Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@itmustbejoke Jeszcze Andora była
4
@xBoMBoWiECx Komentator aż się uśmiał krzycząc "Raaamoos" :D
4
@marcin000019 hehe, ale dowaliłeś, Marcin
0
@BarcaInfo Czy są jakieś newsy co do objęcia Derby County przez Johna Terry'ego? Były takie informacje jakiś czas temu, a teraz zwolniono Cocu, więc myślę, że szanse rosną.
0
@elplacek44 Znajdź sobie jakiś tutorial na YouTube i dasz radę ;)
0
@Bykunn Nie zrozumiałeś :( A próbowałem naprowadzić :D
Teraz to musisz z @IronSanHybrid gadać ;)
1
@Barca1992 @marcin62 @damianex10 @kuz Gdzieś widziałem to info po angielsku, więc przetłumaczyłem. Wydaje się legitne ;))))
3
Słyszeliście jaka akcja?
Według Sportu, dziewczyna Frenkiego de Jonga pozwała Bartomeu o odszkodowanie w wysokości 4500 euro za skradzioną w zeszłym roku torebkę. Frenkie ponoć sam złożył podpis pod pozwem jako świadek.
Dopiero teraz wychodzi jaki ten nasz prezydent był...
1
@Encore I git. Niby oglądało się już tyle razy, a jednak ciągnie do tej serii. W niedzielę siódma część.
0
@Encore Mooordo, dzieki. Ratujesz mi wieczór.
3
@tadzik447 Mordo, włożyłeś kij w mrowisko xD
1
@barcelonistka1899 O fakt. Uciekło mi to. Przyznaję się do błędu i usuwam poprzedni wpis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rewolucja123 No właśnie o to chodzi @LuisSalvano. Nie ma oficjalki, ale wszystkie strony otwarcie wypowiadają się o transferze. Czego nie rozumiesz?
3
@BaroPodertos "Szampan" zrobił furorę. Piękny głos od pięknej pani :)
5
Ojejajeja, ile oleja.
0
@TheGoldenEleven Dla mnie Kane. ;)
12
@BarcaInfo Fakt, Palacio to kozak.
12
Z jednej strony fajnie, że Real przegrywa, a z drugiej... wiadomo
3
@Volk Wyłącz i włącz jeszcze kilka razy ;)
0
@Janas11224 Jak się przyjął? :)
4
Kijowy ten mecz
0
@Jakchcesz A wyobraźcie sobie niedźwiedzia na rowerze :o
1
@MSN30 Nie mam pojęcia.
2
@tobiasson92 Super... Póki byli goście hotelowi, działały dla nich restauracje wewnątrz hotelu, a ja miałem pracę. Dzięki Mati!
0
Hotele też out?
5
@nitey Gratuluję logiki :)
6
Ej Mati, jednak nie jesteśmy już kibicami Interu
1
Nowy Neymar do nowego Neymara i mamy 3:2 dla Realu.
35
Wymyśliłem żart, widząc Viniciusa Juniora na boisku.
Zidane: Świetny przerzut, Vini!
Vinicius: Ja uderzałem na bramkę, trenerze.
Tak, można się śmiać.