0

Frlix strzelał prawą nogą. On jest lewonożny? :D czy mi się coś pomyliło?

0

@Robert1603 Wolał odpuścić końcówkę sezonu w Lidze Mistrzów z Lipskiem i przenieść się do Chelsea, by lepiej przygotować się do kampanii w Premier League. ;)

1

@kerouac Porządnie zaśmiane. :D Dzieki!

0

0

@kamilop Mam, sporo.

0

@LuisSalvano To nie Ty ostatnio pisałeś, że każdy ma swoje zdanie i należy je uszanować?

0

@Olkovsky9 sport365

0

@XBlairrX Genialne!:)

0

@koziar Pamiętam, gdy za dzieciaka oglądałem to na jakichś IO. Mega sport! :D

6

@LuisSalvano Też mi się tak wydaje. Jest okazja na dobrego grajka, rzekłbym bardziej barcelońskiego aniżeli Firpo, więc trzeba to wykorzystać i go ściągnąć.

1

@Mocher91 Bardzo tęsknię za jego grą. Nie obrażę się na Setiena, jeśli da mu te kilka minutek. Chłopak zdolny, potrafi zrobić różnicę.

14

@Roobo Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie. Pamiętaj. ;)

0

@Chakalaka Sporo piszesz o snookerze, w moim odczuciu więcej niż kiedykolwiek o piłce. Pytanie. Wolisz ten sport od "kopanej"?

23

@barcelonaLM Czyżby kolejny kompromitujący tweet Tuska? Jak zwykle. :)

2

@Jakchcesz Myślę, że jeszcze w tej samej '3' jest jego próba otrzymania żółtej kartki poprzez opóźnianie wyrzutu z autu. :D

1

@JokesOnYou Mam dwie, z których korzystam. Fullmatchesandshows i fullmatchsports. Polecam.

0

@maroon To flaga LGBG, ale od debili wyzywaj. ;)

3

@SHIBA Odpowiadam: Lama!

2

@Janiama Coldplay - Clocks

1

@Encore Dziwię się, że nikt nie wpisał tutaj Oliviera Giroud. Bardzo niedoceniany napastnik.

0

@Hushovt Zauważyłem, że pijesz sporo piw, zwłaszcza tych smakowych. Gdzie się zaopatrujesz w te piwa?

0

@BarcaInfo Wielkie dzięki! Od trzech sezonów tego typu tapety lądują na moim fonie. Czekałem na coś takiego. ;)

0

@Robertbarca34 Black. ;)

0

@MarioVeB! Naczelny obrońca Bartomeu? :D

10

Ten, kto wymyślił Monte powinien zostać ozłocony.

9

@BarcaInfo Wyglądają jakby projektował mu je Mateo. :D

1

@Dawid445 Da radę. Sarri zna go bardzo dobrze, wie jakie Arek ma możliwości. Nie bez powodu go ściągają.

1

@Kajtek77 Według mnie jest to najlepsza dotychczas jedenastka :D

0

@BXOD To ja od razu zapytam, czy będzie można gdzieś obejrzeć ten mecz z odtworzenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?