2

Ciekawostki transferowe:

Ponieważ Pepe Reina jest od 1 lipca bramkarzem AC Milanu Napoli pozyskało dwóch nowych bramkarzy od 5 lipca: Alexa Mereta z Udinese Calcio i Orestisa Karnezisa z Watfordu.

0

Podobno transfer jest już zamknięty A Ronaldo ma w sobotę przejść testy medyczne. Ale na ile to prawda.

0

Śmieszy mnie ten "transfer" Coutinho do PSG.

Barcelona nie powinna go nie puścić a Coutinho wiele razy podkreślał że jego marzeniem z dzieciństwa była gra w Barcelonie, a jego największym idolem był występujący wtedy w Blaugranie Ronaldinho.

Według mnie ten transfer jest nierealny. Bardziej prawdopodobne byłoby przejście Ronaldo do Juve niż Cou ------->PSG

0

Dziękujemy Ci Paulinho!!!
Szkoda mi go ale i on i Barca na rym zyskają.

0

Jak POW!!!linho leci do Chin to już do nas nie wróci

1

Xd

0

Nie lubiłem.Nie wiesz o co mi chodzi?
Chodzi o to że lubiłem rywalizację między nimi np. W El Clasico

0

Chodzi mi dokladniej o El Clasico.

0

Era Messiego i Ronaldo dobiega końca szybciej niż myslelismy. Mimo ze nieprzepadam za Ronaldo to takze szkodam mi ze go juz nie zobaczymy z Messim.Ronaldo odejdzie do Juve czy innej ligi a Messi pewnie za pare lat do rodzinnego Newell's Old Boys.

0

Jaki to był Mecz? Jakiej Ligi?

2

Cuadrado podobno będzie musiał zmienić numer z 7 na 16 jesli CR7 przejdzie do Juve. Jezeli rzeczywiscie dojdzie do transferu to już widzę jak przybywa "duża fala" sezonowców Juventusu.

0

Nie wiem czy to że mną jest coś nie tak ( pewnie że mną) ale jak Kovacic wchodzi chce mi sie śmiać.

2

No już 3 lata pykneły od wygrania przez Messiego LM

0

Dokładnie xd

16

Rosja - Hiszpania

1

I pomyśleć że po tym meczu mamy przerwę do wtorku od MŚ :(

5

Najlepszego!!!

4

Sędzia po wojaku

8

Te emocje kiedy Szpaku mowi: Gooooooollll!!!!
Zanim pilka wpadnie do siatki dając ci nadzieję, a po chwili krzyczy: Nie, nie ma!!!!

0

Nie tylko tobie ;)

2

Przetlumaczylem:
MILF - Mamuśka ktorą chcialbym przelecieč

3

Większość osób teraz pewnie czeka na bramkę Chorwacji żeby pokazali na Panią prezydent tego kraju na stadionie xd.

3

Szwecja słabo tylko się bronili

0

To Russia? Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Te Szwedy to się faktycznie tylko do hokeja nadają.

0

Tak xd

30

Trener Szwecji Anderson wyznaje chyba zasadę:
" Najlepszym atakiem jest obrona ". Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sory xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?