22

@Comentateiro Wstawaj.

0

Hurkacz równo o 1:00 czy później?

4

@BarcaInfo Sam Depay dawał ku temu powody. Trochę inna sytuacja.

1

@Kz1234 Zaskoczmy ich. Braithwaite i Griezmann na środku obrony.

2

@VamosRakieta Kosa zostaw. Rzucasz grochem o ścianę.

0

@paweldunajecfcb Tutaj wideo:


0

@Suzu stirms world

2

@MrShakira Dobrze. To znak, że będzie łatwa wygrana. ;))

0

@BarcaInfo Za tydzień za Alaves musi usiąść na ławce. Dzisiaj, przy dobrym wyniku, również mógłby zejść np. w 60 minucie.

1

@Janiama Wróżbita Maciej. ;))

7

Wyczuwam dobry mecz Ousmane'a. :)

0

@BarcaInfo Po trzy punkty!

0

@mkord Mi się wydaje, że zagrywał do Sterlinga. Alisson i obrońcy Liverpoolu uniemożliwili mu zagranie po ziemi, to on idealnie podciął piłkę nad głową bramkarza. W powtórce slow motion wyglądało to bardzo efektownie. ;)

0

@MarcelNJ11 Miał problemy zdrowotne (stłuczenie?) po którymś treningu i drugi raz z rzędu poza kadrą The Blues.
@kryhaa I to dzięki niemu Griezmann zagrał dobry Mundial 2018. Giroud to świetny i bardzo niedoceniany piłkarz.

0

@VamosRakieta Który skrzydłowy na której stronie? Jak to uwzględniłeś? :) Ja chętnie zobaczyłbym Portugalczyka na prawej, a Ousmane'a na lewej.

1

Chelsea wychodzi dzisiaj na Sheffield ustawieniem 3-4-1-2. W ataku para Giroud - Werner, na "dziesiątce" Mount.
Come on, Chelsea!

4

Fajna i inteligenta ta asysta Bernardo do Sterlinga.

1

Czy można powiedzieć, że City zezłomowało Liverpool? Myślę, że tak. :))
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9606742#comment-9606910

0

@Encore Wrócił Vardy, po dłuższej przerwie. Będzie głodny gry. Może być ciekawie. ;)

5

Twarowski: Ale urwał!
:D

1

@barcelonaLM Wtedy już Klopp nie będzie narzekał na brak odpoczynku. ;)

1

@sawyer00 Zły terminarz. Na pewno.

1

Oczko wypadło temu Alissonu czy o co chodzi? :D

2

No i Gundogan 9 bramka w 2021 roku. Świetna forma Niemca.

1

Festiwal błędów w obronie The Reds. XD

0

@IMBALEO Niezależnie od tego, w jaki sposób upadł zawodnik faulowany. Faulujący zagrał w sposób nieprzepisowy i został ukarany.

1

@Gosciuu Fakt, upadł dość teatralnie, ale Dias zrobił ogromną głupotę i sędzia prawidłowo podytkował "jedenastkę".

0

Chcieliście hita w Premier League? Patrzcie tera.

1

@FCB24 Anglik już wyrobił sobie "renomę" na angielskich boiskach. :D

0

@Murazor Pełna zgoda. Świetnie się go ogląda w grze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?