Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gorzej Busquets dzisiaj od Pjanica czy De Jonga nie zagra, także spokojnie.
0
@333tricampeones333 I chyba lepiej wychodziły mu vlogi na ŁNP, niż komentowanie.
2
Nasza gra wygląda, jak gra w końcówce trenerki Setiena. Czy tu problem leży naprawdę w tym, kto tę drużynę prowadzi?
0
@ObiektywnyKibic121 Pytanie, czy tu chodzi o umiejętności czy zwykłe chęci. ;)
Bo jak patrzę na naszych pomocników w momencie powrotów do defensywy (głównie Frenkie, Busquets i Pjanić), to aż ogarnia mnie zdumienie.
2
Ciekawostka!
Frenkie de Jong gra dzisiaj w koszulce z krótkim rękawkiem.
Źródło: własna obserwacja dzisiejszego meczu Barcy.
Dziękuję za uwagę.
3
@BarcaInfo To nie będzie takie łatwe.
0
@robsesh Dodajmy, że doświadczeniem również.
0
Znowu Wiśniewski na mikrofonie...
0
Liczę na minuty Konrada dzisiaj.
13
@mr_robot Bardzo ładnego liska narysował. Co chcesz?
0
@Ghazul3293 Nie załapałeś.
0
A jednak Messi zna francuski język. ;))
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10160138796639305/
1
@Damiano27psk Czytaj dużo książek, w ogóle tekstów (artykuły, felietony). Samo Ci wejdzie do głowy i będziesz wiedział, w które miejsce wstawić dany znak.
0
@Rust_Cohle A co Ty chciałeś, jeśli piłkę jako ostatni zagrywał zawodnik Atletico?
3
@Pogba Myślałem, że mi głośniki świrują.
10
Komentatorzy żartują o szczęce Suareza, hehe.
Wspomnienie o Luisie-gryzaku odhaczone po raz drugi.
0
@ObiektywnyKibic121 Jeśli biorąc pod uwagę to, co napisałeś wyżej (akcja dobra = zakończona strzałem lub bramką), to akcja niezakończona korzyścią mogła mi się podobać, ponieważ ja nie uważam tak samo, jak Ty. :)
Słaba akcja dla mnie, byłaby wtedy, gdyby zawodnicy zagrali niecelnie i poszłaby niebezpieczna kontra przeciwników.
0
@ObiektywnyKibic121 I mi - jako miłośnikowi futbolu - podobają się nawet takie zagrania, małe detale.
I nigdzie nie napisałem o "dobrej akcji" (skąd to w ogóle wziąłeś?), tylko o tym, że mi się podobała. :)
0
@RufinzKatalonii Po co mam Ci pokazać akcję Mounta?
@ObiektywnyKibic121 A co mnie obchodzą inni ludzi krytykujący grę Barcy? Podobają mi się akcję tworzone zarówno przez Chelsea, jak i przez drużynę Koemana. Nie muszą z nich od razu padać bramki.
1
@Pilka_jest_okragla Ilaix w jego miejsce na Elche i git.
1
@ObiektywnyKibic121 Nie zmienia to faktu, iż mi się podobała. Barcelona Guardioli również miała wiele pięknych akcji, po których nie padały bramki. Dziwny komentarz dodałeś.
2
@soczeq Podobała mi się dwójkowa akcja Mount - Hudson-Odoi na prawej stronie w końcówce pierwszej połowy.
0
@hayek Who?
0
@escarabajo Wielka szkoda, że tak to wygląda. Nie przystoi po prostu.
0
@escarabajo O co tu chodzi? Bo przestaję rozumieć, co mieści się w regulaminie, a co nie. Warto spisać nowy, skoro ten jest przeterminowany (?).
0
@KacperVEB Lenglet, który tylko w tym roku ma spadek formy? Okres od transferu do tego sezonu miał świetny.
Umtiti - tu problemy zdrowotne nie pozwoliły mu rozwinąć skrzydeł. Do czasu kontuzji kolana był jednym z najlepszych ŚO w Europie.
Dembele - jedyny piłkarz obok Messiego, który potrafi zrobić coś z niczego.
Griezmann - drugi najlepszy strzelec w tyn sezonie. Jak na niepasującego do Barcelony zawodnika wykonuje świetną robotę.
Wybacz, ale Twój zwrot "sieroty" o francuskich piłkarzach Barcy każe myśleć, że to totalni nieudacznicy niepotrafiący grać w piłkę. Tymczasem każdy z Francuzów zrobił dla Barcelony "coś dobrego".
0
@KacperVEB Kto jest sierotą?
0
@KacperVEB Na którymś z polskich forów na Facebooku czytałem, że Potter to trener, który bardzo powoli wprowadza nowych graczy do pierwszego składu.
3
@Witekk10 @wpwelement Dlaczego ten post nie został usunięty? Jest to typowy "fejk" wprowadzający innych Użytkowników w błąd. Takie coś łamie regulamin serwisu.
1
@BarcaInfo Dlaczego wrzucasz fejki?