Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo A na kiedy był planowany jego pierwotny powrót?
4
Cześć.
Jestem Witek i kocham reklamy na La Rambli.
2
Ułamek sekundy od tragedii.
0
@Rewolucja123 Ostatni screenshot. Biorąc pod uwagę wysoko ustawioną linię defensywną Elche, mocny start Dembele i jego możliwości biegowe, to górna piłka do Francuza to "mus".
0
@Rewolucja123 W tej sytuacji oddaję do Messiego, który ma sporo miejsca i może rozprowadzić grę do prawej strony.
0
@Rewolucja123 Łojć. Nie pamiętam, a nie mam czasu oglądać. 80'+?
1
@arasz1819 Ignoruj gościa. :D
0
@Rewolucja123 Mi tylko to jedno "ugrzęzło" w głowie. Obrona Elche stała wtedy naprawdę wysoko.
1
@Zirike Szkoda, że nie za więcej. ;)
1
@Rewolucja123 W II części gry mnie wkurzyło, gdy pominął Dembele, który świetnie wychodził za linię obrony.
0
@Zirike To ja piąteczke w 84' postawiłem. 27,50 do przodu. :)
3
@Comentateiro Chyba, że ktoś chce się przywalić na siłę, to wtedy przychodzi to bardzo łatwo. ;)
1
Kurs live na fortunie na zwycięstwo Atalanty 480. Stawiacie za dwójeczkę. ;)
1
Casemiro znowu nieodgwizdany faul?
0
Karl Henryk Kazimierz xD
3
@Djzordon Sam Muriel podszedł do Vasquez i przeprosił. W innym przypadku dyskutowałby z sędzią.
0
@BarcaInfo Wiadomo, kto w roli dyrektora sportowego? Jakieś przecieki?
0
@Rewolucja123 Jeszcze zostawił tę lewą rękę. Gdyby Portugalczyk spojrzał przed strzałem na bramkarza i widział ten ruch w prawą stronę, mógłby "podać" w prawy róg strzelającego, jak to często czyni Messi.
1
@BarcaInfo Było też kilka głupich strat i niezrozumiałych i niecelnych podań. Musi też poprawić w końcu te powroty do defensywy, bo to nie przystoi takiemu zawodnikowi.
Druga połowa o wiele, wiele lepsza niż pierwsza.
0
@Pogba Marcin Feddek, fan Liverpoolu? Nie zapomnę, jak na początku wywiadu z Milikiem gratulował mu, że nie strzelił setki przeciwko The Reds, bo w ówczesnym sezonie Liverpool wygrał LM. :D
4
@BarcaInfo Dodaj, że "ma nadzieję" i będzie git. ;)
0
@draxidox Rzut wolny.
0
@Pogba @DaPi @Dankhog Wiem, Panowie. Wiem. ;)
2
@BarcaInfo Aaa, jeżeli to był "mem", to spoko. ;)
41
@BarcaInfo Znowu wstawiasz fejka.
0
@BarcaInfo Ten Isco wygląda całkiem inaczej, niż na zdjęciu, które tu ostatnio wrzuciłeś. Schudł?
5
Jestem kibicem Atalanty od 30 sekund, a już mnie ten Inter denerwuje.
1
@cat_r37 Zaczęło się również jechanie po Griezmannie, bo nie prezentuje już formy ze stycznia. :(
0
Chivu wchodzi na boisko.
2
@FDJ Że grał słabo, bo dokładnie tak było w I połowie.