Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanko dotyczące dzisiejszego meczu Lech - Legia. Da radę gdzieś obejrzeć mecz z odtworzenia na necie bądź powtórkę w TV?
2
@Colon Tożsamość Braun'a.
1
@Encore Wszystkiego najlepszego! :D
6
@snake99 Że Ty jeszcze bana za trollowanie nie dostałeś :D
1
@Jaca27 Pan, Panie Kurski, to tylko o jednym...
3
@Hiacynk Mam nadzieję, że kibice będą mocno zagrzewać obie drużyny do walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@eckov Odpal sobie powtóreczkę na fullmatchesandshows, gdy wrócisz z pracy.
2
Najlepsze, ale trochę inne, zrobione bardziej na luzie Hot16 Challenge 2?
Dla mnie wygrywa Hans z 52 Dębiec. :D
1
@Coutinho007 Oj, Juliana to bym do nas z chęcią przygarnął.
1
@Coutinho007 Dzisiaj obejrzałem kilkanaście minut finału Euro 2012. Ależ to byli zawodnicy! Zatęskniłem trochę...
0
@MarioVeB! Powiedz kolegom kim autor posta. :D
1
@Coutinho007 A wiesz co? Bardzo możliwe, że zrobili by oni lepsze liczby od duetu Arthur-Frenkie. :D
0
@Grubson06 Tusk go okradł
1
@Khajio I chyba Takefusa Kubo był porównywany do Messiego. Czy się mylę?
2
@Hiacynk W takim razie oznaczaj mnie i sąsiada Kurskiego ( @Jaca27 ) w swoich wpisach, to my coś tam naskrobiemy i zaczniemy dyskusje, coby nie znikały. Bo niektóre opisywane sceny są zbyt piękne. ;)
0
@Encore Oj tak, Mahone genialny!
0
@Grubson06 Może by tak Davidsa z emerytury ściganąć? A sprzedać, dajmy na to, de Jonga.
0
@Encore Gdzie można to dostać?
0
@filipsemeniuk10 @Pilka_jest_okragla chyba wrzucał. Wejdź w jego komentarze.;)
0
@jeyx77x Ousmane ma coś takiego w swojej grze, że lubię na niego patrzeć. Tęsknię za jego powrotem na boisko. Szczerze mówiąc, jest to jedyny zawodnik w naszej drużynie (oprócz Messiego, rzecz jasna), który potrafi zrobić coś z niczego.
0
@Hiacynk Bez zaglądania na dół, w komentarze: Zofia Bączek. :D
I pamiętam ten śmiech Karola po podaniu jej nazwiska. :D
0
@SHIBA Proszę o oznaczenie w zagadce o schodach. Myślałem, że już pisałeś i, że nie zauważyłem. :)
1
@Jaca27 Pamiętałem, ale niestety inni mnie ubiegli. :(
0
@Janiama O co chodzi z Brazylią? Tam ponoć bardzo słabo to wygląda.
1
@Arkon Sancho. ;)
2
@escarabajo @IronSanHybrid Dzięki.
Jak można coś takiego robić zwierzakom...
0
@IronSanHybrid Wiadomo co z miśkiem?
0
@Ramos9248 Trochę siara jest, ale żeby od razu zawód?
1
@contowsky Świetne!
1
@fcbfan1993 Wow, serio? Oczywiście, że pomożemy. Nie chciałbyś po wszystkim napisać, jak to wygląda od środka? :D