0

@barcelonaLM Dzisiaj posłanki Lewicy krzyczały w Sejmie "to jest wojna, to jest wojna!". Dziwi Was to, że Kaczyński wspomniał o wojnie? :D

1

@Pawelsky Usun oznaczenie, radzę Ci :D

10

@BarcaInfo Messi: Może powtórzymy kataloński?
Pjanić: Nie no co Ty, Leo.

I poszła rozmowa do przodu. ;)

0

Za jakie słowa w ogóle?

0

@ViscaBarca123 Co sądzisz o Leao w kontekście nowej '9' w Barcelonie?

0

@PatrychoO Czy uratowanie dziecka (nawet śmiertelnie chorego) przed aborcją, czyli morderstwem, to nie jest akt miłości wobec bliźniego?

6

@Rewolucja123 Ale po co? W tej dyskusji mowa o Busquetsie.

0

@kamiVeB No i ja. :D Aż żal, że opaskę dałem Grealishowi.
Do tego Klich z asystą. :)

1

@barcelonaLM I co?! Otworzą w zimie? Kiedy sytuacja epidemiczna na pewno nie będzie lepsza?! Na wiosnę z tej branży nie będzie co zbierać. Pracownicy (w tym ja) dostaną równo po dupie.

0

@Barca1992 Wykorzystał teksty, które podpowiedział mu tatuś, kiedy ten zwraca się do mamusi. ;)

0

@damianex10 W statystykach jako niecelne podanie czy strzał celny? :D

0

@kolczu100 Jeśli dodatkowo chciałbyś sobie pobrać mecz i go obejrzeć, to polecam fullmatchsports. Tylko na linki do pobrania trzeba czekać nawet do kilkunastu godzin po końcu spotkania.

0

@BarcaInfo Zaśmiane :D

0

@BarcaInfo Przed chwilą skończyłem czytać jego konferencję prasową (wszystkim polecam - artykuł na głównej). Szacun, że gość nie odpowiada dyplomatycznie na pytania, nie owija w bawełnę. Nudziło już czytanie tych nudów od Setiena czy Valverde.
Come on, Koeman! :D

0

@masq Ile z Twoich ostatnich życzeń się sprawdziło? Jak tak mniej więcej śledziłem, to chyba jest ponad 50% skuteczności. Mam nadzieję, że i teraz trafisz. ;)

0

@NaFazieHitman Masz rację. "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"!

1

@Napoleon_I Dla mnie tego rodzaju utworem od LP jest Final Masquerade.

5

@ViscaBarca123 Oglądam w zapętleniu. Zrobił już chyba z 300 pompek, kozak!

0

Strona z butami sneakepeaker - opinie?

0

@BarcaInfo Still better than notatnik

0

@czółkovsky Aaaa, no przecież. :D

1

Sprawdzam jak wygląda czapka przy moim avatarze. Scrolluj dalej.

0

@czółkovsky Kurczę, z czego to tekst? Bo nie mogę sobie przypomnieć. :D

0

@ForcaMilosz Już kolega BarcaInfo podrzucił wczoraj ;)

0

@gontex A w jakiej branży kolega robi? :)

0

@BarcaInfo Dzięki wielkie! :D

0

@BarcaInfo Mam nadzieję, że znajdziesz jakieś wideo z jego grą i tu wrzucisz ;)

5

A już dziś w wiadomościach.
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis72b6b5.jpg

1

Iniesta z Xavim dzisiaj grają czy ławka?

3

@VamosRakieta Nie dokuczaj chłopakowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?