0

@BarcaInfo A na kiedy był planowany jego pierwotny powrót?

4

Cześć.
Jestem Witek i kocham reklamy na La Rambli.

2

Ułamek sekundy od tragedii.


0

@Rewolucja123 Ostatni screenshot. Biorąc pod uwagę wysoko ustawioną linię defensywną Elche, mocny start Dembele i jego możliwości biegowe, to górna piłka do Francuza to "mus".

0

@Rewolucja123 W tej sytuacji oddaję do Messiego, który ma sporo miejsca i może rozprowadzić grę do prawej strony.

0

@Rewolucja123 Łojć. Nie pamiętam, a nie mam czasu oglądać. 80'+?

1

@arasz1819 Ignoruj gościa. :D

0

@Rewolucja123 Mi tylko to jedno "ugrzęzło" w głowie. Obrona Elche stała wtedy naprawdę wysoko.

1

@Zirike Szkoda, że nie za więcej. ;)

1

@Rewolucja123 W II części gry mnie wkurzyło, gdy pominął Dembele, który świetnie wychodził za linię obrony.

0

@Zirike To ja piąteczke w 84' postawiłem. 27,50 do przodu. :)

3

@Comentateiro Chyba, że ktoś chce się przywalić na siłę, to wtedy przychodzi to bardzo łatwo. ;)

1

Kurs live na fortunie na zwycięstwo Atalanty 480. Stawiacie za dwójeczkę. ;)

1

Casemiro znowu nieodgwizdany faul?

0

Karl Henryk Kazimierz xD

3

@Djzordon Sam Muriel podszedł do Vasquez i przeprosił. W innym przypadku dyskutowałby z sędzią.

0

@BarcaInfo Wiadomo, kto w roli dyrektora sportowego? Jakieś przecieki?

0

@Rewolucja123 Jeszcze zostawił tę lewą rękę. Gdyby Portugalczyk spojrzał przed strzałem na bramkarza i widział ten ruch w prawą stronę, mógłby "podać" w prawy róg strzelającego, jak to często czyni Messi.

1

@BarcaInfo Było też kilka głupich strat i niezrozumiałych i niecelnych podań. Musi też poprawić w końcu te powroty do defensywy, bo to nie przystoi takiemu zawodnikowi.
Druga połowa o wiele, wiele lepsza niż pierwsza.

0

@Pogba Marcin Feddek, fan Liverpoolu? Nie zapomnę, jak na początku wywiadu z Milikiem gratulował mu, że nie strzelił setki przeciwko The Reds, bo w ówczesnym sezonie Liverpool wygrał LM. :D

4

@BarcaInfo Dodaj, że "ma nadzieję" i będzie git. ;)

0

@draxidox Rzut wolny.

0

@Pogba @DaPi @Dankhog Wiem, Panowie. Wiem. ;)

2

@BarcaInfo Aaa, jeżeli to był "mem", to spoko. ;)

41

@BarcaInfo Znowu wstawiasz fejka.

0

@BarcaInfo Ten Isco wygląda całkiem inaczej, niż na zdjęciu, które tu ostatnio wrzuciłeś. Schudł?

5

Jestem kibicem Atalanty od 30 sekund, a już mnie ten Inter denerwuje.

1

@cat_r37 Zaczęło się również jechanie po Griezmannie, bo nie prezentuje już formy ze stycznia. :(

0

Chivu wchodzi na boisko.

2

@FDJ Że grał słabo, bo dokładnie tak było w I połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?