Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 To powoli też zaczyna podchodzić pod prowokację. ;) Kolega po prostu lubi skupiać na sobie uwagę. ;)
2
@IronSanHybrid Ferdek Kiepski trzymał chyba do Wielkanocy.;D
0
@itmustbejoke Rajd z piłką przy asyście też zbyt długi. Mógł szybciej oddać piłkę Minguezie, który był nieobstawiony. "Mecz i tak już był zamknięty" :)
@CZaras Nie było. ;)
1
@IronSanHybrid Choinkę najczęściej trzymam do 2 lutego. ;)
@VenoM Otóż nie. Kolędy w tym roku nie było. ;)
3
Niedawno przyszła mi nowa piłeczka. Jest tak piękna, że muszę się pochwalić. :D
https://zapodaj.net/images/3177b1d07a15e.jpg
1
@Janiama Ja już chyba 6 sezon. :) I to ten zdaje się być, jak na razie, tym najlepszym. ;) Powodzenia w dalszej grze. ;)
0
Tuchel rozpoczął właśnie swoją pierwszą sesję treningową z drużyną The Blues.
https://www.facebook.com/300006170079200/posts/3734934959919620/
1
@Janiama Poszedłem w dziką kartę przed podwójną kolejką. Zostały mi jeszcze dwa "chipy" - bench boost i potrójny kapitan (prawdopodobnie dla Kane'a). A Tobie? Możesz jeszcze sporo nadrobić. Ta gra to maraton, nie sprint. ;)
1
@Janiama https://fantasy.premierleague.com/entry/3556126/event/20
Mam nadzieję, że wszyscy zagrają, bo na pierwszym slocie na rezerwie (przes przypadek) umieściłem Walkera-Petersa.
1
@Janiama I gitarka. :) Nie wiedziałem, że grasz. ;) Nieprzerwanie?
Pokaż swoją '11' ;)
1
Asysta Cresswella przy drugiej bramce Soucka. Piękne punkty do mojego składu FPL. :)
1
@lioney10 Lubelszczyzna. Tu śnieg od rana (mniejszy, większy) non stop daje.
1
No i cyk. Przez ten śnieg prąd mi wywaliło. :D
0
@BarcaInfo Przy czym Pedri 1191 minut, Aouchiche - 994. Adil to świetny piłkarz.
5
@Encore Niektórzy dalej tego nie rozumieją i gnoją Duńczyka.
3
@tbas Po pierwsze - musiał się odnaleźć w polu karnym i ustawić dobrze do zagrania de Jonga. Po drugie - w tempo wyskoczyć i przymierzyć głową. Weźmy też pod uwagę to, że Riqui ma 169 cm wzrostu.
0
@LuisSalvano Tak na marginesie, to czemu używasz formy "jemu", a nie "mu"?
Wydaje mi się, że jest to błąd. ;)
3
Ależ to skończył Suarez. El Pistolero!
1
Przepiękna bramka!
1
@ArterkHD Dziwne, że obu tych sytuacji nie sprawdzali.
2
Bez czerwonej dla Mané? Przecież to jest nieśmieszny żart.
6
@BarcaInfo Będzie MEGA potrzebny w drugiej części sezonu. Byleby zdrowy był.
8
@Rewolucja123 Pamiętaj również o tym:
"Redakcja serwisu FCBarca.com zastrzega sobie prawo ukarania banem Użytkownika, który notorycznie nadużywać będzie tej funkcji w sposób bezpodstawny (w stosunku do komentarzy i Użytkowników, którzy nie złamali Regulaminu)."
0
@Encore Mimo braku Bruno, United wygląda naprawdę fajnie.
2
@Encore Nijak ten mecz ma się do ostatniego ligowego starcia tych drużyn. Fajnie się to ogląda. Trzymam kciuki za United.
42
Według mnie Frenkie de Jong zdecydowanie za długo holował piłkę w akcji na 2:0. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BarcaInfo Czysta formalność.
11
Frenkie de Jong przebiegnięty dystans - 11,2 km
0
@jedrek7000 Po groźny zagraniu Martina.
@ObiektywnyKibic121 Ale jest to podanie, które stworzyło zagrożenie pod bramką rywala, czego skutkiem był gol dla Barcy.
1
@Wossi61FCB To może odrdzewiacz? :D