1

Głosujemy na najgorszego piłkarza Meksyku - Layun

0

Szybko te mecze mundialowej mijają już 30 :(

0

Coś czuję że Meksyk dziś strzeli :)

0

Albo pora już iść do okulisty albo naprawdę mi się te stroje mieszaja

0

Postawiłem na Niemców ale wolę żeby Meksyk wygrał

0

W porównaniu Niemiec z przed 4 lat a teraz to Niemcy nie powinni daleko zajść

0

Jazda z Niemcami .
Meksykanie rzucają się na Niemców jak Reksio na szynkę

2

Dziś każdy Polak za Meksykiem xd

0

W sumie xd

0

Wolicie żeby Niemcy przegrali bez naszego Ter Stegena czy jesteście za Niemcami ?????

0

Nie ma ostatni Jedi A Łotr 1 to zupełnie inna fabuła

0

Ile obstawiacie w Lidze Typerow na naszej stronie (albo ogólnie) ??????
Ja takie 3-1 dla Niemców

1

takie zagranie???? 2 gole = hattrick????
O kurła jakbym kolegę z klasy słyszał xd

0

Mi się podoba bardzo grupa C.
Australia która często przewyższała Francję w niektórych aspektach gry i która może walczyć spokojnie o 2 miejsce. Albo Peru któremu wczoraj zabrakło trochę szczęscia

0

Obrońca dostał wylewu xd

0

Jedź koniku xd

0

To żeś kopnął

8

Savic wali z przewrotki A komentator :
" No gdyby ten strzał z nożyc wpadł ......"

0

w końcu gra w Realu ma to we krwi

0

Wyjdzie bo Islandia spierniczy ( mam nadzieje ) z Chorwacją. Wyjdą maks z 2 miejsca

0

Jeżeli nie będzie remisu zerowego to mam nadzieję że pierwszy gol strzeli Nigeria bo Chorwaci pewnie by wyrównali

0

Jacy są sędziowie których lubicie i tych których nie lubicie?. Liczy się i mundial i ligi.

2

Krata modna w tym roku :)

0

Na remis
Nie wyzywać od Argentynczyków jestem Polakiem i najbardziej Polsce kibicuje

0

Dla Argentyny najlepszy będzie jak najniższy remis Chorwacja - Nigeria

0

Coś mi mówi że to Australia wyjdzie z 2 miejsca a nie Dania

4

Peru zdobyła nasze serca BRAWO!!!!
Zdobyło sory

0

w końcu krzyż na fladze

0

Bardzo fajnie masą atrakcji

0

CUD ŻE PERU NIE STRZELILO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?