie przebije jutrzejszego meczu Barcy z Totkami