Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama I jak dla mnie jeszcze na plus Araujo.
1
@doc Dobree :D
0
@barcelonaLM Gola strzeli oczywście Puig - 12 na koszulce. ;)
4
Ibiza ponownie prowadzi z Athleticiem Bilbao. :)
Edit. Albo nie. Spalony. :)
0
@doc A kto się śmieje? Po prostu cieszy mnie, że brameczkę dostali i się trochę pomęczą.
7
@BarcaInfo Najbardziej prawdopodobny. Innego się nie spodziewam.
8
Ibiza prowadzi z Athleticiem. :)
3
@PolskiBarcelonista10 Na facebookowym profilu TVP Sportu było głosowanie. Wygrało spotkanie hiszpańskiego Pucharu Króla.
2
Już dzisiaj w "dzienniku" TVP. :)
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis55cde8.jpg
13
@Transu96 Stop, stop, he's already dead!
17
@BarcaInfo BarcaInfo po kontrze w stronę @Chakalaka.
https://i.ytimg.com/vi/nmaWsFdbYx0/sddefault.jpg
91
@Chakalaka Czy Ty wklejając celowo Twitty Tuska, wiedząc że ludzi tutaj to piekli, nie prowokujesz?
1
@inViNcibl3 @urbipl Dzięki, Panowie. Tak myślałem, ale wolałem się upewnić. Od dawien dawna nie oglądałem ręcznej. ;)
Czy ten sposób funkcjonuje od tych mistrzostw?
0
@urbipl Czyli mecze z Hiszpanią i Brazylią przeszły dalej?
4
@BarcaInfo Ooo, i to jest coś, co może mnie zainteresować. Ciekawe. :)
0
Na jakiej zasadzie jest grana ta kolejna faza grupowa w ręcznej? Wszedłem w tabelę i każda drużyna ma rozegrane po dwa mecze. A przecież to jest pierwszy mecz Polaków w kolejnej fazie. Wytłumaczy ktoś?
0
@DonAndresFCB Mogę prosić o dowody dotyczące Twojej teorii? ;)
0
@Yoshi94 Wszyscy ci zawodnicy (oprócz Collado) są w dynamice pierwszego zespołu. Znają taktykę, wiedzą co mają grać. Chcesz wystawiać pierwszy skład na mecz początkowej fazy pucharu krajowego? Kiedy to jest jedyna szansa, by dać odpocząć najważniejszym zawodnikom? Jeśli nie teraz, to kiedy? Chyba, że chciałbyś rzucić wszystkie siły na PK kosztem innym rozgrywek, to wtedy okej, zrozumiem.
2
@RomanHoffer No i oczywiście dr Zawisza.
0
@Piotr,1985 Marzenie.
3
@VamosRakieta No pasowałoby.
20
@daro22 Pedri musi odpocząć porządnie. Tak samo odpoczynek przyda się Griezmannowi i Dembele. W ich miejsce odpowiednio Ilaix, Martin i Konrad.
0
@FilipeX Jak najbardziej.
0
@kuz Oj, wydaje mi się, że Portugalczyk jest w swoich ruchach bardziej "sztywny". Collado się fajnie ogląda ze względu na jego lekkość w grze. Mam nadzieję, że jutro go zobaczymy od pierwszej minuty. :)
13
@masq Witek. 20 lat, 30 stycznia stuknie 21. 189 cm wzrostu, ok. 73 kg wagi, więc jestem dosyć szczupły. Stan wolny. Katolik. :) Województwo lubelskie.
Pracuję w czterogwiazdkowej restauracji i hotelu jako kelner, barman i recepecjonista jednocześnie. Jestem introwertykiem, jednak po mocnym zaangażowaniu się w pracę i przez to spotykaniem wielu ludzi, nieco to się zmieniło - jestem bardziej otwarty na ludzi niż kiedykolwiek! :) Moje hobby to piłka nożna. Barcelonie kibicuję od roku 2010. Od sezonu 2012/13 zacząłem również kibicować Chelsea. Moimi ulubionymi zawodnikami są niemal wszyscy gracze obu tych zespołów, a także Eden Hazard ;) Nie wyobrażam sobie weekendu bez obejrzenia jakiegokolwiek meczu. Premier League to ta liga, którą lubię najbardziej. Sam też trochę kopię. Gram w b-klasowym zespole na pozycji środkowego pomocnika. Od czasu do czasu postawię jakiś kupon na Fortunie. Lubię oglądać tenis ziemny.
Oprócz tego lubię gotować, a przede wszystkim piec jakieś słodkości. ;) Jeśli chodzi o muzykę, to słucham wszystkiego, co tylko wpadnie mi w ucho. Bardzo lubię zwierzęta, zwłaszcza psy.
No i chyba wystarczy. Dzięki za fajny pomysł. :)
To może zaproszę tutaj @MesQueUnClub_87 i @Bartek22
1
@kuba1794 Ktoś tutaj dzisiaj podawał info od Tomasza Włodarczyka, że kontrakt jest podpisany i nie ma żadnych przeszkód, aby jutro ogłosić nazwisko nowego selekcjonera.
0
@itmustbejoke Ile razy Guardiola asystował Messiemu? To słaby duet, bez przesady.
3
@Kidd A mimo to i tak stworzył kilka dobrych sytuacji kolegom. ;) Świetny jest de Bruyne.
1
@Oskar00 Przemysław Pełka w trakcie tej zmiany mówił, że z obozu City, jeszcze przed tym spotkaniem, wychodziły informacje o stłuczonym stawie skokowym Belga.
0
@4drian0 Wee, bo zaraz Cię za trumpistę wezmą. :v