Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Na szczęście ich wyszczekani kibice (nie wszyscy, rzecz jasna) będą mogli liczyć na "ten sezon" już w następnej kampanii.
0
@Kamilos84 I to nie pierwszy raz dzisiaj. Zobacz, jak Trent odpuścił Sterlinga przy akcji z karnym dla City.
3
Szósta bramka Gundogana w tym roku. Wyprzedza Frenkiego o jednego gola. Obaj Ci piłkarze grają zgoła podobnie w tym sezonie. Zarówno Holender, jak i podopieczny Guardioli, wchodzą w pola karne rywali i stwarzają zagrożenie. Obie ekipy dobrze na tym wychodzą.
0
@SantiSant Ale w następnej, podwójnej kolejce na 100% zapunktuje. :]
Przy okazji komu dajesz kapitana w DGW25? Zarówno Everton, jak i City grają w niej dwa mecze (drugie spotkanie to bezpośrednie starcie obu tych drużyn).
6
- Kup Gundogana do Fantasy Premier League
- Ciesz michę, bo Niemiec podchodzi do karnego i ma szansę na bramkę i punkty w FPL
- Gundogan nie trafia w bramkę
- :O
Ale przecież to Fantasy.
1
@SantiSant sports strim, sport365
0
@MarcelNJ11 Aaa, jednak na Canal+ Sport jest mecz. ;)
11
@dogie1337 Za ten piękny opis dałbym dwa herby, gdyby można było. :D
1
@MarcelNJ11 I studio też, dzięki. :D
0
@MarcelNJ11 Wiesz, na którym kanale jest studio przedmeczowe?
0
@tomek8756 Aaa, to spoko. Nie wiedziałem o co kaman do końca z tą sytuacją i wpisałem w Google. W pierwszym lepszym nagłówku padło słowo "ponoć", stąd myślałem, że to tylko domysły dziennikarzy. Dzięki. ;)
0
@tomek8756 A właściwie, to jaki jest dowód na to, że ona przebywała w tym hotelu? Hiszpańscy dziennikarze w takich sytuacjach dodają foto i okraszają je opisem "OJO!". ;)
0
Świetnie się ogląda takie skoki!
1
@MesQueUnClub96 Zgadłeś. :D
2
@Yosemite Memphis, come to Besiktyyy... Barcelona
0
@Encore No i stąd to "zezłomowanie". ;) Nie wiem czemu, ale czuję w kościach wysoki wynik na korzyść City. ;)
1
@VamosRakieta Przeczuwam "zezłomowanie" Liverpoolu przez ekipę Guardioli. :D
3
@xBoMBoWiECx Jednak weszło. ;)
0
Ulala, piękna bramka Bruno Fernandesa! Wrzucił za kołnierz Olsenowi.
0
@Quavosk Przecież wiadomo, że chodzi o czas, gdy obaj piłkarze byli zdrowi. Jakiś tam mądrala ze strony Realu pisał, iż Vinicius jest lepszy. ;)
0
@elplacek44 Zgadzam się.
0
@Bobo25 Według mnie, ten zjazd jest zauważalny nawet podczas meczów Barcelony. Chociaż ja jakoś nie byłem jego fanem.
1
@Quavosk Przepraszam, ale troszkę idiotyczny komentarz napisałeś.
3
Kto to mówił, że Vinicius jest lepszy od Fatiego? Któryś z użytkowników na stronie Realu czy ich redaktor?
0
@Getek Cała akcja rozprowadzona wzorcowo. ;)
3
@Coutinho007 Ba, przy jednym zagraniu sędzia nawet faulu nie odgwizdał.
0
@Yosemite Stabilna, co najważniejsze.
0
@JimMorrisonFCB Bamford ostatnio świetna forma, możesz zapunktować. Na następną kolejkę kupuję Anglika, bo w jeszcze kolejnej (za dwa tygodnie) Leeds będzie miało podwójną.
@Bykunn Też się nad tym zastanawiałem, ale najpierw musiałem go kupić, a nie chciałem już marnować 4 punktów, bo wcześniej zainwestowałem w Gundogana. West Brom ma najwięcej straconych bramek (52) w Premier League, więc prawdopodobnie wyjdziesz na dobre. ;)
0
Gracze Fantasy Premier League, kogo daliście na kapitana w obecnej kolejce?
U mnie Grealish. Miał rozstrzelać Arsenal, zrobić ładne punkty, a przed końcem dostał żółtą kartkę i z trzech punktów (6 pkt. na kapitanie) zrobiło się 2 (4 na kapitanie).
@Janiama @JimMorrisonFCB @Bykunn i reszta.
1
@Sulimo Zignoruj te osoby i tyle. :))