1

Jeżeli.Argentyna miałaby więcej strzelonych i więcej straconych od Islandii to pod uwagę bierze się punkty?

0

Wolę żeby pierwsza strzeliła Nigeria bo Islandia by z łatwością wyrównala. A dla Argentyny lepiej by było żeby albo wygrała Nigeria albo był remis

0

Dla Argentyny najlepszy remis a w przypadku wygranej lepiej zeby Nigeria wygrala ale to malo prawdopodobne. Ja chyba nie wierze w wyjscie Argentyny ale wierzę w odpadnięcie Portugalii.

1

Nie

0

kurła dobry ten Coutinho chciałbym go w ..........

1

Serio płacze? To co będzie jak wygra MŚ

1

A myślałem że Ney będzie bez gola. Teraz Messi tylko z tej 3 ma 0.

0

Czyżby Ney bez gola na MŚ???

0

Tite się wychu**ł xd

0

Lepszy niż Neymar

1

BRAWO Coutinho

0

6??? gościu przesada

1

Nie najgorzej nie najlepiej. Paulinho niewidoczny A Cotinho parę dobrych strzałów z dystansu i żółta.

0

Wy wiecie że jeżeli będzie remis to Brazylia z grupy chyba nie wyjdzie.

1

Marcelo zatanczył sambe....- Szpaku 2018 poeta

0

Ah te mundialowe emocje

0

Tejeda klaszcze żeby kolega szybko zszedł A ten idzie slow.

0

K*rwa Cou dostał żółtą

0

Neymar żółta uuuuuuuu.....
Żałosny ten mundial. Przekupiony w dodatku bo pewnie Rosja wygra.

0

Pierwszy mecz 0-0 ???

0

Karny :(

2

Śmiali się kibice Brazylii z Argentyny to mają za swoje

0

Jest Pele na trybunach???

3

Zawał - Od kiedy Szpaku wie że jest coś takiego jak memy.

0

Właśnie się zastanawiam

0

Jakbym mial wybrac top pięć hymnów to na pewno byłyby ( kolejność przypadkowa ) Polska, Hiszpania, Brazylia i piękny hymn którego możemy na tym mundialu nie usłyszeć w fazie pucharowej Argentyny itp.

0

To co Coutinho dzisiaj 2 bramka na mundialu z dystansu???

0

Wyobraź sobie że Polska gra na Niemców i tu takie:
"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz"

4

Brazylia ma jeden z najlepszych hymnów ale najlepszy Polska.

0

Nie ma co marzyć Argentyna odpada teraz kibicuje Polsce, Brazylii i Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?