35

@itmustbejoke Jeszcze Andora była

4

@xBoMBoWiECx Komentator aż się uśmiał krzycząc "Raaamoos" :D

4

@marcin000019 hehe, ale dowaliłeś, Marcin

0

@BarcaInfo Czy są jakieś newsy co do objęcia Derby County przez Johna Terry'ego? Były takie informacje jakiś czas temu, a teraz zwolniono Cocu, więc myślę, że szanse rosną.

0

@elplacek44 Znajdź sobie jakiś tutorial na YouTube i dasz radę ;)

0

@Bykunn Nie zrozumiałeś :( A próbowałem naprowadzić :D
Teraz to musisz z @IronSanHybrid gadać ;)

1

@Barca1992 @marcin62 @damianex10 @kuz Gdzieś widziałem to info po angielsku, więc przetłumaczyłem. Wydaje się legitne ;))))

3

Słyszeliście jaka akcja?

Według Sportu, dziewczyna Frenkiego de Jonga pozwała Bartomeu o odszkodowanie w wysokości 4500 euro za skradzioną w zeszłym roku torebkę. Frenkie ponoć sam złożył podpis pod pozwem jako świadek.

Dopiero teraz wychodzi jaki ten nasz prezydent był...

1

@Encore I git. Niby oglądało się już tyle razy, a jednak ciągnie do tej serii. W niedzielę siódma część.

0

@Encore Mooordo, dzieki. Ratujesz mi wieczór.

3

@tadzik447 Mordo, włożyłeś kij w mrowisko xD

1

@barcelonistka1899 O fakt. Uciekło mi to. Przyznaję się do błędu i usuwam poprzedni wpis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rewolucja123 No właśnie o to chodzi @LuisSalvano. Nie ma oficjalki, ale wszystkie strony otwarcie wypowiadają się o transferze. Czego nie rozumiesz?

3

@BaroPodertos "Szampan" zrobił furorę. Piękny głos od pięknej pani :)

5

Ojejajeja, ile oleja.

0

@TheGoldenEleven Dla mnie Kane. ;)

12

@BarcaInfo Fakt, Palacio to kozak.

12

Z jednej strony fajnie, że Real przegrywa, a z drugiej... wiadomo

3

@Volk Wyłącz i włącz jeszcze kilka razy ;)

0

@Janas11224 Jak się przyjął? :)

4

Kijowy ten mecz

0

@Jakchcesz A wyobraźcie sobie niedźwiedzia na rowerze :o

1

@MSN30 Nie mam pojęcia.

2

@tobiasson92 Super... Póki byli goście hotelowi, działały dla nich restauracje wewnątrz hotelu, a ja miałem pracę. Dzięki Mati!

0

Hotele też out?

5

@nitey Gratuluję logiki :)

6

Ej Mati, jednak nie jesteśmy już kibicami Interu

1

Nowy Neymar do nowego Neymara i mamy 3:2 dla Realu.

35

Wymyśliłem żart, widząc Viniciusa Juniora na boisku.

Zidane: Świetny przerzut, Vini!
Vinicius: Ja uderzałem na bramkę, trenerze.

Tak, można się śmiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?