0

Niech doliczy jak najmniej zeby Argentyna wytrzymała

0

Niech Argentyna gra pressing

1

Diego raper

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Salvio porobil

0

Dybala marsz na boisko

0

Ale dla Argentyny dużo znaczy atak

0

Wszyscy tylko że Argentyna musi wygrać ale gdyby dziś zremisowała to mieliby szansę wyjść z grupy

0

Więcej ataku Argentyna więcej

0

czemu???

1

Z bańki Messi z bańki

0

Dawać do Messiego

0

Najważniejsze to STRZELIĆ pierwszemu gola

3

Widać że zależy Argentynie

0

Pisalem kiedys o tym : D. Ale fakt że fajna ciekawostka

1

Ja już pisałem że remis to dobry wynik ale wygrana mile widziana.

0

Niech Dybale wpuści jak najpredzej

0

Tak ale łatwiej będzie na remis.

4

Panowie chociaż na remis z Chorwacją. Będzie trudno grać i STRZELIĆ ale zepnijcie zadki i GO ALBICELESTE!!!!! GO MESSI !!!!

1

Żyj Umtiti

0

Obstawilem 2-1 dla Australii

0

Myslicie ze Leo w ogóle na tym mundialu strzeli bo ma ciężką grupę z której ciężko wyjsc

0

Messi dziś na treningu 2 sita Rakiemu zalozyl

0

Australia 2-0 Dania. A wy jak stawiacie???

0

Po tym co ostatnio grala Australia typuje dla nich 2-0

0

W du..e

0

Ok rozumiem

0

W necie i na YT wszędzie mówią że mecz Portugalii z Maroko był ustawiony i sędzią gwizdał pod Ronaldo. A w dodatku Pepe powiedział że słyszał w przerwie meczu że sędzia prosi po meczu o koszulkę Ronaldo. Kolejny ustawiony mundial???

0

Cały czas są nowe xd O co ci chodzi???

1

Racja. Chodziło mi tylko że za tydzień ale masz rację w Poniedzialek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?