Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie książki polecacie z poszczególnych lig:
Series A, Premier League, Primera Division, Bundesliga i jakie? Wiem ze juz o to pytalem ale moze na strone wbili nowi cules ktorzy mi odpowiedzą.
1
No rzeczywiście;D
1
Nie widzę za bardzo co pisze, więc sory za jakieś bledy
1
Byłem u okulisty i okazało się że mam małą wadę wzroku :( I będę nosił okulary. Tak wogole okulistyka dała mi krople do oczu i ledwo pisze ten komentarz.
Kto z was nosi?
1
Załatwione mam nadzieję że się zalapie
1
Ktoś tu przed chwilą pytał o książki na temat włoskiej piłki a ja pytam czy zna ktoś książki o lidze hiszpańskiej? Szukałem przed chwilą książek w necie na temat ligi hiszpańskiej i znalazłem jedną pt. Piłkarska Furia w której między innymi są fajne rozdziały np. Kubala i inni Węgrzy czy Ostatni hiszpański finał LM Real - Valencia. Niestety książka jest czarno biała a wolałbym żeby była kolorowa.
Jakieś propozycję?
Fajnie jakby miała jakieś statystyki, tabele czy zdjęcia piłkarzy cieszących się po golu lub stadionów. Z dołu dzięki :)
3
Ale optymizmem zawiało aż muszę okno zamknąc :D
1
Myślałem że Messi w sierpniu, ale im wcześniej tym lepiej.
1
Alba, Lenglet, Sergi moim zdaniem to dobrzy zawodnicy
1
Klasy światowej i przestaje czytać :P
Przyszedł Lenglet klasy światowej, a Mina za przeproszeniem to piłkarz który przyszedł do nas z brazylijskiej dżungli ;)
19
Ty chyba nie na serio?
5
Nawzajem. Witamy kolegę!!!
1
"Iść do polsatu". Nie szedł bym tam na twoim miejscu. Byłem w polecacie i telewizor zacinal mi tak z 5-7 razy na dwa miesiące. Zacinal czyli nie przez pogodę tylko pół dnia był czarny ekran. Nie polecam, Tfu!!!
3
Courtois is Real Madrid's only goal at Chelsea (Marca).
0
Czyli Nie, szkoda
0
Xddd
0
Można zmienić nazwę na stronie?
Jestem niedoswiadczony więc tak tylko pytam
2
Oficjalka z naszej strony: Gomes i Suarez opuszczą tournee z powodu kontuzji.
0
Idę ale do kościoła :D
0
I died......
0
Tak ale bardziej mnie wkurza jak ktoś o nim pisze niż ja sam.
4
Jak widzę nazwisko Dembele w niektórych komentarzach to chce mi się rzygać. Ileż Można?
1
Widzę że my w klimacie ;)
0
A czy napisałem że mi się to nie podoba. Niech się bawi jak chce
0
Oby tylko tej "zabawy" nie nadużywał.
1
A po instagramie krąży zdjęcie Dembele w koszulce Chorwacji A obok niego dwie dziewczyny. No to nieźle się zabawia ;)
8
Malcomowi i Arthurowi wybiło 1 milion obserwujących na instagramie. Malcom 15 minut temu wrzucił o tym post, napisał że dziękuję tym którzy go obserwują.
2
Ale Messi grał kazdy mecz na mundialu a Dembele ile minut zagrał?
0
Serio u was tak gorąco? Ja mieszkam na Podkarpaciu i przyznam że gorszych wakacji ( pod względem pogody ) jeszcze nie miałem. Jak dziwnie by to nie zabrzmiało od początku wakacji w moim mieście były 4-5 dni słoneczne a tak to to prawie cały lipiec leje i burze. Przed chwilą lało dzis 3 raz.
0
Ok. Mecz Barca rozpoczęła super bo już w 15 minucie po podaniu Rafinhi, Munir strzelił główka na pustą bramkę. Barcelona atakowała i nasz nowy nabytek Arthur strzelił w 29 minucie swój pierwszy gol i to z dystansu w debiucie. Drugą połową nie była świetna, wychowankowie zmienili bardziej doświadczonych zawodników i w 73 i 75 straciliśmy 2 gole. Było 2-2 i doszło do karnych w których nasi zawodnicy strzelili wszystkie 5 karnych i 1 wybronił Jasper. Oto moim zdaniem najlepsi zawodnicy meczu i ich oceny:
Arthur 9/10 strzelił bramkę
Lenglet 7/10
Rafinha 7,5/10 dwie asysty
Munir 8/10 strzelił bramkę
Puig 8/10 najlepszy wychowanek na boisku
Malcom 5/10 nie miał okazji się wykazać zaczął grę z młodszymi w meczu.