0

Vida z radości się ....

1

No właśnie coming home tylko England

1

Miałem to pisać.

0

Rakitic może osiągnąć więcej niż Messi

0

Szkoda że Trippiera nie ma xd

0

Finał na MŚ bedzie największym osiągnięciem Chorwacji.

0

Szkoda mi Southgate'a za ten dawny karny i Trippiera

1

Co ty się jej tak do niej " przyklejasz " jak mucha do lepca.

2

Southagate matematyk.

0

Green Street Hooligans pamiętam ten film :)

0

Chorwacja grą w finale już osiągnęła największy sukces

1

Super Mario dostał...

0

Lubię rozbawiać ludzi :)

0

Barcabelievers instagram. Myślę że na serio.

77

Dybala dostał pytanie:
Dziennikarz: Jak się czujesz? Najlepszy zawodnik na świecie będzie grał w twoim klubie.
Dybala: To Messi też przechodzi do Juventusu?
Xd

0

Anglicy już chcą śpiewać:
- Football is coming home!!!

0

Lepiej żeby Anglia odpadła teraz niż żeby przegrała w finale.

0

Ależ emocje!!! :D

0

Mimo wszystko ja za Anglią,ale Chorwacją gra ładniej.

0

Anglia słabo na mundialach karne wychodzą :(
Tylko przypominam

1

Widzę kolega wrócił :)
Ps. Xd

0

Dżesi poturbowal kolegę Walkera w miejscu intymnym xd

0

Xd
Ps. Już działają

0

Ja to mam szczęście, korki mi ******** :(

0

Pomylka 3

3

Co Raki chcial zrobic?

1

A to oni jeszcze grają? Xd

1

Świerczok się rozkręca

0

Jakiś wirus się roznosi w twojej drużynie. Uważaj bo zakazi kolejnych xd

0

Ojeju Liniesta się pomylił ( czyli Lingard ) xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?