Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Zagranie stwarzające realne zagrożenie pod bramką rywala. Krytykujmy Braithwaite'a za to co robi źle, ale chwalmy też po dobrych zagraniach.
0
@DanielOOL Osiem strzałów (trzy celne), Elche w ogóle nie ma ciężko cokolwiek zrobić. Ja wiem, że w każdym spotkaniu oczekujecie na fajerwerki i 5:0 do przerwy, ale nie ma tak.
1
@jeyx77x To zamknijcie i idźcie stąd. Towarzyszu.
0
@Wossi61FCB Kawę pierdyknij. ;)
18
I krytykowany przed meczem Martin zrobił nam akcję na 1:0.
Ogólnie spotkanie pod kontrolą. Elche trudno wyjść z własnej połowy i zaistnieć na tej Barcelony. Pressing Barcy wygląda dobrze. Szkoda niedokładności pod polem karnym, bo wynik mógł być wyższy.
0
@Pogba I tak pogoda na stadionie. Piękne czasy się przypominają. :)
0
Bardzo ładna, słoneczna pogoda w Elche.
0
@Coutinho007 Oczywiście. Ale jak sam napisałeś - nie jest to pierwszy mecz Braithwaite'a od pierwszych minut. Więc w tym przypadku akurat tej pomyłki nie ma.
0
@tristan87 Miodzio.
2
No i dzisiaj w końcu mecz na Canal+. Miło będzie posłuchać komentatorów tejże stacji. Wiadomo, kto dzisiaj "robi" mecz?
0
@Coutinho007 Dodaj, że to Twoja subiektywna ocena. Jak myślisz, dlaczego Koeman go jeszcze nie odstawił, skoro nie ma różnicy czy jest w składzie, czy nie? Nie próbuj być mądrzejszym od trenera Barcy.
1
@Jakchcesz Śmieszne, ale jak tak dłużej się zastanowisz, to jednak nie śmieszne, tylko tragiczne. ;)
1
@Keson Tak. Tam jest najlepiej. Szybko wrzucają pierwszą połowę, a zanim ją obejrzysz, to już na stronie pojawia się druga część meczu.
0
@Coutinho007 To, że Ty byś wolał, to nic nie znaczy. Koeman ma swoje plany na Barcelonę i korzysta w niej z Braithwaite'a, który, powtarzam, jest naszą jedyną nominalną dziewiątką. Rzeźbi, z tego co mamy i nikt nic na to nie poradzi.
0
@Coutinho007 Martin to jedyna nominalna '9' w naszym składzie. Jest to jak najbardziej zrozumiała decyzja Koemana.
2
@Elosek Jeszcze zrozumiem, gdy ktoś merytorycznie krytykuj Koemana za skład czy samych zawodników. To jest zupełnie normalne. Ale takie dziecięce "dogryzki", kpiny z piłkarzy, bo są w częścią pierwszej drużyny i wyszli w wyjściowym składzie? No nie! :D
9
Człowiek wchodzi na Ramblę po podaniu składów, a tu ciągłe narzekania od tych samych Użytkowników. :D
1
@tristan87 Był mocno zasłonięty przez Zoumę. To jedyne co go usprawiedliwia.
3
@jedrek7000 Chłopaki po 0:0 już z przyzwyczajenia zostaną na boisku i będą chcieli grać dalej. :D
4
Za ponad dwie godziny Barca. "Męczenie buły" czy pewne zwycięstwo?
2
@zadafcb Aż ciekaw jestem wyjaśnienia. :)
0
@Transu96 @PrinceDamon Trochę przykre.
0
@Transu96 @Khajio Może trzeba jakąś petycję stworzyć? :D
0
@matat Oglądasz Marsylię? Widzisz szansę dla Milika na jakieś kilkanaście bramek w pełnym sezonie?
0
@tmQbassive Sprawdzę, dzięki. :)
1
@Khajio Haha, nieźle :D Dobry, tani telefon. Chwalę sobie. :)
A co do tego paska jeszcze, to problem znika po odświeżniu strony. Nie wiem jak u Ciebie.
@Transu96 U mnie akurat problem skakania strony nie występuje w wersji komputerowej, jak to Ty kiedyś pokazywałeś. Dobrze byłoby, żeby ktoś się zajął tymi niedociągnięciami.
3
Do Użytkowników korzystających z Rambli na telefonach.
Czy macie czasami problem z paskiem u dołu? W ostatnim czasie coraz częściej jest prześwitujący w tym znaczeniu, że gdy klikam np. w zakładkę "Główna", to kilka się to, co jest na wysokości tego pola pod spodem - dla przykładu wchodzę w profil użytkownika. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co kaman.
Przeglądarka Google Chrome, telefon Xiaomi Redmi Note 8 PRO (jeśli ma to jakieś znaczenie).
Od razu oznaczam @Redakcja @codemat
1
@ObiektywnyKibic121 Z relacji La Rambli wynikało, że Alaves się "podłożyło". ;)
0
@Maniek9444 Jak za gówniaka wsadziłem małego palca u nogi pod kosiarkę ogrodową i ucieło mi trochę skóry. ;)
1
@fart Dzięki! :)