Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Comentateiro Wstawaj.
0
Hurkacz równo o 1:00 czy później?
4
@BarcaInfo Sam Depay dawał ku temu powody. Trochę inna sytuacja.
1
@Kz1234 Zaskoczmy ich. Braithwaite i Griezmann na środku obrony.
2
@VamosRakieta Kosa zostaw. Rzucasz grochem o ścianę.
0
@paweldunajecfcb Tutaj wideo:
0
@Suzu stirms world
2
@MrShakira Dobrze. To znak, że będzie łatwa wygrana. ;))
0
@BarcaInfo Za tydzień za Alaves musi usiąść na ławce. Dzisiaj, przy dobrym wyniku, również mógłby zejść np. w 60 minucie.
1
@Janiama Wróżbita Maciej. ;))
7
Wyczuwam dobry mecz Ousmane'a. :)
0
@BarcaInfo Po trzy punkty!
0
@mkord Mi się wydaje, że zagrywał do Sterlinga. Alisson i obrońcy Liverpoolu uniemożliwili mu zagranie po ziemi, to on idealnie podciął piłkę nad głową bramkarza. W powtórce slow motion wyglądało to bardzo efektownie. ;)
0
@MarcelNJ11 Miał problemy zdrowotne (stłuczenie?) po którymś treningu i drugi raz z rzędu poza kadrą The Blues.
@kryhaa I to dzięki niemu Griezmann zagrał dobry Mundial 2018. Giroud to świetny i bardzo niedoceniany piłkarz.
0
@VamosRakieta Który skrzydłowy na której stronie? Jak to uwzględniłeś? :) Ja chętnie zobaczyłbym Portugalczyka na prawej, a Ousmane'a na lewej.
1
Chelsea wychodzi dzisiaj na Sheffield ustawieniem 3-4-1-2. W ataku para Giroud - Werner, na "dziesiątce" Mount.
Come on, Chelsea!
4
Fajna i inteligenta ta asysta Bernardo do Sterlinga.
1
Czy można powiedzieć, że City zezłomowało Liverpool? Myślę, że tak. :))
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9606742#comment-9606910
0
@Encore Wrócił Vardy, po dłuższej przerwie. Będzie głodny gry. Może być ciekawie. ;)
5
Twarowski: Ale urwał!
:D
1
@barcelonaLM Wtedy już Klopp nie będzie narzekał na brak odpoczynku. ;)
1
@sawyer00 Zły terminarz. Na pewno.
1
Oczko wypadło temu Alissonu czy o co chodzi? :D
2
No i Gundogan 9 bramka w 2021 roku. Świetna forma Niemca.
1
Festiwal błędów w obronie The Reds. XD
0
@IMBALEO Niezależnie od tego, w jaki sposób upadł zawodnik faulowany. Faulujący zagrał w sposób nieprzepisowy i został ukarany.
1
@Gosciuu Fakt, upadł dość teatralnie, ale Dias zrobił ogromną głupotę i sędzia prawidłowo podytkował "jedenastkę".
0
Chcieliście hita w Premier League? Patrzcie tera.
1
@FCB24 Anglik już wyrobił sobie "renomę" na angielskich boiskach. :D
0
@Murazor Pełna zgoda. Świetnie się go ogląda w grze.