Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Oglądałem od 60 minuty, czyli od wejścia Arka. No i bardzo słabo to wyglądało, nie stwarzali praktycznie żadnych groźnych szans. Napastnik żyje z podań, ale tych podań ze strony kolegów nie było. Mam nadzieję, że gra Marsyli jednak wygląda nieco inaczej, bo dzisiaj była masakra.
2
@tristan87 Nic dodać, nic ująć.
1
@Pilka_jest_okragla Żałuję, że nigdy do nas nie trafił.
1
@Encore A teraz dużo, dużo więcej. Tworzą świetny kolektyw. Gdzieś tam pewnie na Villa Park po cichu marzą o europejskich pucharach.
1
@fart W sensie ten, który poleciłeś Ty (mam go na liście do obejrzenia:)), czy ten od Janiama?
7
@barcelonaLM To ten lepszy prezydent?
5
Aston Villa wygrała właśnie zaległy mecz z Newcastle United 2:0 po bramkach Watkinsa i Traore zachowując przy tym ósme czyste konto w tym sezonie ligowym. Tym samym podopieczni Deana Smitha wskakują na 8 pozycję w tabeli Premier League mając jeszcze dwa mecze zaległe.
1
@Janiama Nie oglądałem, ale szybko wyguglałem i opis filmwebu zachęcił. Skorzystam i mam nadzieję, że będzie Ci za co dziękować. ;)
0
@LuisSalvano Nie dorastają do pięt komentatorom z Canal+.
0
@Senyer Jakie źródło? Jeśli to prawda, to super. Polak znalazł się w szczytnym gronie.
0
@LuisSalvano Który to? Bo tam większość gada farmazony podczas meczów.
2
@zadafcb To ten film z 2013 roku?
0
@LuisSalvano Nie mów, że gadali o tym. O.o
4
@Przemo91 Wspaniale! Razem z całą społecznością La Rambli trochę się pośmiejemy! :)
0
@Coutinho007 Oczywiście dla mnie. Eden to jeden z moich ulubionych zawodników. ;)
0
No i Hazard z bramką. Chociaż tyle plusów z prowadzenia Realu Madryt. :)
0
Kto tutaj gra w Fantasy Premier League?
2
@Nano22 A gdzie krzyżyk, żeby zamknąć Twój komentarz?
0
@DanielOOL Mamy tylko trzech zawodników, którzy to powtarzają co jakiś czas. Dembele, Pjanić i Messi. Ciężary.
1
@Yosemite Szkoda, że nie jest te 5 lat młodszy. Oby grał jak najdłużej. Świetnie się go ogląda na boisku.
1
Dzisiaj serduszkiem za Alaves.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Vltk9kqTURBXy9iODU4M2I5NzZhYzRiNDM4ODk1ZWY4NDliZmNmMmQ1Ny5qcGVnk5UDAFvNB8fNBF-TCaZlMzMwMGYGkwXNAjrNASyBoTAB/abelardo-fernandez.jpg
1
@socha Mam nadzieję. Zobaczymy jak z jego fizycznością.
1
@socha Również pozdrawiam, miłego wieczoru życzę. :)
0
@socha Ale zrozum, że wciąż robisz to na forum! :)
Poza tym, nie lepiej było wytłumaczyć to w pierwszym komentarzu skierowanym do mnie bez tych przekleństw i nienawiści? :)
0
@socha Skoro tylko Ty z Luisem o tym wcześniej rozmawialiście, to nie lepiej było mu to napisać w wiadomości prywatnej? A Ty piszesz to na forum publicznym. Zobacz, co masz napisane w miejscu, w które wpisujesz komentarz. Nadal nie rozumiesz? I jeszcze rzucasz się, że miałem czelność skomentować dyskusję, którą stworzyłeś.
0
@socha Przypominam, że jesteś na forum. Chyba czegoś nie rozumiesz. Jeśli nie chcesz, by ktoś nie czytał Twoich wpisów, ale jednocześnie chcesz się skontakować z innym użytkownikiem, to użyj wiadomości prywatnej. Z takimi odzywkami, to bierz łopatkę i wracaj do piaskownicy.
0
@Maciux7 Słabo w takim razie. Może być ciekawy mecz.
9
@socha Czy mecz się już skończył?
Edit: Poza tym, dlaczego w swoim komentarzu nie ująłeś zwycięstw Milanu z Interem czy Napoli? Oba te zespoły też się liczą w walce o mistrzostwo. Ale rozumiem, nie pasuje Ci to do wpisu.
1
@Maciux7 Chyba właśnie nie. Wejdź na program tv wszystkich kanałów Canal+ i Eleven
0
A teraz czas na ręczną! :)
Zapytam o waszego ulubionego zawodnika - i polskiego, i zagranicznego.
U mnie są to Karol Bielecki i Mikkel Hansen.