Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nietypowe pytanie. Czy ktoś orientuje się w jakich butach występuje Pacześ? :D
Takie czarne, niskie, świetnie dopełniają czarną koszulę i czarne spodnie.
9
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich użytkowników tejże strony!
0
@Kubox Trzymaj.
0
@Rewolucja123 Jest młody, straty takie jak choćby wczoraj będą się zdarzać.
4
@neeed Gruboo pojechał. :o
6
"Wiesz co Karol? Ty jesteś mądrzejszy z miejsca niż inni z rozbiegu".
- Tadeusz Norek
0
@cules100pro Żałosne jest narzekanie na narzekających na reklamy.
1
@Rewolucja123 Tak, to jest z presezonu. Riqui jeszcze nie miał wtedy '12' na plecach.
1
Aż inaczej się ogląda NBA bez kibiców. :(
1
@Drahenfelst Tak jest, o to samo mi chodzi. Co by nie mówić, to jednak troszkę przeszkadza. ;)
1
Też Wam dźwięk wyprzedza obraz w meczu Golden State Warriors?
0
@Kapitan_SW Tak, jak w kamperze chlałem. :D
1
@MesQueUnClub96 Na siłę umniejszanie czyichś osiągnieć. Zazdrość? Zawiść? Nie wiem.
1
@chavez Marne te statystki Portugalczyka. Cieszę się, że mamy teraz Desta, oby cały czas do przodu, jak to mawiał Krzynówek. A Nelsonowi niech się wiedzie w Wolverhampton. :)
1
@Encore Nie no, sytuacja hipotetyczna. :D Śmieszy to, że Najman nie był taki do przodu w walce z Kasjo, a teraz do dziennikarza skacze. :D
2
@Encore Kurde. Nie przepadałem za koszykówką, ale około dwóch lat temu włączyłem mecz NBA i jakoś tak fajnie się to ogląda. Z tego co widzę, po tym meczu jest mecz LA Lakers - LA Clippers.
I w sumie jakoś tak się stęskniłem za nocnym oglądaniem meczów koszykówki... :D Jeśli obejrzę pierwszy mecz, to głupio byłoby nie spojrzeć na ten o 4:00. :D A od 8:00 muszę być na nogach, bo pracowity dzień się szykuje. :D
0
Kolega @tristan87 na dole dodał filmik z Najmanem i tak coś mi przyszło na myśl a propos tej "ustawki" z poniedziałku. Wyobrażacie sobie sytuację, w której Stanowski umawia się na sparing, normalnie wychodzi do Najmana z budynku Rakowa, a po chwili do wspomnianej dwójki dołącza sam Kasjo? Ciekawa byłaby reakcja Najmana :v
0
@IronSanHybrid Trochę strzelił sobie w stopę tą decyzją Puig. Ale spoko, przyjdzie czas kiedy Koeman niechętnie czy chętnie wpuści Hiszpana na boisko. :D
4
@BarcaInfo Ale w jednym sezonie raczej nie :D
Ale już całkiem na serio - Dest to w końcu taki prawy obrońca, przy którym mordeczka się uśmiecha. Ma ten chłopak polot i fantazję. Balansik ciałem na 5+.
0
@BarcaInfo To ja myślałem, że w La Liga już asystował. No proszę... Brawo dla młodziana za to osiągnięcie. Mam nadzieję na wiele więcej asyst w przyszłości. ;)
2
@IronSanHybrid Ha! Czyli jednak się rozgrzewał! :D
2
@cules100pro Nie. Siedział w kocyku za Griezmannem. Aby kakałka albo gorącej czekolady zabrakło i byłby pełen chillout. ;)
1
@BarcaInfo Najlepsze jego spotkanie w barwach Barcy.
2
@BarcaInfo Czy Semedo zaliczył tyle w swojej całej karierze w Barcelonie?
1
@Rewolucja123 Tak. Jest to błąd Busquetsa. Firpo nie udało się zablokować wrzutki, więc skoro już Busquets się tam znalazł i piłka leciała mu prosto w nogi, to powinien oddalić zagrożenie, a przez jego błąd techniczny, gracz Valladolid oddał groźny (choć niecelny) strzał. Następstwo błędów, mordo.
1
@IronSanHybrid Inny klub, który przychodzi mi na myśl to Ajax.
0
@Rewolucja123 I w ten sposób utrudnił szansę na zdobycie gola? HOW?!
0
@Janiama O której sytuacji mówisz?
0
@Yosemite Kilka świetnych podań albo chociaż prób. Też mam nadzieję, że pogra więcej.
2
@Rewolucja123 Jak utrudnił, skoro piłka przeszła?! XD Ty przechodzisz naprawdę samego siebie.