Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Nie uważasz, że gdyby był za słaby, to PSG nie przedłużałoby z nim kontraktu o 5 lat? ;)
0
@Bykunn U mnie 99 punktów. https://zapodaj.net/images/81850b7bccc56.png
Bawimy się dalej. :D
Pokażesz swój skład?
0
@DonMatteo901 Genialne! :D
0
@Coutinho007 Dlaczego tak piszesz o nim? Nie byłeś przypadkiem jednym z największych zwolenników jego przyjścia do nas?
0
@Transu96 Na Twoim miejscu bym nie ryzykował. :D
0
@Cave @MarioVeB! :)
0
@Jakchcesz Nie zrozumiałeś kontekstu tej wypowiedzi Valverde. Doczytaj. :)
0
@Denzon Kurde, zapomniałem wspomnieć o tym, żeby to była powtórka. Mam nadzieję, że będzie na fullmatchesandshows, bo jest to jednak mecz "o coś" :)
0
Jutro mecz o Puchar Gampera, a ja cały dzień w robocie. Orientuje się ktoś, czy będzie możliwość obejrzenia tego meczu na jakiejś stronie?
0
@tristan87 Złoto! :D
0
@kielon93 No to wszystkiego najlepszego. :)
0
@MarioVeB! Mordo, odróżniaj żarty od hejtu. Będziesz zdrowszy, bo widzę że dość mocno na to reagujesz. ;)
0
@MarioVeB! Co Ty tak bronisz tej starej gwardii? :D Trochę dystansu, mordko, bo zginiesz w necie.
1
@VamosRakieta Mario to naczelny obrońca Bartomeu i jego ludzi. Radzę uważać. ;)
0
@Osioł Spróbuj link z twittera Barca Info
0
@BarcaInfo O co chodzi z tą Turcją?
0
@BarcaInfo Takie/podobne koszulki mają być w przyszłym sezonie? Bo chyba coś mnie ominęło, a u Ciebie w komentarzach nic o tym nie ma. :)
2
@wroclawianin89 Kontuzja. ;)
1
@Bykunn Powiem Ci, że mi się zaczęła głowa kiwać już w trzecim secie, a potem w piątym, ale w mojej głowie nastąpił breakpoint... i wytrwałem do końca. :D
1
No i piąty set. ;)
Nie ma spania. :D
0
Ależ Coutinho przypakował. :)
0
@Rastafarnianin Tak ;)
0
@BarcaInfo służy pomocą, jeśli chodzi o link do meczu! :) Nie spamujcie po kolei, tylko piszcie do koleżki.
1
@Lego_PL Dzięki, umknęła mi ta infomacja. :)
0
@BarcaInfo Jakieś wieści, dlaczego Wague nie ma na liście?
0
@Tomek54321 Albo @BarcaInfo + ;)
Kolega wysyła linki do meczu. ;)
1
@BarcaInfo Jakiś kolejny szwindel Bartomeu?
0
@DanielVeB Robertson
0
@czudi17 @Encore
12
@Ratamahatta "Kłopoty, kłopoty Janiamy!" :D