0

Jak strzelił ????
Z główki????

0

Nie mam widoku jak tam Maroko???

0

Xd. Lat oczywiście

0

Hmmm... Ciekawe ile miał najstarszy użytkownik La Rambli pewnie ponad 45. Nie???

1

Maroko ma duże szanse na remis A nawet wygraną.
Portugalia jest świetna ale najlepszy pressing na mundialu ma Maroko

0

Moge napisać jeszcze raz

0

No to dawno temu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda że dziś nie zdążę na mecz Maroko z Portugalią i spóźnia się o jakieś pół godziny :(

0

Nawet się nie skapnolem xd

2

Wszyscy Portugalia i Portugalia ale jak ich obrona będzie grala jak z Hiszpanią to Maroko nieźle namiesza

0

Ma ktoś mem do słów Nawałki:

Cionek ku*wa nie do tej bramki !!!!

0

Zgadza się

0

Jeżeli do wyjścia zależą kartki to najgorzej ma Kolubia.
Kolumbia sory

0

Okej

1

Oficjal:
Błaszczu ma kontuzję. No to po marzeniach.
Żrodlo www.wp.pl

0

A co mam zmienić????

2

Jakby komuś się nudziło polecam przeczytać ciekawostki mundialowe w moim wykonaniu trochę niżej :)

2

Ciekawostki mundialowe: Meksyk 1970r. #3
Brazylii nikt nie wróżył dojścia do finału a co dopiero wygrania go przez słaby występ 4 lata temu w Anglii.
Największą sensacją byli obrońca brazylijski Carlos Alberto Torres i genialny duet napastników: Pele i Jairzinho. Mimo wieku 30 lat Pele wygrywając ( jako jedyny w historii ) swój 3 mundial ( występował na czterech: 1958, 1962, 1966 i 1970 ) zagrał fenomenalnie. Jak śmieje się do dziś Pele bardziej niż strzelone przez niego gole ludzie pamiętają niesamowite akcje w jego wykonaniu które nie wpadły do bramki np. Próba przelobowania bramkarza Czechosłowacji czy udany drybling przed urugwajskim bramkarzem. Polecam wpisać w Google: Ciekawostki 1970 TVP.Sport.Pl i oglądnac 9 minutowy film.
Ps. Akcje Pelego na początku filmiku

1

Goooooooolllllllll Sallllaaaaahhhh!!!!

4

Czy tylko ja jestem za Cheryshevem żeby Ronaldo wyprzedził????

10

Wiem ze sytuacja do dupy ale mamy tak samo jak Kolumbia

0

Na remis albo nie stracic

0

Jak nic nie stracimy to mamy taką sytuacje jak Kolumbia

0

Moze mnie wysmiejecie ale Polska o wszystko dopiero nadejdzie ale gramy kupe

0

Co wam da Kowa???

0

Ale by sie chociaz 1 gol przydal

0

Olewam to kibicuje teraz innym ale jak Polska pogra dobrze moze wyjsc z grupy ale szanse bliskie 0

1

Ja się pakuje bye bye

0

A wystarczyło przelozyc i strzelic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?