0

Ciekawe kto pójdzie do Realu za te 100 mln?

0

Za co żółta dla Mbappe?

0

Kurde nie widziałem za co żółta dla Mbappe?

4

Wchodzi Batman!!!

0

Oby Dembuś zagrał w finale

0

Socjopata? Smutny? :)

0

Samu leży :(

0

I pomyśleć że ten sam Żiru rok temu strzelił że skorpiona.

5

Socjopata i tak ma depresję a Żiru jeszcze ją pogłębia.

0

Samu wygrał pojedynek główkowy z wyższym o 12 cm I w dodatku czupryna. Myślałem że to nie możliwe.

1

Gdyby nie Dembele mielibyśmy może Mbappe, ale trudno

1

Splynie na niego łaska Boga xd

0

Ale mi będzie smutno jak Mbappe pójdzie do białych :(

0

Ile maja zawodnicy Realu i Barcy goli na MŚ?

0

Już widzę te komy także Socjopaty że:
Gdyby Żiru nie trafił w obrońcę nie było by rożnego i bramki.

0

Henry pewnie zadowolony :D

2

Mamy na La Rambli wróżbitów, 3 minuty temu każdy o nim pisał i strzelil

0

Umtitiititititi

0

Żiru miałby już Hattricka

2

Co jest z tym Laskowskim?
Widać że w międzyczasie czyta La Ramblę xd

0

O której?

0

Z kim Legia gra?

10

La Ramblowicze o Lukaku:
W meczu Belgii z Brazylią:
" Ale ten Lukaku jest swietny, jest jak czołg"
Dzisiaj:
-"............ ..... ......"

0

Xd myslalem ze ten z Francji gra :D

0

Nie widziałem na początku składów. I chyba do 20 minuty wydawało mi się ze Dembele nie gra.

1

Ale sobie Socjopata nabija polubienia za komentarze o Żiru xd

0

Socjopata się uciszyl :(

0

Nie tylko ty xd

0

To samo napiszesz jak na pustą nie dobije xd

0

Żiru? Serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?