0

Ok z resztą sie zgadzam.

0

Tylko że moim zdaniem Ney nigdy nie będzie tak dobry jak Ronaldinho.

0

Nie widziałem gola na 5:2 da ktoś link???

0

K*rwa szkoda mi Tunezji.

0

Jońca

1

Wiesz jakoś trudno mi to wytłumaczyć xd

0

Goooll!!!! A nie nie ma !!!! xd

0

Oczywiście :)

2

Zgadza się

3

Luka ( nie chce mi sie kończyć :) jak strzeli jeszcze 1 to Ronaldo wyprzedzi.

2

Lukaku wyprzedzi Ronaldo

0

Ten pierwszy komentator to porazka jego zasady komentowania to:

1.Genialne reakcje po zdobyciu gola np. " Hahha numer 11 jest gol "!!!!!

2. Kiedy 2 komentator jest w trakcie mówienia A Ty bez powodu hamsko mu przerywasz.

3. Co z tego że tym wk**wia cały czas źle i w dodatku często powtarzaj nazwisko Alderweierld.

0

Nie minęło 20 minut A tu 3 gole i w dodatku nie było jeszcze 0-0 a niektórzy narzekają " na brak bramek"

0

Ale jaja co 1 minutę gol

0

Ja postawiłem 3-0 dla Belgów ale 3 do 0 to bedzie w pierwszej połowie xd.

0

Hazard!!! Gol

0

Bez przesady nie musisz mnie od K*rw wyzywać.

0

Ja dzięki za ten komentarz.

6

Jezeli kogos to interesuje to wczoraj nie bylo mundialowych ciekawostek bo musialem pojsc wieczorem do apteki kupic tabletki na uspokojenie ( powód mecz Argentyna - Chorwacja). Dzisiaj ich nie było bo cały dzień byłem zajęty A teraz nic na szybko nie wymyślę. Dlatego będą się pojawiać na 100% od jutro codziennie do zakończenia mundialu.
Z góry przepraszam.

0

Wiedziałem że strzelą ale ze tak szybko???

0

A co jak Argentyna zdupczy z Nigerią???

0

Lepiej żeby Islandia strzeliła ale w końcówce.

2

Dokładnie

0

Za najnudniejszy doping kibiców nagrodę dostaje Islandia: Huuuuuuuu!!!

0

Co by się nie wydarzyło to dla Messiego na razie wynik dobry. Ale lepiej by było jakby taki wynik 1-0 utrzymał się do końca A w ostatnich minutach Islandia strzela na 1-1

0

Xd a w necie już piszą : "Idealny wynik dla Argentyny, Nigeria strzela "

1

Tym lepiej dla Argentyny!!!

1

Wyrównany mecz :)

0

Dzięki


0

Bo ewidentnie przewyższają Nigerie i to nie tylko jeżeli chodzi o wzrost.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?