Wilczeq
Dołączył/a: kwiecień 2018
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno piłkarze Argentyny mówią że nie chcą takiego trenera.
5
Dziwcie się że Islandia w różnych dziedzinach sportu tak pozytywnie zadziwia. A to dlatego że 80% osób w Islandii uprawia sport.
3
Footrol jest fanem Barcy ale jak Barca czy Messi przegra mecz to już pisze beznadziejni czy frajerzy.
3
Ronaldo już ma na 100% ZP więc Messi musi za rok wygrać Live Mistrzów
0
To co Argentyna już na pewno odpada???
0
Piszcie co chcecie ale Sampaolli spierniczyl wszystko nie wypuszczając wcześniej np. Dybali.
W szatni Argentyny teraz żałoba i piekło
9
Messi żegna się z mundialem. Pogódzmi sie z tym.
Jedyne co pozostaje to kibicować Iranowi :(
Prawda jest taka że z roku na rok kibice Barcy przeżywają coraz większe rozczarowanie.
0
Jesteś wkurzony czytaj i się zamknij:
Nie pisz że jestem Argentynczykiem bo jestem Polakiem ale Argentyna przegra już na pewno i tak będzie wyglądała tabela
1.Chorwacja 6 pkt
2.Argentyna i Islania 1pkt
A Nigeria 0
Jeśli Argentyna wygra z Nigerią i strzeli więcej od Islandi A Chorwacją wygra z Islandią Argentyna wyjdzie.
1
Nie piszcie jutro o Argentynie bo ro wkurza
1
Wiem ze pisze głupoty ale naprawdę jak Argentyna przegra to :
1. Chorwacją 6pkt
2.Argentyna 1pkt
3.Islandia 1pkt
4. Nigeria 0 pkt
Jak Chorwacją wygra z Islandią ( A na to są duże szanse to ) Argentyna gdyby pokonała Nigerie wyjdzie z grupy
2
Odpiszcie
Ma szansę Argentyna wyjść z grupy jak przegra
0
Ma szansę Argentyna jeszcze jak przegra???
0
Jak Argentyna przegra to ma jakieś szanse jeszcze???
0
Jak?
0
Co musi zrobić Argentyna żeby wyjść z grupy jakby przegrala
1
Najgorszy mundial Leo
1
Wykur..m telewizor
Ps. Uwaga na głowy
0
O igła wejdzie
0
Nie ważne czy piłka wyleci za stadion czy wleci do bramki niech Messi coś uderzy na bramę.
1
Niech więcej biega blagam to w końcu strzeli
0
Ja wierzę po cichu przynajmniej na remis. I niech Messi więcej biega
0
Spodziewam się paru zmian ale najciekawsza to Meza schodzi A za niego Maradona
6
Po co im 20 sekundowe studio????
0
Zgadzam się. Drugi zremisowac i trzeci wygrac
2
Ja się obawiam tylko powtórki z 2010 że Messi nic nie strzeli. Niech sobie postrzela z Nigerią.
0
Zalozmy ze Argentyna remisuje dzis z Chorwacją a Islandia przegrywa z Chorwacją i Argentyna wtedy wyjdzie z grupy. Całkiem możliwe Nie???
3
Nie piszcie że Messi gra słabo bo jak ma grać jak ma mało kontaktów z piłką. Moim zdaniem Messi rozwinie się w meczu z Nigerią która nie zachwyca jak narazie
0
Ale spier..lil
8
Argentyna lepiej niz z Islandią?
Ja chyba się zgodze
5
Messi musi byc bardziej widoczny bo na tym mundialu moze nie strzelac duzo. Argentyna musi do przerwy wytrzymac