Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Allez Les Blues!
1
To kto dzisiaj w loży na stadionie:
Putin, Maradona, Ronaldinho i pani prezydent Chrwacji xd
0
Ronnie nie tańcz z nimi nie są Ciebie warci xd
1
Ale jaja Roonie
0
Czuje się jak w przedszkolu :)
0
Ale zayebyste to zakończenie ( tak dobrze wyczuwacie sarkazm ) xd
21
Bardziej emocjonowalem się rozpoczęciem mundialu niż zakończeniem :D Xd
12
Przecież to są Best friends Forever xd
0
Jakas apka o futblu? Tylko nie ( Livescore i All Fotball ).
2
Zgadzam się prawie ze wszystkim ale bez przesady z Anglią zagrali ładny i waleczny futbol.
0
Jak na razie Cola
0
A. Grande
Messi czy Ronaldo? Xd
0
To po co te screeny xd
0
Drugiego takiego MŚ już Belgowie nie będą mieli!!!
0
6
0
Ajjjj tak blisko 16 gola dla Belgii i telewizorów darmo xd
0
Xd :)
1
O wszedł Jessie mój ulubieniec a Szterling zszedl :)
9
Listkiewicz jak wyjaśnił xd:
"Jaka jest kuchnia angielska? Mdła A jaki jest ten mecz mdły".
0
Arsenal w ciągu 38 minut 4-0 z Boreagam Wood - Auba 3 gole i jeden Nelsona a Liverpool 0-0 z jakimś Bury
0
A Rudy z Belgii tylko sobie kilometry nabija xd
2
Ale by Sterling mordy pozamykal jakby z tego przyjecia ******* z woleja xd
5
Harry "Mylik" Kane
5
Info dla Kanonierów:
Arsenal 3-0 Boraham Wood i w ciągu 18 minut Auba strzela Hattricka ;)
0
Widzę że na LR codziennie jakis komentarz typu: Jadę na rowerze a potem ktoś pisze: przywieź nam ......
0
Info dla Kanonierow: Arsenal w 8 i 9 minucie wygrywa z Boreaham Wood 2-0 - Auba 2 Goooolazo.
1
Arsenal 1-0 z jakimś Boreaham Wood w 8 minucie Auba
2
Taktyka Anglików:Podanie do prawej, podanie do lewej wycofanie do tyłu, zagranie do Pickforda a on wybija na pałę do przodu i od nowa.
2
Belgowie nie będą odpuszczać na boisku Angolom bo wielu jest koło 30 - stki a Anglia ma młodszy sklad który jeszcze przez lata będzie grał na różnych imprezach.
0
No właśnie pisałem że FIFA zakazała xd