Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawostki transferowe:
Ponieważ Pepe Reina jest od 1 lipca bramkarzem AC Milanu Napoli pozyskało dwóch nowych bramkarzy od 5 lipca: Alexa Mereta z Udinese Calcio i Orestisa Karnezisa z Watfordu.
0
Podobno transfer jest już zamknięty A Ronaldo ma w sobotę przejść testy medyczne. Ale na ile to prawda.
0
Śmieszy mnie ten "transfer" Coutinho do PSG.
Barcelona nie powinna go nie puścić a Coutinho wiele razy podkreślał że jego marzeniem z dzieciństwa była gra w Barcelonie, a jego największym idolem był występujący wtedy w Blaugranie Ronaldinho.
Według mnie ten transfer jest nierealny. Bardziej prawdopodobne byłoby przejście Ronaldo do Juve niż Cou ------->PSG
0
Dziękujemy Ci Paulinho!!!
Szkoda mi go ale i on i Barca na rym zyskają.
0
Jak POW!!!linho leci do Chin to już do nas nie wróci
1
Xd
0
Nie lubiłem.Nie wiesz o co mi chodzi?
Chodzi o to że lubiłem rywalizację między nimi np. W El Clasico
0
Chodzi mi dokladniej o El Clasico.
0
Era Messiego i Ronaldo dobiega końca szybciej niż myslelismy. Mimo ze nieprzepadam za Ronaldo to takze szkodam mi ze go juz nie zobaczymy z Messim.Ronaldo odejdzie do Juve czy innej ligi a Messi pewnie za pare lat do rodzinnego Newell's Old Boys.
0
Jaki to był Mecz? Jakiej Ligi?
2
Cuadrado podobno będzie musiał zmienić numer z 7 na 16 jesli CR7 przejdzie do Juve. Jezeli rzeczywiscie dojdzie do transferu to już widzę jak przybywa "duża fala" sezonowców Juventusu.
0
Nie wiem czy to że mną jest coś nie tak ( pewnie że mną) ale jak Kovacic wchodzi chce mi sie śmiać.
2
No już 3 lata pykneły od wygrania przez Messiego LM
0
Dokładnie xd
16
Rosja - Hiszpania
1
I pomyśleć że po tym meczu mamy przerwę do wtorku od MŚ :(
5
Najlepszego!!!
4
Sędzia po wojaku
8
Te emocje kiedy Szpaku mowi: Gooooooollll!!!!
Zanim pilka wpadnie do siatki dając ci nadzieję, a po chwili krzyczy: Nie, nie ma!!!!
0
Nie tylko tobie ;)
2
Przetlumaczylem:
MILF - Mamuśka ktorą chcialbym przelecieč
3
Większość osób teraz pewnie czeka na bramkę Chorwacji żeby pokazali na Panią prezydent tego kraju na stadionie xd.
3
Szwecja słabo tylko się bronili
0
To Russia? Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Te Szwedy to się faktycznie tylko do hokeja nadają.
0
Tak xd
30
Trener Szwecji Anderson wyznaje chyba zasadę:
" Najlepszym atakiem jest obrona ". Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sory xd