0

Pytanko dotyczące dzisiejszego meczu Lech - Legia. Da radę gdzieś obejrzeć mecz z odtworzenia na necie bądź powtórkę w TV?

2

@Colon Tożsamość Braun'a.

1

@Encore Wszystkiego najlepszego! :D

6

@snake99 Że Ty jeszcze bana za trollowanie nie dostałeś :D

1

@Jaca27 Pan, Panie Kurski, to tylko o jednym...

3

@Hiacynk Mam nadzieję, że kibice będą mocno zagrzewać obie drużyny do walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@eckov Odpal sobie powtóreczkę na fullmatchesandshows, gdy wrócisz z pracy.

2

Najlepsze, ale trochę inne, zrobione bardziej na luzie Hot16 Challenge 2?
Dla mnie wygrywa Hans z 52 Dębiec. :D


1

@Coutinho007 Oj, Juliana to bym do nas z chęcią przygarnął.

1

@Coutinho007 Dzisiaj obejrzałem kilkanaście minut finału Euro 2012. Ależ to byli zawodnicy! Zatęskniłem trochę...

0

@MarioVeB! Powiedz kolegom kim autor posta. :D

1

@Coutinho007 A wiesz co? Bardzo możliwe, że zrobili by oni lepsze liczby od duetu Arthur-Frenkie. :D

0

@Grubson06 Tusk go okradł

1

@Khajio I chyba Takefusa Kubo był porównywany do Messiego. Czy się mylę?

2

@Hiacynk W takim razie oznaczaj mnie i sąsiada Kurskiego ( @Jaca27 ) w swoich wpisach, to my coś tam naskrobiemy i zaczniemy dyskusje, coby nie znikały. Bo niektóre opisywane sceny są zbyt piękne. ;)

0

@Encore Oj tak, Mahone genialny!

0

@Grubson06 Może by tak Davidsa z emerytury ściganąć? A sprzedać, dajmy na to, de Jonga.

0

@Encore Gdzie można to dostać?

0

@filipsemeniuk10 @Pilka_jest_okragla chyba wrzucał. Wejdź w jego komentarze.;)

0

@jeyx77x Ousmane ma coś takiego w swojej grze, że lubię na niego patrzeć. Tęsknię za jego powrotem na boisko. Szczerze mówiąc, jest to jedyny zawodnik w naszej drużynie (oprócz Messiego, rzecz jasna), który potrafi zrobić coś z niczego.

0

@Hiacynk Bez zaglądania na dół, w komentarze: Zofia Bączek. :D
I pamiętam ten śmiech Karola po podaniu jej nazwiska. :D

0

@SHIBA Proszę o oznaczenie w zagadce o schodach. Myślałem, że już pisałeś i, że nie zauważyłem. :)

1

@Jaca27 Pamiętałem, ale niestety inni mnie ubiegli. :(

0

@Janiama O co chodzi z Brazylią? Tam ponoć bardzo słabo to wygląda.

1

@Arkon Sancho. ;)

2

@escarabajo @IronSanHybrid Dzięki.
Jak można coś takiego robić zwierzakom...

0

@IronSanHybrid Wiadomo co z miśkiem?

0

@Ramos9248 Trochę siara jest, ale żeby od razu zawód?

1

@contowsky Świetne!

1

@fcbfan1993 Wow, serio? Oczywiście, że pomożemy. Nie chciałbyś po wszystkim napisać, jak to wygląda od środka? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?