Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy, stali narzekacze na skład na La Rambli rozwalają mi głowę. :D Skład ląduje na stronie i już klawiatura w ruch. Niesamowite zjawisko.
0
@Rewolucja123 Jak co sezon. Przecież kogoś trzeba sobie za kozła obrać...
0
@Majsteer Dobrze, że Ousmane w pierwszym składzie.
1
Lampard nie wpuszcza Giroud na boisko. Toż to zbrodnia.
0
@Coutinho007 Mordo, napisałeś o dziewiątkach, które MIELIŚMY. :D Akurat pisząc w ten sposób, nie dajesz żadnej wskazówki. ;) Aaaale, mniejsza.
0
Billy Gilmour na boisku, jedyny pozytyw dzisiejszego meczu z City.
0
@Coutinho007 Nie uwzględniłeś tego w swoim wpisie. ;)
0
@BarcaInfo Oho, to europejskie puchary szykują się na San Mamés.
0
@Coutinho007 Błagam Cię. A Kevin? I nie chodzi mi o McCallistera.
0
@Encore Ponoć miał mieć zagwarantowane 2 lata od Abramowicza. Jednak wydając taką kasę na nowych zawodników i dostawać baty w lidze... Mam złe przeczucia.
1
@WisniaKala szukaj na buffstreams, strimsworld albo sport365
2
@BarcaInfo Byłoby miło. :)
0
Starcie Werner - Rodri w polu karnym City - Wasza ocena?
0
@Herato Xiaomi Redmi Note 8 Pro od listopada. Służy i to bardzo dobrze.
1
@Brusu O nie, nie. Lampard musi. :D
0
@Bamboleo Jeszcze Juventus normalnie mistrza zgarnie :v
1
@PatrychoO Masz w punkcie 7.
https://www.google.pl/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Podwyzki-nowe-oplaty-i-przepisy-2021-Lista-zmian-ktore-wplyna-na-portfele-Polakow-8016337
;)
0
@barcelonaLM Chyba, że koledze chodziło o ostatnie mecze wszystkich trzech ekip, wtedy byłym w stanie się zgodzić. :D
0
@MontelQ Piękna akcja.
2
@MrCule_X To była zbyt mała odległość między ręką a piłką.
1
@Shapiro Brawo!
0
Przepraszam bardzo, czy Casemiro już coś przeskrobał i reagował swoim sławnym uśmieszkiem?
1
@kryhaa Bardziej jednak Bruno Fernandesa. Przynajmniej sam @MarioVeB! tak pisał, bo ogląda sporo portugalskiej ligi.
3
Dzisiaj Denis Suarez mecz życia z Realem Madryt. Ja Wam to piszę.
1
@SkN Igrasz z ogniem. ;)
3
@Patrykl145 Nie, bo już droższa jest. :(
3
@Arkadio90 Oby, nie obrażę się, jeśli Hiszpan sobie hat-triczka strzeli. ;)
0
@Pogba Brakuje tylko czerwonej kartki. :D
1
@Shapiro A coś taki ciekawski? :D
0
Nelsinho z asystą! :)