0

A ja już krzyknalem Goooool!!!!!

0

Tylko mi ta 20 z Dani przypomina Ronaldinho oczywiście tylko pod względem wyglądu

1

Chyba na żadnym innym mundialu w jednym dniu nie było aż 4 karnych. Dwa w Francja - Australia, jeden w Argentyna - Islandia i jak na razie jeden Peru - Dania.
I aż 2 niewykorzystane

1

Messi się śmieje

0

Karny!!!

0

I po h*j ten VAR

1

Ale Peru ciśnie:)

0

A wygral je ????
No wlasnie

10

Przeczytaj :)
Jak nie przeczytasz to ....... właściwie nic Ci się nie stanie ale przeczytaj.
Messi ma niezbyt udaną karierę reprezentacyjną dziś Argentyna się nie popisala a Messi nie trafił karnego co nie zmienia faktu że Argentyna i tak ma duze szanse na wyjście z grupy - daje im 2 miejsce bo Chorwacją raczej Islandię pokona.
Nigeria też do pokonania ale na MŚ wszystko jest możliwe. To że Argentynczycy będą źli na Messiego nie jest sprawiedliwe ja skupilbym się dzisiaj na kolejnych meczach a nie powracal do przeszłości.
Ps. Nie przejmujmy się głupimi opiniami na temat Messiego bo to że dzisiaj nie zagrał fenomenalnie ( ale grał dobrze ) nie oznacza że jest już po mundialu.
Nie jest tez powiedziane ze Ronaldo zostanie królem strzelcow MŚ bo " dopuki pilka jest w grze wszystko jest mozliwe ".

0

Argentyna zremisowala z Islandią 1-1.
Ale jeśli Chorwacją pokona dziś Nigerie to Nigeria spadnie na 4 miejsce. Podsumowujac jesli Argentyna wygra z Chorwacją ( o co będzie bardzo bardzo ciezko) A Islandia przegra albo zremisuje z jakąś drużyna co jest możliwe Argentyna wyjdzie z maksymalnie 2 miejsca. Ale z Chorwacją będzie im bardzo ciężko. Więc jeśli Argentyna będzie później wygrywala A Islandia chociaż raz zremisuje to wychodzą z grupy

0

Ja Messiego nie wyzywam szkoda ze nie trafil ale bez przesady w innych meczach moze bedzie grac lepiej

0

Kolejny mecz moze byc lepszy

0

Blagam strzela proszę bo będzie hejt na Messiego

0

Argentyna mniej rękami a więcej nogami

0

Pressing by sie przydal Argentynie jak Maroko-Iram

1

Komentatorzy dzisiaj to porażka jeden o grillu a drugi o Messim źle się wyraża tylko

2

Argentyna teraz mobilizacja w szatni i wychodzić na tą drugą połowę

0

Marciniak mógł chociaż sprawdzić czy dotknął ręką w systemie

0

Japier.....le Marciniak !!!!

0

Dalej Messi nie dawaj się ciałem

0

Obyś się mylił

0

Messi w tyle będzie napędzac grę do przodu

2

Nie możemy lekceważyć wikingów tym bardziej że Argentyna gra swietnie wtedy kiedy Messi dobrze się czuje na boisku. Ale stawiam 3-1 dla Albiceleste

0

Na główkę

6

Francuzi trochę patyki kangury ich ciałem wypychają

0

gra

0

BRAWO Dembele ładne sito

0

Jak gra Dembus bo nie widziałem początku

0

Wiem ale mnie nie denerwuj

1

Ładnie Ronaldo ale Messi będzie ( Mam nadzieje) królem mundialu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?