Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Dzisiaj posłanki Lewicy krzyczały w Sejmie "to jest wojna, to jest wojna!". Dziwi Was to, że Kaczyński wspomniał o wojnie? :D
1
@Pawelsky Usun oznaczenie, radzę Ci :D
10
@BarcaInfo Messi: Może powtórzymy kataloński?
Pjanić: Nie no co Ty, Leo.
I poszła rozmowa do przodu. ;)
0
Za jakie słowa w ogóle?
0
@ViscaBarca123 Co sądzisz o Leao w kontekście nowej '9' w Barcelonie?
0
@PatrychoO Czy uratowanie dziecka (nawet śmiertelnie chorego) przed aborcją, czyli morderstwem, to nie jest akt miłości wobec bliźniego?
6
@Rewolucja123 Ale po co? W tej dyskusji mowa o Busquetsie.
0
@kamiVeB No i ja. :D Aż żal, że opaskę dałem Grealishowi.
Do tego Klich z asystą. :)
1
@barcelonaLM I co?! Otworzą w zimie? Kiedy sytuacja epidemiczna na pewno nie będzie lepsza?! Na wiosnę z tej branży nie będzie co zbierać. Pracownicy (w tym ja) dostaną równo po dupie.
0
@Barca1992 Wykorzystał teksty, które podpowiedział mu tatuś, kiedy ten zwraca się do mamusi. ;)
0
@damianex10 W statystykach jako niecelne podanie czy strzał celny? :D
0
@kolczu100 Jeśli dodatkowo chciałbyś sobie pobrać mecz i go obejrzeć, to polecam fullmatchsports. Tylko na linki do pobrania trzeba czekać nawet do kilkunastu godzin po końcu spotkania.
0
@BarcaInfo Zaśmiane :D
0
@BarcaInfo Przed chwilą skończyłem czytać jego konferencję prasową (wszystkim polecam - artykuł na głównej). Szacun, że gość nie odpowiada dyplomatycznie na pytania, nie owija w bawełnę. Nudziło już czytanie tych nudów od Setiena czy Valverde.
Come on, Koeman! :D
0
@masq Ile z Twoich ostatnich życzeń się sprawdziło? Jak tak mniej więcej śledziłem, to chyba jest ponad 50% skuteczności. Mam nadzieję, że i teraz trafisz. ;)
0
@NaFazieHitman Masz rację. "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"!
1
@Napoleon_I Dla mnie tego rodzaju utworem od LP jest Final Masquerade.
5
@ViscaBarca123 Oglądam w zapętleniu. Zrobił już chyba z 300 pompek, kozak!
0
Strona z butami sneakepeaker - opinie?
0
@BarcaInfo Still better than notatnik
0
@czółkovsky Aaaa, no przecież. :D
1
Sprawdzam jak wygląda czapka przy moim avatarze. Scrolluj dalej.
0
@czółkovsky Kurczę, z czego to tekst? Bo nie mogę sobie przypomnieć. :D
0
@ForcaMilosz Już kolega BarcaInfo podrzucił wczoraj ;)
0
@gontex A w jakiej branży kolega robi? :)
0
@BarcaInfo Dzięki wielkie! :D
0
@BarcaInfo Mam nadzieję, że znajdziesz jakieś wideo z jego grą i tu wrzucisz ;)
5
A już dziś w wiadomościach.
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis72b6b5.jpg
1
Iniesta z Xavim dzisiaj grają czy ławka?
3
@VamosRakieta Nie dokuczaj chłopakowi :D