Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok z resztą sie zgadzam.
0
Tylko że moim zdaniem Ney nigdy nie będzie tak dobry jak Ronaldinho.
0
Nie widziałem gola na 5:2 da ktoś link???
0
K*rwa szkoda mi Tunezji.
0
Jońca
1
Wiesz jakoś trudno mi to wytłumaczyć xd
0
Goooll!!!! A nie nie ma !!!! xd
0
Oczywiście :)
2
Zgadza się
3
Luka ( nie chce mi sie kończyć :) jak strzeli jeszcze 1 to Ronaldo wyprzedzi.
2
Lukaku wyprzedzi Ronaldo
0
Ten pierwszy komentator to porazka jego zasady komentowania to:
1.Genialne reakcje po zdobyciu gola np. " Hahha numer 11 jest gol "!!!!!
2. Kiedy 2 komentator jest w trakcie mówienia A Ty bez powodu hamsko mu przerywasz.
3. Co z tego że tym wk**wia cały czas źle i w dodatku często powtarzaj nazwisko Alderweierld.
0
Nie minęło 20 minut A tu 3 gole i w dodatku nie było jeszcze 0-0 a niektórzy narzekają " na brak bramek"
0
Ale jaja co 1 minutę gol
0
Ja postawiłem 3-0 dla Belgów ale 3 do 0 to bedzie w pierwszej połowie xd.
0
Hazard!!! Gol
0
Bez przesady nie musisz mnie od K*rw wyzywać.
0
Ja dzięki za ten komentarz.
6
Jezeli kogos to interesuje to wczoraj nie bylo mundialowych ciekawostek bo musialem pojsc wieczorem do apteki kupic tabletki na uspokojenie ( powód mecz Argentyna - Chorwacja). Dzisiaj ich nie było bo cały dzień byłem zajęty A teraz nic na szybko nie wymyślę. Dlatego będą się pojawiać na 100% od jutro codziennie do zakończenia mundialu.
Z góry przepraszam.
0
Wiedziałem że strzelą ale ze tak szybko???
0
A co jak Argentyna zdupczy z Nigerią???
0
Lepiej żeby Islandia strzeliła ale w końcówce.
2
Dokładnie
0
Za najnudniejszy doping kibiców nagrodę dostaje Islandia: Huuuuuuuu!!!
0
Co by się nie wydarzyło to dla Messiego na razie wynik dobry. Ale lepiej by było jakby taki wynik 1-0 utrzymał się do końca A w ostatnich minutach Islandia strzela na 1-1
0
Xd a w necie już piszą : "Idealny wynik dla Argentyny, Nigeria strzela "
1
Tym lepiej dla Argentyny!!!
1
Wyrównany mecz :)
0
Dzięki
0
Bo ewidentnie przewyższają Nigerie i to nie tylko jeżeli chodzi o wzrost.