Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Mam nadzieję, że pizza dla wszystkich.
2
@fart Ostatnie zdanie w Twoim głównym wpisie wręcz opisuje to, co kiedyś działo się u mnie dosyć często. Teraz jakby mniej, a pracuję jako - uwaga - kelner/barman! :D Więc ze szkłem różnego rodzaju mam do czynienia. Może trzeba się z tym zmierzyć twarzą w twarz i powoli się człowiek nauczy współpracy z naczyniami itp. :D
A jak, nie to już na zawsze tacy zostaniemy i tyle. ;)
1
@fart Pamiętam, że na większości jakichś imprez rodzinnych miałem ten problem, że kieliszek, szklanka czy coś innego lądowało na stole. Z całą zawartością, rzecz jasna. :D
0
Ciężko jest być kibicem zarówno Barcelony, jak i Chelsea w tym sezonie. Ehh... Musi być tylko lepiej.
4
Krystian Bielik z bramką przeciwko Bournemouth! Brawo!
1
@BarcaInfo Żeby tylko Tusquets się nie pomylił i nie wyznaczył terminu na 30 lutego, bo będzie lipa.
1
@foczkyyyhg Drugi mecz z rzędu. Mam nadzieję, że przekonuje na treningach Allardyce'a.
2
@Rewolucja123 A dlaczego nie na forum? Nie widzę w tym nic złego, Ty jak zwykle - wręcz przeciwnie.
1
Kamil Grosicki w pierwszym składzie WBA na mecz z West Hamem United.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
2
@lukaszbrk W niedzielę o godz. 21:00. :) Jeśli jeszcze o coś będziesz chciał zapytać, to pytaj śmiało. La Rambla zawsze pomoże. ;)
0
@konrad1661 @xBoMBoWiECx coś wrzucał, skorzystałem z tego. Zobaczymy co wyjdzie. :D
2
@FilipeX Depay.
0
@BarcaInfo Ale z jakiego powodu mają zostać przełożone?
1
@Kluivert_P Skąd zamawiałeś?
1
@mr_robot Musiałeś zajść koledze za skórę. :D
9
@Totti94 Wyjaśnij czemu. :) Według mnie wszystkie oceny idealne.
0
@Coutinho007 Piłeczka od Fekira "na nos".
0
@msmsms Konkurs BarcaInfo
1
@Keson Już teraz, gdy mamy Desta, sprowadzanie Emersona mija się z celem całkowicie. Amerykanin wydaje się być idealnie skrojony pod Barcelone, czego nie można powiedzieć o Emersonie.
1
@tomek8756 Życze powodzenia w kuponie ;)
0
@pax Nie pomyliłeś dyskusji? :D
1
@NeyM 'Labirynt", "Bez reguł"
0
Dziwnie wygląda czterocyfrowa poleceń, słabo mieści się w herbie. :D
0
@pax Wejście do drużyny Enrique miał przyzwoite. Nie powiem, myślałem że zrobi ciut większą karierę w Barcelonie.
0
@tomek8756 Póki co Betis większość czasu przy piłce.
0
Całkiem przyjemny mecz na El Alcoraz.
0
@Vhaeraun Być może potraktowano to jako Spam
6
A w zespole Huesci Sandro Ramirez. Pamiętacie gościa jeszcze?
4
Juan Miranda w pierwszym składzie Betisu na mecz z Huescą.