0

Będziesz miał czas i pracować i oglądać?
Podziwiam zamiłowanie do klubu :)

2

Jak kto woli, ja wolę się troszkę wyspać. Dodam też że nie jestem pełnoletni jak ty.

1

Ustawić budzik na 5.00, pospać parę godzin i zacznie się tak długo wyczekiwany mecz Barcelony.

0

Największe gwiazdy Totenhamu na wakacjach?

0

Ale pogrom!!!

0

Na początku myślałem że ta kropka to jakiś pyłek na telefonie

0

Wenger będzie dumny 4-1

2

Myślę 25-34

0

Karny dla PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No niewiem jak z tymi " bramkami " Suareza bedzie ale oby juz nie marnowal tyle okazji. Bo przez to marnowanie okzji Ronaldo wyprzedzil go w golach jezeli chodzi o LL

0

Dobrze że "The Gunners" zainwestowali w młodego Leno. Wyjdzie im to na dobre patrząc na wiek i formę Czecha a Niemca

0

Myślę że możliwe do sprawdzenia.

0

Ich cel to top4 więc nie wiem jak to będzie z Burnley

1

Śmiejcie się lub nie ale w tym sezonie PL Arsenal może lekko zagrozić takiej Chelsea czy Totenhamowi o miejsce w tabeli :/

5

Przynajmniej nie mówi 5-10 razy na minutę "okazja" xd

0

Özil Gooooooooooool!!!!!!!

2

Uuuuu londyńska tiki-taka

0

To poważne czy Nie? Xd

0

Jakieś średnie te stroje Arsenalu z PSG, lepsze już wyjazdówki

0

A może top 3 Xdddd

1

Klub Iniesty Vissel Kobe strzela na 1-0 z Kashiwa Reysol. Od razu dodam że Andres nie miał udziału przy bramce ale gra od pierwszej minuty. Obecnie jest 70 minuta

3

Składy na mecz Arsenal - PSG (13.30 TVP SPORT):

Arsenal 4-2-3-1:

B. Leno, Bellerín, Sokratis, Mustafi, Kolasinac, Matteo Guendouzi, Elneny, Mkhitaryan, Özil, Iwobi i Aubameyang

PSG 3-4-1-2 :

Buffon, Rimane, Diarra, Mbe Soh, N'Soki, Rabiot, Bernede, Georgen, Nkunku, Weah i Toufiqui
Kapitanowie: Özil, Rabiot

0

Bo Valverde wystarczy jeden, dwa dobre mecze jakiegoś zawodnika i już jest nim zainteresowany. Tak było z Willianem, super mecz przeciwko Barcelonie w LM i już składanie za niego ofert. Dodatkowo Valdek Rabiotem już się trochę czasu interesuje.

0

Dzisiejszy występ Rabiota zadecyduje być może o grze w Barcelonie. Jestem ciekaw jak sobie poradzi w tym meczu będąc kapitanem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Nie dziwię ci się. Dwa miesiące przerwy, nowi zawodnicy i wychowankowie którzy dostaną szansę na grę, też się jaram

0

A ja się zastanawiam ile z tych zawodników: Arthur, Lenglet i właśnie Malcom wystąpią od pierwszej minuty

0

I kolejna dyskusja xd. Cola czy Pepsi?

1

Dzisiaj fajne meczyki jak np. Arsenal - PSG, Chelsea - Inter, Man Utd - Liverpool ale nic nie przebije jutrzejszego meczu Barcy z Totkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?