0

Gdyby Roma spuchła to by nas nie zlała 3-0....

0

Chciałbym mecz Rosja - Meksyk :p
Mecz byłby " wybuchowy ".

5

Meksyk strzeli - kwestia minut

0

Meksyk zaraz .......

0

Mnie też podniecają te nie wykorzystane sytuacje ;)

8

Masz podniete jak " El Diego " na meczu Argentyny xd

0

Xd Do boju Coutinho i Paulinho

0

Pomijając Silve

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już myślałem: Gdzie ten hymn? xd

2

Chicharito myślał że z Neyamrem będą szaleć fryzurami ale Neymar znów zmienił

0

Do boju Cou/Pau - linho!!!

0

Brazylia mimo tych symulek i sztucznego płaczu jest zakochana w Neymarze, ale prawdziwym liderem Canarinhos jest Cou.....

0

Zostało mi już tylko kibicowanie Brazylii więc niech mnie nie zawiodą jak wczoraj Hiszpania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podalby mi ktoś własną listę: 5 najlepszych hiszpańskich piłkarzy? ( oczywiście mogą być też ci którzy zakończyli karierę piłkarską cz reprezentacyjną ).

0

Dzięki za info

0

Pique z Iniestą powinni poczekac z ogloszeniem decyzji, bo to trochę głupie ogłosić zakończenie kariery reprezentacyjnej od razu po odpadnieciu z mundialu.

0

Dalic i Modric w formie xd

2

Biedny Schmaichel i ojciec i syn.

0

Sprzedać Cillesena A kupić Schmaichela cd

0

Schmaichel w formie

3

Modric będzie strzelał

0

Modric się będzie teraz bał strzelać xd

0

Laudrup zadowolony

1

Kur*wa czekam i czekam jak debil 2h przed TV i nie będzie karnych.

3

Dobry ten Olisadebe dawać go do Polski xd

1

Przynajmniej w karnych będzie się działo więc niech wytrzymają

0

Z krwi i kości xd

3

Bambo wchodzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?