Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM On wciąż ma kontuzję.
0
@Pawel13sz Serial o Barcelonie na RakutenTV i odcinek blamażu z Liverpoolem. W przerwie Alba się rozkleił.
2
@Kondziubarca Dzieło sztuki.
0
@BarcaInfo Idąc tym tokiem rozumowania, to za dzisiejszą stratę punktów odpowiada Bartomeu, bo to on go kupił do Barcelony.
1
@cat_r37 Masz rację. I wydaje mi się, że gdyby Busquets został na boisku, to Barca zdobyłaby dziś 3 punkty. Frenkie? Dzisiaj całkowicie bezużyteczny. Najbardziej zabolała mnie jego "ruleta" w obecności 2 rywali. A wystarczyło podać do Griezmanna, który stał niekryty przed polem karnym. Do tej pory zastanawiam się, co on tam wymyślił.
0
@cat_r37 Obecnie? Nic.
Głównie pewnie chodzi Ci o to, jak La Rambla "hajpowała" tego gracza. Ale ja zapytam Ciebie, gdzie jest ten Pjanić, którego tutaj przedstawiałeś tak, jakby to miało być nasze zbawienie do środka pomocy? Po Twoich komentarzach odnośnie Bośniaka wydawało się, że przychodzi do nas pomocnik TOP3 na świecie.
Prawda jest taka, że ciężko cokolwiek dobrego ulepić z tego, co mamy w środku pola.
0
@ElKamil Bo zganiasz winę na Koemana za wystawienie takiej, a nie innej jedenastki i to przedstawiasz jako główny powód przegrania dzisiejszego meczu. Tymczasem ten skład radził sobie dobrze. Co innego przeważyło o wyniku spotkania. Napiszę kolejny raz: skuteczność.
1
@Jakchcesz I zrobić bimeberek.
0
@KacperVEB Tu nie trener jest problemem!
3
@Jakchcesz I zasadzić ziemniaki.
1
@ElKamil Przecież skład, który wyszedł dzisiaj (czyli ten sam, co na PSG) wygrywał z Cadiz i prowadził grę. Nie pozwolił na oddanie rywalowi celnego strzału. Dopiero po zejściu Busquetsa (który był najlepszym piłkarzem w tym meczu) i Griezmanna gra się posypała.
Skuteczność, Panie kolego, skuteczność.
0
@itmustbejoke Wiesz mordeczko, ważne jest też to, jak piłkarze tę taktykę realizują. Może warto się pochylić i poszukać problemu w zawodnikach?
0
@Kurkmen Ale ten sam skład potrafił stworzyć sobie okazje pod bramką rywala. Sam Dembele mógł mieć dwie bramki. Skuteczność kolejny raz kuleje. Na to Koeman już nic nie poradzi.
0
@pax Niepotrzebnie go Koeman ściągnął z boiska. Najlepszy dzisiaj na placu gry, mimo rozegrania 65 minut.
0
@Joe_Pesci Lech - Śląsk o tej samej godzinie. ;)
4
@ElKamil Racja. Koeman zmarnował 3 setki i sprokurował karnego. Mało podań do przodu, brak udanych dryblingów. Bardzo słabe spotkanie.
3
@Nihas Muk go nie wystawjać do pierszego skuadu
0
Nawet dobrze wygląda ta współpraca po prawej stronie na linii Dembele - Dest. Tylko jakoś efektów nie widać.
0
@pluszek Zobacz powtórkę jeszcze raz. Potem jeszcze raz. I następny.
0
@LuisSalvano Przeciwko rywalowi ustawionemu tak nisko i zagęszczającemu pole karne nawet Messiemu będzie ciężko.
0
@Rewolucja123 Myślisz, że Koeman nie wprowadza ćwiczeń taktycznych na sesjach treningowych?
1
@Encore A dzisiejsi rywale - West Ham utrzymują się w TOP4. Niezłą ekipę stworzył Moyes.
5
Niesamowite, jak jeszcze niedawno dało się czytać tutaj komentarze, że Koeman odmienił ekipę Barcelony i w końcu mamy prawdziwą drużynę, z mentalnością zwycięzców. Teraz całkowicie odmienne opinie. Nawet od tych samych Użytkowników.
Śmiać się czy płakać?
0
@Fake69 na strimsworld prawdopodobnie Ci zadziała.
1
@Janiama Racja. W kontekście ligi nic nie jest roztrzygnięte. Sezon ligowy to maraton, nie sprint. Warto walczyć o każdy punkt. Sezon przejściowy nie wyklucza walki o trofea.
0
@avexavi Ogólnie to porąbane to wszystko. Wróciłem do pracy tydzień temu, żeby za tydzień ponownie siedzieć w domu. Bo prawdopodobnie tak będzie.
0
@itmustbejoke Dlaczego?
1
@Nano22 Niektóre obostrzenia nie trzymają się kupy. Brak jakiejkolwiek logiki w działaniu rządu.
0
No i brawo, Novak!
1
Uu, teraz Rosjanin narzeka na za wysoką siatkę. Nie wyszedł skrót.