Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak strzelił ????
Z główki????
0
Nie mam widoku jak tam Maroko???
0
Xd. Lat oczywiście
0
Hmmm... Ciekawe ile miał najstarszy użytkownik La Rambli pewnie ponad 45. Nie???
1
Maroko ma duże szanse na remis A nawet wygraną.
Portugalia jest świetna ale najlepszy pressing na mundialu ma Maroko
0
Moge napisać jeszcze raz
0
No to dawno temu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda że dziś nie zdążę na mecz Maroko z Portugalią i spóźnia się o jakieś pół godziny :(
0
Nawet się nie skapnolem xd
2
Wszyscy Portugalia i Portugalia ale jak ich obrona będzie grala jak z Hiszpanią to Maroko nieźle namiesza
0
Ma ktoś mem do słów Nawałki:
Cionek ku*wa nie do tej bramki !!!!
0
Zgadza się
0
Jeżeli do wyjścia zależą kartki to najgorzej ma Kolubia.
Kolumbia sory
0
Okej
1
Oficjal:
Błaszczu ma kontuzję. No to po marzeniach.
Żrodlo www.wp.pl
0
A co mam zmienić????
2
Jakby komuś się nudziło polecam przeczytać ciekawostki mundialowe w moim wykonaniu trochę niżej :)
2
Ciekawostki mundialowe: Meksyk 1970r. #3
Brazylii nikt nie wróżył dojścia do finału a co dopiero wygrania go przez słaby występ 4 lata temu w Anglii.
Największą sensacją byli obrońca brazylijski Carlos Alberto Torres i genialny duet napastników: Pele i Jairzinho. Mimo wieku 30 lat Pele wygrywając ( jako jedyny w historii ) swój 3 mundial ( występował na czterech: 1958, 1962, 1966 i 1970 ) zagrał fenomenalnie. Jak śmieje się do dziś Pele bardziej niż strzelone przez niego gole ludzie pamiętają niesamowite akcje w jego wykonaniu które nie wpadły do bramki np. Próba przelobowania bramkarza Czechosłowacji czy udany drybling przed urugwajskim bramkarzem. Polecam wpisać w Google: Ciekawostki 1970 TVP.Sport.Pl i oglądnac 9 minutowy film.
Ps. Akcje Pelego na początku filmiku
1
Goooooooolllllllll Sallllaaaaahhhh!!!!
4
Czy tylko ja jestem za Cheryshevem żeby Ronaldo wyprzedził????
10
Wiem ze sytuacja do dupy ale mamy tak samo jak Kolumbia
0
Na remis albo nie stracic
0
Jak nic nie stracimy to mamy taką sytuacje jak Kolumbia
0
Moze mnie wysmiejecie ale Polska o wszystko dopiero nadejdzie ale gramy kupe
0
Co wam da Kowa???
0
Ale by sie chociaz 1 gol przydal
0
Olewam to kibicuje teraz innym ale jak Polska pogra dobrze moze wyjsc z grupy ale szanse bliskie 0
1
Ja się pakuje bye bye
0
A wystarczyło przelozyc i strzelic