0

@tristan87 Mam nadzieję, że pizza dla wszystkich.

2

@fart Ostatnie zdanie w Twoim głównym wpisie wręcz opisuje to, co kiedyś działo się u mnie dosyć często. Teraz jakby mniej, a pracuję jako - uwaga - kelner/barman! :D Więc ze szkłem różnego rodzaju mam do czynienia. Może trzeba się z tym zmierzyć twarzą w twarz i powoli się człowiek nauczy współpracy z naczyniami itp. :D
A jak, nie to już na zawsze tacy zostaniemy i tyle. ;)

1

@fart Pamiętam, że na większości jakichś imprez rodzinnych miałem ten problem, że kieliszek, szklanka czy coś innego lądowało na stole. Z całą zawartością, rzecz jasna. :D

0

Ciężko jest być kibicem zarówno Barcelony, jak i Chelsea w tym sezonie. Ehh... Musi być tylko lepiej.

4

Krystian Bielik z bramką przeciwko Bournemouth! Brawo!

1

@BarcaInfo Żeby tylko Tusquets się nie pomylił i nie wyznaczył terminu na 30 lutego, bo będzie lipa.

1

@foczkyyyhg Drugi mecz z rzędu. Mam nadzieję, że przekonuje na treningach Allardyce'a.

2

@Rewolucja123 A dlaczego nie na forum? Nie widzę w tym nic złego, Ty jak zwykle - wręcz przeciwnie.

1

Kamil Grosicki w pierwszym składzie WBA na mecz z West Hamem United.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

2

@lukaszbrk W niedzielę o godz. 21:00. :) Jeśli jeszcze o coś będziesz chciał zapytać, to pytaj śmiało. La Rambla zawsze pomoże. ;)

0

@konrad1661 @xBoMBoWiECx coś wrzucał, skorzystałem z tego. Zobaczymy co wyjdzie. :D

2

@FilipeX Depay.

0

@BarcaInfo Ale z jakiego powodu mają zostać przełożone?

1

@Kluivert_P Skąd zamawiałeś?

1

@mr_robot Musiałeś zajść koledze za skórę. :D

9

@Totti94 Wyjaśnij czemu. :) Według mnie wszystkie oceny idealne.

0

@Coutinho007 Piłeczka od Fekira "na nos".

0

@msmsms Konkurs BarcaInfo

1

@Keson Już teraz, gdy mamy Desta, sprowadzanie Emersona mija się z celem całkowicie. Amerykanin wydaje się być idealnie skrojony pod Barcelone, czego nie można powiedzieć o Emersonie.

1

@tomek8756 Życze powodzenia w kuponie ;)

0

@pax Nie pomyliłeś dyskusji? :D

1

@NeyM 'Labirynt", "Bez reguł"

0

Dziwnie wygląda czterocyfrowa poleceń, słabo mieści się w herbie. :D

0

@pax Wejście do drużyny Enrique miał przyzwoite. Nie powiem, myślałem że zrobi ciut większą karierę w Barcelonie.

0

@tomek8756 Póki co Betis większość czasu przy piłce.

0

Całkiem przyjemny mecz na El Alcoraz.

0

@Vhaeraun Być może potraktowano to jako Spam

6

A w zespole Huesci Sandro Ramirez. Pamiętacie gościa jeszcze?

4

Juan Miranda w pierwszym składzie Betisu na mecz z Huescą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?