Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
walczyć o remis
1
Jak ten zawalimy to kto wie czy nie będziemy musieli się pakować do domu
0
Polsce jakby nie zależało. Wolno i slamazarnie
0
Pierwszy samobój na mundialu
0
Gdyby Polska grala do przodu moglibyśmy wygrywać
0
Szybciej Polska!!!!
1
Co????? Mylik?????
0
Oj może być źle
Szczęsny łap
1
Myślałem że będzie gorzej
Do boju Polska
1
Co to za dziewczyna w czerwonym???
7
Jaki Błaszczu rozspiewany
1
A na stadionie ludzie w strojach Argentyny, Meksyku itp. mam nadzieję że za nami
3
Janusze łączmy się xd
0
Ubrany na czerwono w białe skarpetki ;)
0
Krucho obrona. Trzeba będzie Kownaśa i Ziela wprowadzic
1
Popatrz sobie w necie ile senegalscy obrońcy mają wzrostu ;)
0
Boje się tych ponad 180-190 centymetrowych czołgów ale Polska jakoś sobie poradzi
0
Kolumbia może jeszcze 1 pyknąc i lepiej dla nas. Ale bramka zasłużona
1
Goooooollll ale jaja!!!!!
1
Jeżeli ktoś w tym meczu ma jeszcze trafić niech to będzie Japonia bo Kolumbia potrafi wyrównać na remis
1
Niech już tak zostanie
1
Teraz to mnie nic nie zdiwi.
Faworyci grają kupe , masa karnych i ta czerwona kartka
1
Tsubasa będzie dumny xd
0
Mecz tylko na tvp1 bo tnie jak cholera
0
Cyba najszybsza w historii mundialu czerwo
Ale mi tnie
0
Ale karnych się sypie
0
Każdy za remisem ?????
1
Pepsi z Kubą, Lays'y z twarzą Messiego jestem gotowy :) xd.
Pasuje wam mecz o 17.00 pewnie niektorze nie bedą w stanie oglądać
2
Komentator padaczka:
Keeeeejnnnnn, Kaaaakeeeeeejn!!!!
1
Sassi- karny