Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie zawodnicy Barcy nie zawodzą
0
traf
1
Boję się o Pique, słusznie?
0
Piszemy w komach:
Nie trafi Hiszpan z Barcy czy Realu?
0
Doliczony czas czyli Iniesta prawy wolej i Golazzzooo!!!
0
Według mnie Carvajal zepsuł tą akcję no bo po co on się kładł wslizgiem jak mógł normalnie wbic
1
Nie wiem czy po prostu zaczęła boleć mnie głowa czy to ten mecz tak na mnie działa.
0
Masz jakąś apke czy Co?
0
Popatrzcie sobie na drabinkę co będzie jak Hiszpania odpadnie wtedy w finale mogą grać:
Chorwaci, Kolumbijczycy czy Anglicy
0
4 zmiana ......
0
Ci pierwsi, bo Kolumbia zje Anglię
0
Szkoda Puyola i tych którzy siedzą tam na trybunach. Kupili bilety ( kibice Hiszpanii ) żeby popatrzeć na wygranie ich drużyny a tu mogą z Rosją odpaść w dogrywce albo karnych.
0
Karne są jak loteria - niewiadomo na kogo wypadnie więc nie zdziwiłbym się jakby Rosja wygrała.
0
Iniescie tak mało brakuje do tego gola....
0
Komentator:
" Nie wiem czy był zaskoczony Busquets czy źle trafił w piłkę ".
A może jedno i drugie xd
0
No to kto powie Hiszpanii że strzelanie z dystansu nie jest zabronione xd
1
Japie.... koke ty pokrako!
0
Co z tego że Hiszpania ma okazję, ma udane dryblingi i kontroluje grę jak wystarczy jedna wrzutka Rusków w 95 minucie i po ptokach
0
Wróciłem dopiero z domu. Która drużyna kontroluje grę? Ciekawy mecz czy nudny? Jaki obecnie według Was MOTM spotkania.
3
I tu dostajemy wiadomosc od Pereza - Modric out
6
Modric = klasa sama w sobie
2
Realizator przed meczem Portugalii z Urugwajem pokazał na CR7 a komentator Borczuch w tej chwili:
" Ciekawe czy w tym meczu spłynie na nas chwała Ronaldo ". Leżę i wzdycham xd
0
Ja dzisiaj pierwszego meczu nieogladne, szkoda.
0
Po CA przegranym z Chile musiał długo rozmyślac więc niewiadomo oby został.
0
Dla tych którzy jeszcze nie przeczytali:
Masche odchodzi z reprezentacji Argentyny po odpanieciu z MŚ. To kiedy kolejni: Di Maria, Aguero czy Messi? Kwestia czasu. Oby Leo nie poszedł jego drogą.
0
Francja.
Nie ma co więcej pisać.
1
Argentyna i Polska odpadły ( chociaż dla wielu nie ma różnicy ) więc komu teraz kibicujecie?
Ja przede wszystkim: Brazylia, Hiszpania i Chorwacja.
6
Świetnie by się nadawał na dośrodkowania Kurzawy
7
Argentyna strzelila 3 gole Francji. Co mimo 4 straconych jest zadowalajacym wynikiem. Ludzie tutaj pisali że gdyby Argentyna miała Isco, Iniestę, De Bruyne itp. zaszlaby może i do finału, ale tak naprawdę moim zdaniem wystarczyłaby im tylko obrona Urugwaju.
0
Ciekawe czy on W ogóle ogląda Barcelonę w La Liga