Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frlix strzelał prawą nogą. On jest lewonożny? :D czy mi się coś pomyliło?
0
@Robert1603 Wolał odpuścić końcówkę sezonu w Lidze Mistrzów z Lipskiem i przenieść się do Chelsea, by lepiej przygotować się do kampanii w Premier League. ;)
1
@kerouac Porządnie zaśmiane. :D Dzieki!
0
Piękne wyjazdówki Leicester!
https://www.facebook.com/930629680388944/posts/3136330489818841/
0
@kamilop Mam, sporo.
0
@LuisSalvano To nie Ty ostatnio pisałeś, że każdy ma swoje zdanie i należy je uszanować?
0
@Olkovsky9 sport365
0
@XBlairrX Genialne!:)
0
@koziar Pamiętam, gdy za dzieciaka oglądałem to na jakichś IO. Mega sport! :D
6
@LuisSalvano Też mi się tak wydaje. Jest okazja na dobrego grajka, rzekłbym bardziej barcelońskiego aniżeli Firpo, więc trzeba to wykorzystać i go ściągnąć.
1
@Mocher91 Bardzo tęsknię za jego grą. Nie obrażę się na Setiena, jeśli da mu te kilka minutek. Chłopak zdolny, potrafi zrobić różnicę.
14
@Roobo Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie. Pamiętaj. ;)
0
@Chakalaka Sporo piszesz o snookerze, w moim odczuciu więcej niż kiedykolwiek o piłce. Pytanie. Wolisz ten sport od "kopanej"?
23
@barcelonaLM Czyżby kolejny kompromitujący tweet Tuska? Jak zwykle. :)
2
@Jakchcesz Myślę, że jeszcze w tej samej '3' jest jego próba otrzymania żółtej kartki poprzez opóźnianie wyrzutu z autu. :D
1
@JokesOnYou Mam dwie, z których korzystam. Fullmatchesandshows i fullmatchsports. Polecam.
0
@maroon To flaga LGBG, ale od debili wyzywaj. ;)
3
@SHIBA Odpowiadam: Lama!
2
@Janiama Coldplay - Clocks
1
@Encore Dziwię się, że nikt nie wpisał tutaj Oliviera Giroud. Bardzo niedoceniany napastnik.
0
@Hushovt Zauważyłem, że pijesz sporo piw, zwłaszcza tych smakowych. Gdzie się zaopatrujesz w te piwa?
0
@BarcaInfo Wielkie dzięki! Od trzech sezonów tego typu tapety lądują na moim fonie. Czekałem na coś takiego. ;)
0
@Robertbarca34 Black. ;)
0
@MarioVeB! Naczelny obrońca Bartomeu? :D
10
Ten, kto wymyślił Monte powinien zostać ozłocony.
9
@BarcaInfo Wyglądają jakby projektował mu je Mateo. :D
1
@Dawid445 Da radę. Sarri zna go bardzo dobrze, wie jakie Arek ma możliwości. Nie bez powodu go ściągają.
1
@Kajtek77 Według mnie jest to najlepsza dotychczas jedenastka :D
44
@zadafcb Dzień dobry, zapraszam wszystkich. :)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gUsL9I7eeWVpC66AzD2KwxESSF9tNlgg,w400.jpg
https://static5.redcart.pl/templates/images/thumb/12319/1500/1500/pl/0/templates/images/products/12319/97fd886ca074c2e25d761c415f8753b9.jpg
0
@BXOD To ja od razu zapytam, czy będzie można gdzieś obejrzeć ten mecz z odtworzenia?