Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Roma spuchła to by nas nie zlała 3-0....
0
Chciałbym mecz Rosja - Meksyk :p
Mecz byłby " wybuchowy ".
5
Meksyk strzeli - kwestia minut
0
Meksyk zaraz .......
0
Mnie też podniecają te nie wykorzystane sytuacje ;)
8
Masz podniete jak " El Diego " na meczu Argentyny xd
0
Xd Do boju Coutinho i Paulinho
0
Pomijając Silve
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już myślałem: Gdzie ten hymn? xd
2
Chicharito myślał że z Neyamrem będą szaleć fryzurami ale Neymar znów zmienił
0
Do boju Cou/Pau - linho!!!
0
Brazylia mimo tych symulek i sztucznego płaczu jest zakochana w Neymarze, ale prawdziwym liderem Canarinhos jest Cou.....
0
Zostało mi już tylko kibicowanie Brazylii więc niech mnie nie zawiodą jak wczoraj Hiszpania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podalby mi ktoś własną listę: 5 najlepszych hiszpańskich piłkarzy? ( oczywiście mogą być też ci którzy zakończyli karierę piłkarską cz reprezentacyjną ).
0
Dzięki za info
0
Pique z Iniestą powinni poczekac z ogloszeniem decyzji, bo to trochę głupie ogłosić zakończenie kariery reprezentacyjnej od razu po odpadnieciu z mundialu.
0
Dalic i Modric w formie xd
2
Biedny Schmaichel i ojciec i syn.
0
Sprzedać Cillesena A kupić Schmaichela cd
0
Schmaichel w formie
3
Modric będzie strzelał
0
Modric się będzie teraz bał strzelać xd
0
Laudrup zadowolony
1
Kur*wa czekam i czekam jak debil 2h przed TV i nie będzie karnych.
3
Dobry ten Olisadebe dawać go do Polski xd
1
Przynajmniej w karnych będzie się działo więc niech wytrzymają
0
Z krwi i kości xd
3
Bambo wchodzi :D