9

@NaFazieHitman Kolega bezpodstawnie Cię oczernia? Spróbuj tak w drugą stronę, to Cię zje. :v

14

@Chwytliwy Klasyk tego lewicowego forum. Ktoś nie zgadza się z ich zdaniem oraz światopoglądem to się wszyscy odpalają,no ale w sumie spk, mam z czego się śmiać, bo nie ma większej beki niż ból tylnej części ciała od lewej strony.

Piszcie dalej piszcie :)

5

Ja też już po szczepieniu. Wszystko jest w porządku. Jedyne co, to mi troszeczkę ogon linieje, ale to pewnie tylko chwilowe.

1

@SiSenior Podsumowane. Piękny komentarz. Ukłony.

0

@LuisSalvano Boję się, że jeszcze to wydłużą. Już tęsknię za pracą. :D

23

@Chwytliwy Nie czepialstwo, tylko normalne zwrócenie uwagi, którego nie potrafisz/nie chcesz przyjąć. Zrób więc z tym co chcesz. :)

Jeszcze napisz, że motywem tego zabójstwa było uprzedzenie funkcjonariusza do osób innego koloru skóry, to stąd wysiądę.

0

@ObiektywnyKibic121 Czy będąc trenerem, wymagasz więcej od zawodnika za 75M niż od tego za 5M? Kwota nie ma tutaj nic do rzeczy. Jest zbyt wcześnie, żeby pisać o jednym czy drugim jako o niewypale transferowym.

23

@Chwytliwy Chcesz dyskutować na forum, używaj poprawnej polszczyzny. W niektórych zdaniach, ciężko jest połapać się o co chodzi.

Ja nie muszę wyjeżdżać za granicę, by zobaczyć, że problem ten istnieje. Mam szacunek do każdego człowieka.
"Skoro nie istnieje do takiego stopnia to dlaczego mamy właśnie takie akcje?"
Przypomij mi od czego się to zaczęło, bo zapomniałem. :)

0

@Firestone Napisałem to ironicznie. ;)

34

@Chwytliwy Problem rasizmu faktycznie istnieje, ale nie aż do tego stopnia. Taka "walka" jest po prostu śmieszna. Nie w tą stronę! Może coś ponad to?
I co ma do rasizmu wyjazd za granice Polski? No nie wierzę.

PS. Okazujesz brak szacunku do języka polskiego.

2

@MesQueUnClub96 Dzięki! Życzę szybkiego powrotu do Premier League! :D

15

@Firestone No przecież oczywiste jest to, że jak komuś nie idzie, to jest przereklamowany. ;))

18

@Chwytliwy XD!
Możesz mi napisać, w jak Premier League tym sposobem walczy z rasizmem?

1

@tobiasson92 No właśnie. :D

1

Kupiłem Mingsa do Fantasy z nadzieją na czyste konto i jakąś tam brameczkę po stałym fragmencie gry. I co? Druga żółta, w konsekwencji, czerwona kartka. :)

0

@DaPi Pokażesz składzik?

4

@Yosemite Tak tylko przypomnę, że Sam Allardyce to trener, który jako ostatni pokonał Liverpool na Anfield. ;)

6

@tobiasson92 Omijanie durnowatych zamknięć hoteli, moteli? No nie spodziewałem się... ;))

0

@Criss18Barca Fajnie by było, jakby Barca postarała się o tego Messiego. Ponoć doświadczony, wykręca niesamowite liczby co sezon.

1

@MarioVeB! Cytując @MarioVeB! "Dobrze, ze nie Ty o tym decydujesz". ;))

0

@tobiasson92 Willian Jose is coming...

1

@BarcaInfo Akurat tego typu zapewnienia dyrektorów sportowych, trenerów nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością.
Mestre: "Neymar zostaje w Barcelonie na 200%"
Czy chociażby Mioduski zwalniający trenerów na drugi dzień po tym, jak zapewniał, że zostaną (np. Magiera).

5

@PawkoFCB Otóż to. Ludzie płaczą, że gość prowokuje, a takimi postami jak ten @NeroTFP Luis osiąga swój cel. Niesamowite, jak ludzie się łapią.

0

@MesQueUnClub_87 Chyba najlepszy klub, środowisko dla Pogby.

0

@Encore Pogba transferek zimą, nie widzę innej opcji. Ciekawe kto będzie chciał tego piłkarza i jego kapryśnego agenta w swoim klubie.

3

Nie przepadam za McTominayem, ale muszę przyznać, że to dobry zawodnik. Świetny w defensywie.

1

@Yosemite Wierzę, że w końcu odpali na dobre. Jest zbyt dobrym piłkarzem. ;)

6

Na TV Puls o 20:00 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra. :D

4

Przemiana Macaulay'a Culkina - aktora grającego Kevina.
https://pbs.twimg.com/media/EMvCb90WsAEAHo-.jpg

0

@MesQueUnClub_87 Tak trochę, ale potrzebne mi są podobne buty. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?