0

@JimMorrisonFCB Oglądałem od 60 minuty, czyli od wejścia Arka. No i bardzo słabo to wyglądało, nie stwarzali praktycznie żadnych groźnych szans. Napastnik żyje z podań, ale tych podań ze strony kolegów nie było. Mam nadzieję, że gra Marsyli jednak wygląda nieco inaczej, bo dzisiaj była masakra.

2

@tristan87 Nic dodać, nic ująć.

1

@Pilka_jest_okragla Żałuję, że nigdy do nas nie trafił.

1

@Encore A teraz dużo, dużo więcej. Tworzą świetny kolektyw. Gdzieś tam pewnie na Villa Park po cichu marzą o europejskich pucharach.

1

@fart W sensie ten, który poleciłeś Ty (mam go na liście do obejrzenia:)), czy ten od Janiama?

7

@barcelonaLM To ten lepszy prezydent?

5

Aston Villa wygrała właśnie zaległy mecz z Newcastle United 2:0 po bramkach Watkinsa i Traore zachowując przy tym ósme czyste konto w tym sezonie ligowym. Tym samym podopieczni Deana Smitha wskakują na 8 pozycję w tabeli Premier League mając jeszcze dwa mecze zaległe.

1

@Janiama Nie oglądałem, ale szybko wyguglałem i opis filmwebu zachęcił. Skorzystam i mam nadzieję, że będzie Ci za co dziękować. ;)

0

@LuisSalvano Nie dorastają do pięt komentatorom z Canal+.

0

@Senyer Jakie źródło? Jeśli to prawda, to super. Polak znalazł się w szczytnym gronie.

0

@LuisSalvano Który to? Bo tam większość gada farmazony podczas meczów.

2

@zadafcb To ten film z 2013 roku?

0

@LuisSalvano Nie mów, że gadali o tym. O.o

4

@Przemo91 Wspaniale! Razem z całą społecznością La Rambli trochę się pośmiejemy! :)

0

@Coutinho007 Oczywiście dla mnie. Eden to jeden z moich ulubionych zawodników. ;)

0

No i Hazard z bramką. Chociaż tyle plusów z prowadzenia Realu Madryt. :)

0

Kto tutaj gra w Fantasy Premier League?

2

@Nano22 A gdzie krzyżyk, żeby zamknąć Twój komentarz?

0

@DanielOOL Mamy tylko trzech zawodników, którzy to powtarzają co jakiś czas. Dembele, Pjanić i Messi. Ciężary.

1

@Yosemite Szkoda, że nie jest te 5 lat młodszy. Oby grał jak najdłużej. Świetnie się go ogląda na boisku.

1

@socha Mam nadzieję. Zobaczymy jak z jego fizycznością.

1

@socha Również pozdrawiam, miłego wieczoru życzę. :)

0

@socha Ale zrozum, że wciąż robisz to na forum! :)
Poza tym, nie lepiej było wytłumaczyć to w pierwszym komentarzu skierowanym do mnie bez tych przekleństw i nienawiści? :)

0

@socha Skoro tylko Ty z Luisem o tym wcześniej rozmawialiście, to nie lepiej było mu to napisać w wiadomości prywatnej? A Ty piszesz to na forum publicznym. Zobacz, co masz napisane w miejscu, w które wpisujesz komentarz. Nadal nie rozumiesz? I jeszcze rzucasz się, że miałem czelność skomentować dyskusję, którą stworzyłeś.

0

@socha Przypominam, że jesteś na forum. Chyba czegoś nie rozumiesz. Jeśli nie chcesz, by ktoś nie czytał Twoich wpisów, ale jednocześnie chcesz się skontakować z innym użytkownikiem, to użyj wiadomości prywatnej. Z takimi odzywkami, to bierz łopatkę i wracaj do piaskownicy.

0

@Maciux7 Słabo w takim razie. Może być ciekawy mecz.

9

@socha Czy mecz się już skończył?
Edit: Poza tym, dlaczego w swoim komentarzu nie ująłeś zwycięstw Milanu z Interem czy Napoli? Oba te zespoły też się liczą w walce o mistrzostwo. Ale rozumiem, nie pasuje Ci to do wpisu.

1

@Maciux7 Chyba właśnie nie. Wejdź na program tv wszystkich kanałów Canal+ i Eleven

0

A teraz czas na ręczną! :)
Zapytam o waszego ulubionego zawodnika - i polskiego, i zagranicznego.
U mnie są to Karol Bielecki i Mikkel Hansen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?