2

Jakie książki polecacie z poszczególnych lig:
Series A, Premier League, Primera Division, Bundesliga i jakie? Wiem ze juz o to pytalem ale moze na strone wbili nowi cules ktorzy mi odpowiedzą.

1

No rzeczywiście;D

1

Nie widzę za bardzo co pisze, więc sory za jakieś bledy

1

Byłem u okulisty i okazało się że mam małą wadę wzroku :( I będę nosił okulary. Tak wogole okulistyka dała mi krople do oczu i ledwo pisze ten komentarz.
Kto z was nosi?

1

Załatwione mam nadzieję że się zalapie

1

Ktoś tu przed chwilą pytał o książki na temat włoskiej piłki a ja pytam czy zna ktoś książki o lidze hiszpańskiej? Szukałem przed chwilą książek w necie na temat ligi hiszpańskiej i znalazłem jedną pt. Piłkarska Furia w której między innymi są fajne rozdziały np. Kubala i inni Węgrzy czy Ostatni hiszpański finał LM Real - Valencia. Niestety książka jest czarno biała a wolałbym żeby była kolorowa.
Jakieś propozycję?
Fajnie jakby miała jakieś statystyki, tabele czy zdjęcia piłkarzy cieszących się po golu lub stadionów. Z dołu dzięki :)

3

Ale optymizmem zawiało aż muszę okno zamknąc :D

1

Myślałem że Messi w sierpniu, ale im wcześniej tym lepiej.

1

Alba, Lenglet, Sergi moim zdaniem to dobrzy zawodnicy

1

Klasy światowej i przestaje czytać :P
Przyszedł Lenglet klasy światowej, a Mina za przeproszeniem to piłkarz który przyszedł do nas z brazylijskiej dżungli ;)

19

Ty chyba nie na serio?

5

Nawzajem. Witamy kolegę!!!

1

"Iść do polsatu". Nie szedł bym tam na twoim miejscu. Byłem w polecacie i telewizor zacinal mi tak z 5-7 razy na dwa miesiące. Zacinal czyli nie przez pogodę tylko pół dnia był czarny ekran. Nie polecam, Tfu!!!

3

Courtois is Real Madrid's only goal at Chelsea (Marca).

0

Czyli Nie, szkoda

0

Xddd

0

Można zmienić nazwę na stronie?
Jestem niedoswiadczony więc tak tylko pytam

2

Oficjalka z naszej strony: Gomes i Suarez opuszczą tournee z powodu kontuzji.

0

Idę ale do kościoła :D

0

I died......

0

Tak ale bardziej mnie wkurza jak ktoś o nim pisze niż ja sam.

4

Jak widzę nazwisko Dembele w niektórych komentarzach to chce mi się rzygać. Ileż Można?

1

Widzę że my w klimacie ;)

0

A czy napisałem że mi się to nie podoba. Niech się bawi jak chce

0

Oby tylko tej "zabawy" nie nadużywał.

1

A po instagramie krąży zdjęcie Dembele w koszulce Chorwacji A obok niego dwie dziewczyny. No to nieźle się zabawia ;)

8

Malcomowi i Arthurowi wybiło 1 milion obserwujących na instagramie. Malcom 15 minut temu wrzucił o tym post, napisał że dziękuję tym którzy go obserwują.

2

Ale Messi grał kazdy mecz na mundialu a Dembele ile minut zagrał?

0

Serio u was tak gorąco? Ja mieszkam na Podkarpaciu i przyznam że gorszych wakacji ( pod względem pogody ) jeszcze nie miałem. Jak dziwnie by to nie zabrzmiało od początku wakacji w moim mieście były 4-5 dni słoneczne a tak to to prawie cały lipiec leje i burze. Przed chwilą lało dzis 3 raz.

0

Ok. Mecz Barca rozpoczęła super bo już w 15 minucie po podaniu Rafinhi, Munir strzelił główka na pustą bramkę. Barcelona atakowała i nasz nowy nabytek Arthur strzelił w 29 minucie swój pierwszy gol i to z dystansu w debiucie. Drugą połową nie była świetna, wychowankowie zmienili bardziej doświadczonych zawodników i w 73 i 75 straciliśmy 2 gole. Było 2-2 i doszło do karnych w których nasi zawodnicy strzelili wszystkie 5 karnych i 1 wybronił Jasper. Oto moim zdaniem najlepsi zawodnicy meczu i ich oceny:
Arthur 9/10 strzelił bramkę
Lenglet 7/10
Rafinha 7,5/10 dwie asysty
Munir 8/10 strzelił bramkę
Puig 8/10 najlepszy wychowanek na boisku
Malcom 5/10 nie miał okazji się wykazać zaczął grę z młodszymi w meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?