Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cyron1 Błagam. Obok Messiego był to piłkarz, który najczęściej oddawał strzały z dystansu.
0
Grande Antoine!
0
@barcelonaLM Heh. To wracam do pracy, ale tak jakby nie.
Trochę to śmieszne co robią.
1
@DaPi Wszystkiego Najlepszego! :)
0
@barcelonaLM Skąd informacje, że mają zamykać ponownie zamykać za dwa tygodnie?
12
Oglądam mecz Hertha - Bayern i kurczę, ten stadion w Berlinie zawsze miło się wspomina. ;)
1
@Janiama Oglądałem i wpisałem sobie jego nazwisko w Google. Znalazłem taki oto filmik pokazujący, co potrafił.
https://sport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/orzel-wszech-czasow/video,vId,2505893
14
I kolejny już raz - przeglądam sobie reklamy, a tu mi jakieś forum "La Rambla" wyskakuje.
3
Ale akcja. Aż muszę się z Wami podzielić. Oglądam sobie ostatni Hejt Park i popijam Carlsberg. Sięgam po szklankę ze "złocistym", a tu cała szafka mokra. Myślałem, że przy odstawianiu krzywo postawiłem i się troszkę ulało. Ale nie. Świecę latarkę w telefonie, biorę szklankę do ręki i cyk... Spód został na szafce, reszta naczynia u mnie w dłoni, a "złociste" na podłodze (zostało go 3/4 szklanki). Ból niesamowity. A takie było smaczne.
Ale, ale... czy jest jakieś wytłumaczenie, dlaczego tak się stało ze szkłem? Wygląda, jakby było równo odcięte. Ktoś potrafi to wyjaśnić? Bo rozwaliło mi to kompletnie łeb przed snem.
Dobranoc. :)
2
To co ekipa, kogo chcemy? :D
4
Czy ta nakładka Garcii nie była na żółtą kartkę? Drugą żółtą kartkę?
0
@dzagos Dokładnie o tym samym pomyślałem. :D Gdzieś był na YouTube ten filmik, ale prawdopodobnie został usunięty.
21
"Jeden piłkarz za dużo w Betisie" XD
Jak można być tak nieprzygotowanym do meczu?!
9
W dogrywce możliwa jest dodatkowa zmiana.
2
@Majsteer Ale grają dogrywkę dobę po naszym meczu. W niedzielę gramy z nimi z lidze. ;)
3
@against_modern_football Podałeś link do strony głównej YouTube. ;)
0
@itmustbejoke Czemu "śmiesznym"? Wiesz co to szacunek do innych klubów? :)
4
@Yosemite Come on, Chelsea!
0
@Encore No ba! Chelsea dzisiaj do przodu, nie może być inaczej.
0
@Encore Byłoby śmieszne gdyby mu tą karę utrzymali.
0
@Nano22 Tak jak swego czasu Pitbull. ;)
0
@Nocturno Dobrze wiedząc o tym, że wrzucanie tu tweetów Tuska powoduje takie, a nie inne reakcje.
4
Wczoraj zarówno ja, jak i @MarcelNJ11 przewidzieliśmy przyszłość. ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9590646#comment-9590646
0
@Getek Weźmy tego Messiego może.
0
@PaCo Pozwól, iż lekko Cię naprowadzę. "Kiedy wygrywasz, jesteś w dobrej formie fizycznej. Kiedy przegrywasz, ekipa jest w złej formie fizycznej."
0
@Azi Nie pamiętam dokładnie kiedy Moder przyleciał, ale na pewno wcześniej niż Karbownik.
0
@PaCo Mordo, przeczytaj całą odpowiedź, to wtedy ogarniesz, o co chodziło mu w pierwszym zdaniu. ;) Nie trzeba się zbytnio wysilać. ;)
0
@KrystianR Wszystkiego Najlepszego;)
0
@Tomek_TF Czyje to słowa? XD
0
@Azi Karbownik dopiero pierwszy raz usiadł na ławce. Najpierw musiał przejść kwarantannę po przylocie do Anglii, a potem dopiero zaczął trenować. Potter to taki trener, który nie wrzuca od razu nowych zawodników do składu. Gdzieś czytałem o tym artykuł.