Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kto pójdzie do Realu za te 100 mln?
0
Za co żółta dla Mbappe?
0
Kurde nie widziałem za co żółta dla Mbappe?
4
Wchodzi Batman!!!
0
Oby Dembuś zagrał w finale
0
Socjopata? Smutny? :)
0
Samu leży :(
0
I pomyśleć że ten sam Żiru rok temu strzelił że skorpiona.
5
Socjopata i tak ma depresję a Żiru jeszcze ją pogłębia.
0
Samu wygrał pojedynek główkowy z wyższym o 12 cm I w dodatku czupryna. Myślałem że to nie możliwe.
1
Gdyby nie Dembele mielibyśmy może Mbappe, ale trudno
1
Splynie na niego łaska Boga xd
0
Ale mi będzie smutno jak Mbappe pójdzie do białych :(
0
Ile maja zawodnicy Realu i Barcy goli na MŚ?
0
Już widzę te komy także Socjopaty że:
Gdyby Żiru nie trafił w obrońcę nie było by rożnego i bramki.
0
Henry pewnie zadowolony :D
2
Mamy na La Rambli wróżbitów, 3 minuty temu każdy o nim pisał i strzelil
0
Umtitiititititi
0
Żiru miałby już Hattricka
2
Co jest z tym Laskowskim?
Widać że w międzyczasie czyta La Ramblę xd
0
O której?
0
Z kim Legia gra?
10
La Ramblowicze o Lukaku:
W meczu Belgii z Brazylią:
" Ale ten Lukaku jest swietny, jest jak czołg"
Dzisiaj:
-"............ ..... ......"
0
Xd myslalem ze ten z Francji gra :D
0
Nie widziałem na początku składów. I chyba do 20 minuty wydawało mi się ze Dembele nie gra.
1
Ale sobie Socjopata nabija polubienia za komentarze o Żiru xd
0
Socjopata się uciszyl :(
0
Nie tylko ty xd
0
To samo napiszesz jak na pustą nie dobije xd
0
Żiru? Serio?