Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Głosujemy na najgorszego piłkarza Meksyku - Layun
0
Szybko te mecze mundialowej mijają już 30 :(
0
Coś czuję że Meksyk dziś strzeli :)
0
Albo pora już iść do okulisty albo naprawdę mi się te stroje mieszaja
0
Postawiłem na Niemców ale wolę żeby Meksyk wygrał
0
W porównaniu Niemiec z przed 4 lat a teraz to Niemcy nie powinni daleko zajść
0
Jazda z Niemcami .
Meksykanie rzucają się na Niemców jak Reksio na szynkę
2
Dziś każdy Polak za Meksykiem xd
0
W sumie xd
0
Wolicie żeby Niemcy przegrali bez naszego Ter Stegena czy jesteście za Niemcami ?????
0
Nie ma ostatni Jedi A Łotr 1 to zupełnie inna fabuła
0
Ile obstawiacie w Lidze Typerow na naszej stronie (albo ogólnie) ??????
Ja takie 3-1 dla Niemców
1
takie zagranie???? 2 gole = hattrick????
O kurła jakbym kolegę z klasy słyszał xd
0
Mi się podoba bardzo grupa C.
Australia która często przewyższała Francję w niektórych aspektach gry i która może walczyć spokojnie o 2 miejsce. Albo Peru któremu wczoraj zabrakło trochę szczęscia
0
Obrońca dostał wylewu xd
0
Jedź koniku xd
0
To żeś kopnął
8
Savic wali z przewrotki A komentator :
" No gdyby ten strzał z nożyc wpadł ......"
0
w końcu gra w Realu ma to we krwi
0
Wyjdzie bo Islandia spierniczy ( mam nadzieje ) z Chorwacją. Wyjdą maks z 2 miejsca
0
Jeżeli nie będzie remisu zerowego to mam nadzieję że pierwszy gol strzeli Nigeria bo Chorwaci pewnie by wyrównali
0
Jacy są sędziowie których lubicie i tych których nie lubicie?. Liczy się i mundial i ligi.
2
Krata modna w tym roku :)
0
Na remis
Nie wyzywać od Argentynczyków jestem Polakiem i najbardziej Polsce kibicuje
0
Dla Argentyny najlepszy będzie jak najniższy remis Chorwacja - Nigeria
0
Coś mi mówi że to Australia wyjdzie z 2 miejsca a nie Dania
4
Peru zdobyła nasze serca BRAWO!!!!
Zdobyło sory
0
w końcu krzyż na fladze
0
Bardzo fajnie masą atrakcji
0
CUD ŻE PERU NIE STRZELILO