0

@Adey Czyli dał pretekst sędziemu do podyktowania karnego.

0

@BorzyKrzys Przy sprincie do piłki wystarczy coś takiego. Czemu miało to służyć obrońcy? Co chciał wskórać? Dla mnie karny i tyle.

2

Czemu komentatorzy kwestionują tego karnego? :D Griezmann pchnięty ewidentnie.

0

"Dołożył od siebie bardzo dużo Francuz" Wezcie tego Wiśniewskiego...

1

Znowu Wiśniowski za mikrofonem. Czy ktoś jeszcze nie trawi go jako komentatora?

2

@Messiah10 Najlepsze są te, w których nie ma x, żeby zamknąć.
To moje ulubione. :)

0

@AmigoBlancos Ale się uśmiałem przy Athletic Bilbao. :D

8

@BarcaInfo Nie no, mordo. Połowy boiska trzeba zmienić przecież. Tak jest w przepisach.

0

@Rewolucja123 Przecież podobnego kuca (nieco krótszego) miał Adama. ;)
Oprócz niego Helder Costa - jego były kolega z Wolves. ;)

1

@Janiama Bardzo dojrzały zawodnik.

1

@Kz1234 Właśnie to w meczu z Sociedad była kaszana po samobóju Alby i zaczęło się masowe zwalnianie Enrique. :D Dopiero potem wszystko zatrybiło. ;)

1

Znowu Wiśniowski za mikrofonem... Ojoj.

0

Czekam teraz na artykuł o tytule "Juventus nie daje rady Atalancie, winnym Cristiano Ronaldo" na stronach informacyjnych. ;)

0

@BarcaInfo Młodzicy na środku obrony. O kruca fuks

0

@Ansufati123 W tabeli na żywo są na 22 miejscu i mają 16 punktów - tyle samo, co 21 i 20 klub Championship. Przy dobrych wiatrach jeszcze w tym roku wyjdą ze strefy spadkowej.

8

Kamil Jóźwiak z bramką na 2:0 w meczu przeciwko Swansea. Gitarka.

0

@MarioVeB! No to jest Twoje zdanie, a a Luis ma swoje i basta. ;)

1

@MarioVeB! Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, a potem Twoją odpowiedź. Coś tutaj ewidentnie się nie klei. Prawdopodobnie pomyliłeś dyskusje. ;)

2

@MarioVeB! To już nie można mieć własnego zdania? Nawet czegoś takiego będziesz się czepiał? Ile Ty masz lat?!

1

@Kamilos84 Siedząc na ławce!

4

@tobiasson92 Był kiedyś taki jeden Chorwat...

0

@tobiasson92 Został Bamford na kapitanie ;)

2

@Encore Jeszcze podgrzane lekko w mikrofali, albo w piekarniku. ;)

1

@Barwindg Lepiej swoją zrobić. ;)

2

Czy Vinicius otrzymał już Złotą Piłkę? Pytam, bo może przeoczyłem.

2

@cules100pro Carvajal w ogóle nie był zainteresowany piłką. Dziwne, że chociaż nie sprawdzili tego na VAR.

1

@Messibestplayerintheworld Aaa, napisałeś to kiedy Garcia zszedł już z boiska. Zwracam honor. A jeśli chodzi o karnego, to wiem jedynie, że to nie było ani wejście bark w bark, ani chęć odbioru piłki.

1

Niesamowitą głupotę zrobił Raul Garcia.

0

@Messibestplayerintheworld Chyba nie mówisz, że ta czerwona kartka jest "drukarnią"?!

0

@krissu8 tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?