0

Podobno piłkarze Argentyny mówią że nie chcą takiego trenera.

5

Dziwcie się że Islandia w różnych dziedzinach sportu tak pozytywnie zadziwia. A to dlatego że 80% osób w Islandii uprawia sport.

3

Footrol jest fanem Barcy ale jak Barca czy Messi przegra mecz to już pisze beznadziejni czy frajerzy.

3

Ronaldo już ma na 100% ZP więc Messi musi za rok wygrać Live Mistrzów

0

To co Argentyna już na pewno odpada???

0

Piszcie co chcecie ale Sampaolli spierniczyl wszystko nie wypuszczając wcześniej np. Dybali.
W szatni Argentyny teraz żałoba i piekło

9

Messi żegna się z mundialem. Pogódzmi sie z tym.
Jedyne co pozostaje to kibicować Iranowi :(
Prawda jest taka że z roku na rok kibice Barcy przeżywają coraz większe rozczarowanie.

0

Jesteś wkurzony czytaj i się zamknij:
Nie pisz że jestem Argentynczykiem bo jestem Polakiem ale Argentyna przegra już na pewno i tak będzie wyglądała tabela
1.Chorwacja 6 pkt
2.Argentyna i Islania 1pkt
A Nigeria 0
Jeśli Argentyna wygra z Nigerią i strzeli więcej od Islandi A Chorwacją wygra z Islandią Argentyna wyjdzie.

1

Nie piszcie jutro o Argentynie bo ro wkurza

1

Wiem ze pisze głupoty ale naprawdę jak Argentyna przegra to :
1. Chorwacją 6pkt
2.Argentyna 1pkt
3.Islandia 1pkt
4. Nigeria 0 pkt
Jak Chorwacją wygra z Islandią ( A na to są duże szanse to ) Argentyna gdyby pokonała Nigerie wyjdzie z grupy

2

Odpiszcie
Ma szansę Argentyna wyjść z grupy jak przegra

0

Ma szansę Argentyna jeszcze jak przegra???

0

Jak Argentyna przegra to ma jakieś szanse jeszcze???

0

Jak?

0

Co musi zrobić Argentyna żeby wyjść z grupy jakby przegrala

1

Najgorszy mundial Leo

1

Wykur..m telewizor
Ps. Uwaga na głowy

0

O igła wejdzie

0

Nie ważne czy piłka wyleci za stadion czy wleci do bramki niech Messi coś uderzy na bramę.

1

Niech więcej biega blagam to w końcu strzeli

0

Ja wierzę po cichu przynajmniej na remis. I niech Messi więcej biega

0

Spodziewam się paru zmian ale najciekawsza to Meza schodzi A za niego Maradona

6

Po co im 20 sekundowe studio????

0

Zgadzam się. Drugi zremisowac i trzeci wygrac

2

Ja się obawiam tylko powtórki z 2010 że Messi nic nie strzeli. Niech sobie postrzela z Nigerią.

0

Zalozmy ze Argentyna remisuje dzis z Chorwacją a Islandia przegrywa z Chorwacją i Argentyna wtedy wyjdzie z grupy. Całkiem możliwe Nie???

3

Nie piszcie że Messi gra słabo bo jak ma grać jak ma mało kontaktów z piłką. Moim zdaniem Messi rozwinie się w meczu z Nigerią która nie zachwyca jak narazie

0

Ale spier..lil

8

Argentyna lepiej niz z Islandią?
Ja chyba się zgodze

5

Messi musi byc bardziej widoczny bo na tym mundialu moze nie strzelac duzo. Argentyna musi do przerwy wytrzymac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?