Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adey Czyli dał pretekst sędziemu do podyktowania karnego.
0
@BorzyKrzys Przy sprincie do piłki wystarczy coś takiego. Czemu miało to służyć obrońcy? Co chciał wskórać? Dla mnie karny i tyle.
2
Czemu komentatorzy kwestionują tego karnego? :D Griezmann pchnięty ewidentnie.
0
"Dołożył od siebie bardzo dużo Francuz" Wezcie tego Wiśniewskiego...
1
Znowu Wiśniowski za mikrofonem. Czy ktoś jeszcze nie trawi go jako komentatora?
2
@Messiah10 Najlepsze są te, w których nie ma x, żeby zamknąć.
To moje ulubione. :)
0
@AmigoBlancos Ale się uśmiałem przy Athletic Bilbao. :D
8
@BarcaInfo Nie no, mordo. Połowy boiska trzeba zmienić przecież. Tak jest w przepisach.
0
@Rewolucja123 Przecież podobnego kuca (nieco krótszego) miał Adama. ;)
Oprócz niego Helder Costa - jego były kolega z Wolves. ;)
1
@Janiama Bardzo dojrzały zawodnik.
1
@Kz1234 Właśnie to w meczu z Sociedad była kaszana po samobóju Alby i zaczęło się masowe zwalnianie Enrique. :D Dopiero potem wszystko zatrybiło. ;)
1
Znowu Wiśniowski za mikrofonem... Ojoj.
0
Czekam teraz na artykuł o tytule "Juventus nie daje rady Atalancie, winnym Cristiano Ronaldo" na stronach informacyjnych. ;)
0
@BarcaInfo Młodzicy na środku obrony. O kruca fuks
0
@Ansufati123 W tabeli na żywo są na 22 miejscu i mają 16 punktów - tyle samo, co 21 i 20 klub Championship. Przy dobrych wiatrach jeszcze w tym roku wyjdą ze strefy spadkowej.
8
Kamil Jóźwiak z bramką na 2:0 w meczu przeciwko Swansea. Gitarka.
0
@MarioVeB! No to jest Twoje zdanie, a a Luis ma swoje i basta. ;)
1
@MarioVeB! Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, a potem Twoją odpowiedź. Coś tutaj ewidentnie się nie klei. Prawdopodobnie pomyliłeś dyskusje. ;)
2
@MarioVeB! To już nie można mieć własnego zdania? Nawet czegoś takiego będziesz się czepiał? Ile Ty masz lat?!
1
@Kamilos84 Siedząc na ławce!
4
@tobiasson92 Był kiedyś taki jeden Chorwat...
0
@tobiasson92 Został Bamford na kapitanie ;)
2
@Encore Jeszcze podgrzane lekko w mikrofali, albo w piekarniku. ;)
1
@Barwindg Lepiej swoją zrobić. ;)
2
Czy Vinicius otrzymał już Złotą Piłkę? Pytam, bo może przeoczyłem.
2
@cules100pro Carvajal w ogóle nie był zainteresowany piłką. Dziwne, że chociaż nie sprawdzili tego na VAR.
1
@Messibestplayerintheworld Aaa, napisałeś to kiedy Garcia zszedł już z boiska. Zwracam honor. A jeśli chodzi o karnego, to wiem jedynie, że to nie było ani wejście bark w bark, ani chęć odbioru piłki.
1
Niesamowitą głupotę zrobił Raul Garcia.
0
@Messibestplayerintheworld Chyba nie mówisz, że ta czerwona kartka jest "drukarnią"?!
0
@krissu8 tak ;)