0

walczyć o remis

1

Jak ten zawalimy to kto wie czy nie będziemy musieli się pakować do domu

0

Polsce jakby nie zależało. Wolno i slamazarnie

0

Pierwszy samobój na mundialu

0

Gdyby Polska grala do przodu moglibyśmy wygrywać

0

Szybciej Polska!!!!

1

Co????? Mylik?????

0

Oj może być źle
Szczęsny łap

1

Myślałem że będzie gorzej
Do boju Polska

1

Co to za dziewczyna w czerwonym???

7

Jaki Błaszczu rozspiewany

1

A na stadionie ludzie w strojach Argentyny, Meksyku itp. mam nadzieję że za nami

3

Janusze łączmy się xd

0

Ubrany na czerwono w białe skarpetki ;)

0

Krucho obrona. Trzeba będzie Kownaśa i Ziela wprowadzic

1

Popatrz sobie w necie ile senegalscy obrońcy mają wzrostu ;)

0

Boje się tych ponad 180-190 centymetrowych czołgów ale Polska jakoś sobie poradzi

0

Kolumbia może jeszcze 1 pyknąc i lepiej dla nas. Ale bramka zasłużona

1

Goooooollll ale jaja!!!!!

1

Jeżeli ktoś w tym meczu ma jeszcze trafić niech to będzie Japonia bo Kolumbia potrafi wyrównać na remis

1

Niech już tak zostanie

1

Teraz to mnie nic nie zdiwi.
Faworyci grają kupe , masa karnych i ta czerwona kartka

1

Tsubasa będzie dumny xd

0

Mecz tylko na tvp1 bo tnie jak cholera

0

Cyba najszybsza w historii mundialu czerwo
Ale mi tnie

0

Ale karnych się sypie

0

Każdy za remisem ?????

1

Pepsi z Kubą, Lays'y z twarzą Messiego jestem gotowy :) xd.
Pasuje wam mecz o 17.00 pewnie niektorze nie bedą w stanie oglądać

2

Komentator padaczka:
Keeeeejnnnnn, Kaaaakeeeeeejn!!!!

1

Sassi- karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?