Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za tydzień dokładnie dowiemy się kto będzie miał 1 miejsce w grupie B
3
Akurat te 2 kluby i 1 repre nie lubię.
1
Oczywiscie
0
Ale będę czekał na Iran - Portugalia. Wreszcie jakiś team który świetną grą i pressingiem moze osmieszyc Portugalię.
11
Kurła ten Iran gro lepiej niż my
2
Ale sito
0
Iran gra na takim poziomie jak my w 1974 czy 1982 na mundialach gdzie mieliśmy brąz
0
Jakie Cię interesują ??? o reprezentacjach???? piłkarzach????
1
Dzięki
0
Jak na wojnie: Łogień Kurła!!!
I powinien być karny dla Hiszpanii.
0
Podsumowywanie dzisiejszego komentowania :
3 minuty wczesniej:
Komentator:
" Tak nie ma gola ale to był minimalny spalony.
Komentator przed chwilą:
" Tak tu był wyraźny spalony ".
1
Jeszcze jeden ..... gol dla Hiszpanów i na 2 miejsce wskakuje Portugalia
0
A oni dalej się cieszyli z gola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ciekawostki mundialowe: 1954r. Szwajcaria #4
Nasi sąsiedzi z południa Węgrzy na początku lat 50- tych byli uważani przed mundialem w Szwajcarii za najlepszą drużynę piłkarską na świecie. Ale nie można się dziwić Węgrzy wygrywali przed mundialem: 9-0 z Koreą Południową, 8:3 RMF czy 4:2 z Brazylią i Urugwajem. O wygranie Finału MŚ rywalizowały Węgry - Niemcy Zachodnie. Nic więc dziwnego że Węgierska Ambasada zaprosiła na bankiet z okazji wygrania mundialu ( przypominam że Węgrzy nie tak dawno wygrali aż 8:3 RFN ). Juz w 6 minucie Węgry z genialnym Puskasem trafiają do siatki Niemców. Do przerwy Węgrzy strzelili jeszcze raz i było 2-0. Jak więc się stało że Węgry przegrały te MŚ????. W drugiej połowie jak mówili kilka lat pozniej Węgrzy Niemcy byli strasznie pobudzeni i agresywni. Zle decyzje sedziego np. nieuznanie prawidlowego 3 gola Węgrów. Ekipa Puskasa miała też dużego pecha bo obili 2 razy słupek i 1 raz poprzeczkę. Finał zakonczyl sie wygraną 2-3 Niemców. Ale jak twierdzi wiele osób Niemcy wygrali przez oszustwo i podobno w szatni zażyli metaamfetaminę przez co taki wielki gracz jak Ferenc Puskas nie wygrał MŚ.
0
Dzięki przynajmniej ktoś mi odpowiedział.
2
Już się pytałem ale nikt mi nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Dzisiaj wrzucam Ciekawostki na temat mundialu. O to tematy - wybierz jeden pisząc numerek
1.Ciekawostka o finale MŚ 1954r. W Szwajcarii
2. Jakaś ciekawostka o reprze Argentyny.
3. Wolny temat - napisz mi o czym zrobić ciekawostkę .
Ciekawostka mundialowa w przerwie meczu.
0
Pierwszy raz mam tak że wolę obejrzeć sobie studio niż słuchać tych .....
0
Busi się łamie
0
Ale mnie te wuwuzele denerwują!!!!
0
Super komentują .......taaa....
0
I cyk dzisiaj Hiszpania ponad 3 gole
0
A za nas cza sprzątac
1
Narzekacie na nudny turniej a nie było jeszcze wyniku 0:0 i w dodatku eksperci mówią że może paść tyle A może i więcej goli na MŚ niż 4 lata temu w Brazylii
1
Szkoda trenera Urugwaju. Podobno ostatnio źle się czuje ledwo stoi na nogach ale i tak podpowiada drużynie. I chyba opiera się o kulach.
0
Cienko Urugwaj, Cienko. Spodziewałem się więcej goli ale widać że dominują.
0
Luis po drugą bo piłkarze Barcy mają mniej goli od Realu. Ale taki np. Coutinho czy Suarez itp. mogą się rozkręcic
0
Co ci kibice najarani???
1
Xd Śmiać mi się chcę
2
Przestawaj co chwilę oddychać. Mi pomaga