0

Narazie zawodnicy Barcy nie zawodzą

0

traf

1

Boję się o Pique, słusznie?

0

Piszemy w komach:
Nie trafi Hiszpan z Barcy czy Realu?

0

Doliczony czas czyli Iniesta prawy wolej i Golazzzooo!!!

0

Według mnie Carvajal zepsuł tą akcję no bo po co on się kładł wslizgiem jak mógł normalnie wbic

1

Nie wiem czy po prostu zaczęła boleć mnie głowa czy to ten mecz tak na mnie działa.

0

Masz jakąś apke czy Co?

0

Popatrzcie sobie na drabinkę co będzie jak Hiszpania odpadnie wtedy w finale mogą grać:
Chorwaci, Kolumbijczycy czy Anglicy

0

4 zmiana ......

0

Ci pierwsi, bo Kolumbia zje Anglię

0

Szkoda Puyola i tych którzy siedzą tam na trybunach. Kupili bilety ( kibice Hiszpanii ) żeby popatrzeć na wygranie ich drużyny a tu mogą z Rosją odpaść w dogrywce albo karnych.

0

Karne są jak loteria - niewiadomo na kogo wypadnie więc nie zdziwiłbym się jakby Rosja wygrała.

0

Iniescie tak mało brakuje do tego gola....

0

Komentator:
" Nie wiem czy był zaskoczony Busquets czy źle trafił w piłkę ".
A może jedno i drugie xd

0

No to kto powie Hiszpanii że strzelanie z dystansu nie jest zabronione xd

1

Japie.... koke ty pokrako!

0

Co z tego że Hiszpania ma okazję, ma udane dryblingi i kontroluje grę jak wystarczy jedna wrzutka Rusków w 95 minucie i po ptokach

0

Wróciłem dopiero z domu. Która drużyna kontroluje grę? Ciekawy mecz czy nudny? Jaki obecnie według Was MOTM spotkania.

3

I tu dostajemy wiadomosc od Pereza - Modric out

6

Modric = klasa sama w sobie

2

Realizator przed meczem Portugalii z Urugwajem pokazał na CR7 a komentator Borczuch w tej chwili:

" Ciekawe czy w tym meczu spłynie na nas chwała Ronaldo ". Leżę i wzdycham xd

0

Ja dzisiaj pierwszego meczu nieogladne, szkoda.

0

Po CA przegranym z Chile musiał długo rozmyślac więc niewiadomo oby został.

0

Dla tych którzy jeszcze nie przeczytali:

Masche odchodzi z reprezentacji Argentyny po odpanieciu z MŚ. To kiedy kolejni: Di Maria, Aguero czy Messi? Kwestia czasu. Oby Leo nie poszedł jego drogą.

0

Francja.
Nie ma co więcej pisać.

1

Argentyna i Polska odpadły ( chociaż dla wielu nie ma różnicy ) więc komu teraz kibicujecie?
Ja przede wszystkim: Brazylia, Hiszpania i Chorwacja.

6

Świetnie by się nadawał na dośrodkowania Kurzawy

7

Argentyna strzelila 3 gole Francji. Co mimo 4 straconych jest zadowalajacym wynikiem. Ludzie tutaj pisali że gdyby Argentyna miała Isco, Iniestę, De Bruyne itp. zaszlaby może i do finału, ale tak naprawdę moim zdaniem wystarczyłaby im tylko obrona Urugwaju.

0

Ciekawe czy on W ogóle ogląda Barcelonę w La Liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?