1

Allez Les Blues!

1

To kto dzisiaj w loży na stadionie:

Putin, Maradona, Ronaldinho i pani prezydent Chrwacji xd

0

Ronnie nie tańcz z nimi nie są Ciebie warci xd

1

Ale jaja Roonie

0

Czuje się jak w przedszkolu :)

0

Ale zayebyste to zakończenie ( tak dobrze wyczuwacie sarkazm ) xd

21

Bardziej emocjonowalem się rozpoczęciem mundialu niż zakończeniem :D Xd

12

Przecież to są Best friends Forever xd

0

Jakas apka o futblu? Tylko nie ( Livescore i All Fotball ).

2

Zgadzam się prawie ze wszystkim ale bez przesady z Anglią zagrali ładny i waleczny futbol.

0

Jak na razie Cola

0

A. Grande
Messi czy Ronaldo? Xd

0

To po co te screeny xd

0

Drugiego takiego MŚ już Belgowie nie będą mieli!!!

0

6

0

Ajjjj tak blisko 16 gola dla Belgii i telewizorów darmo xd

0

Xd :)

1

O wszedł Jessie mój ulubieniec a Szterling zszedl :)

9

Listkiewicz jak wyjaśnił xd:
"Jaka jest kuchnia angielska? Mdła A jaki jest ten mecz mdły".

0

Arsenal w ciągu 38 minut 4-0 z Boreagam Wood - Auba 3 gole i jeden Nelsona a Liverpool 0-0 z jakimś Bury

0

A Rudy z Belgii tylko sobie kilometry nabija xd

2

Ale by Sterling mordy pozamykal jakby z tego przyjecia ******* z woleja xd

5

Harry "Mylik" Kane

5

Info dla Kanonierów:
Arsenal 3-0 Boraham Wood i w ciągu 18 minut Auba strzela Hattricka ;)

0

Widzę że na LR codziennie jakis komentarz typu: Jadę na rowerze a potem ktoś pisze: przywieź nam ......

0

Info dla Kanonierow: Arsenal w 8 i 9 minucie wygrywa z Boreaham Wood 2-0 - Auba 2 Goooolazo.

1

Arsenal 1-0 z jakimś Boreaham Wood w 8 minucie Auba

2

Taktyka Anglików:Podanie do prawej, podanie do lewej wycofanie do tyłu, zagranie do Pickforda a on wybija na pałę do przodu i od nowa.

2

Belgowie nie będą odpuszczać na boisku Angolom bo wielu jest koło 30 - stki a Anglia ma młodszy sklad który jeszcze przez lata będzie grał na różnych imprezach.

0

No właśnie pisałem że FIFA zakazała xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?