3

"Mam nadzieję, że nowy prezydent będzie sobie dobrze radził."
Tymi słowami Messi, według mnie, zaznacza, iż jego przyszłość zależy między innymi od tego, kto będzie rządził klubem.

1

@Nano22 Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

0

Myślę, że to najwyższa pora zapytać o to, czy Leo podciera się na siedząco, czy na stojąco. No i rzecz jasna, w jaki sposób ma powieszony papier toaletowy.

0

@marcin62 Ja już wiem, którym użytkownikom Leo podpadnie. :D

6

Ten wywiad mogłaby poprowadzić Pani Jaworowicz.
J: Kupowałeś kiedyś w supermarkecie?
M: Tak, czasem tak. Lubię to. Nie chodzę jednak często.
J: A na rynek chodzisz?
M: Nie, tam jest dużo ludzi i jest trudno.

J: Państwo to słyszeli. To jest niesłychane.

0

@BarcaInfo Być może nie wszyscy tą informację odczytali. ;)

0

@kamilop Biorę to pytanie na siebie. Pomidorowa.

1

@DanielOOL Byłem w 100% pewien, że sędzia zmierza do ekranu VAR, a on sobie tylko zegarek zmienił i elo. :D
Dziwna sytuacja.

0

@BarcaInfo Loża szyderców.

9

Skład na dzisiejszy wywiad!
Messi - Jordi Evole

1

@joloskyy Relacja w artykule na fcbarca.com
Myślę, że najlepiej będzie w ten sposób to śledzić. Tutaj na Rambli mogą pojawiać się różne i źle przetłumaczone kwestie.

0

West Bromwich Albion Sama Allardyce'a oddał więcej celnych strzałów (3) niż Liverpool (2).

3

@PatrychoO Wg regulaminu już powinien siedzieć na banicji. :D

1

@MesQueUnClub96 2017 ;)

0

@juliacicha Będzie relacja w artykule, czy w tiki-taka?

3

@NeroTFP Najgorsze, co może teraz spotkać wszystkich skoczków. Szkoda, żeby TCS stracił w ten sposób. Oby to nie poszło dalej.

2

@pawelfcb2010 Też nie zapomnę, jak miałem kurs na prawo jazdy i podczas jednej z jazd zjechaliśmy szybciej z miasta, bo sam instruktor był fanem skoków i musiał obejrzeć konkurs. Szybki powrót do bursy, pakowanko rzeczy do torby, z włączoną transmisją na telefonie, a potem kibicowanie w busie w drodze powrotnej do domu. :D
Czasami też z bursy nie szło się na lekcje, tylko zostawało w pokoju, pod kołderką z laptopem i odhaczało jeden z czterech konkursów. :D

1

@MesQueUnClub96 Z kolegą, pod koniec lekcji. Nauczycielka wiedziała, ale już pozwoliła, bo mówiłem, że Polak walczy o tytuł. :D

1

@michal26 "Nie może prawo wtórne omijać prawa pierwotnego. To tak, jakby nad Konstytucją postawić jakąś ustawę lub rozporządzenie. Tego u nas w porządku prawnym nie przewidujemy."
Wiesz czyje to słowa? :D

2

@pawelfcb2010 Turniej Czterech Skoczni ma coś w sobie. Pamiętam, jak w szkole na lekcjach historii na telefonie się oglądało. :D Oby w tym roku do przodu!

1

@GadulkiGembulki W sumie to do Realu Madryt nic nie mam.

0

@Maniek9444 Fajnie, że rząd dba o swój naród. Ludzie będą zdrowsi!

2

@pele1282 Zaraz się okaże, że wszystkie.

0

@barcelonaLM W kategorii "Najlepsza fryzura" też wygrał Ronaldo za słynną uszczelkę na głowie? :D

1

Jeśli ktoś ogląda mecz Liverpool - WBA, to polecam skupić się na grze Conora Gallaghera (nr 18 na koszulce) - pomocnika drużyny gości wypożyczonego z Chelsea.

1

Już za 5 minut zacznie się proces ogrywania Liverpoolu przez Big Sama. Transmisję z tego wydarzenia można zobaczyć na Canal+Sport.

0

@Encore Nie, tylko z tym ogonem mam problemy. ;)

19

Grosicki w pierwszym rzędzie na ławce rezerwowych w meczu z Liverpoolem!

1

@Syt400 21:25.

0

Najlepsze polskie wina?
Pijecie jakieś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?