3

Na co winę zgania Medvedev? Bo to aż śmieszne jest. :D

0

@JordiElNino Kolega wyżej ładnie Ci odpowiedział.

0

@JordiElNino Wystarczy włączyć i obejrzeć mecz Chelsea, by zobaczyć co Chorwat daje drużynie.

0

@barcelonaLM Jaki gościu?

1

@sebasek99 Świetnie przeanalizowane.

0

@Fantastyczny Chłopiec Ja wierzę, mimo naprawdę nikłych szans.

5

@Encore W ogóle, to te rożne Barcy to jakiś fenomen:
A) Dośrodkowanie mijające wszystkich w polu karnym.
B) Dośrodkowanie zbyt lekkie, pierwszy obrońca na bliższym słupku wyjaśnia sytuację.
C) Dośrodkowanie wprost w ręce bramkarza.
D) Krótki rzut rożny, wycofanie do koła środkowego i stały fragment gry przechodzi w atak pozycyjny lub jak kto woli - męczenie buły.

Tylko te cztery opcje. Rzadko kiedy widzimy coś innego.

0

@Kondziubarca Różne spotkania już świat futbolu widział. Wierzyłeś przed 6:1 czy przekreśliłeś szanse Barcelony?

@socha Tak, Liverpool awansuje. Zgadzam się z Tobą w 100%.

0

Może to naiwność, śmiejta się ile chceta, ale ja wierzę w awans. Visca el Barca!
Dobranoc!

15

Przepis na naleśniki:
Składniki:
1 szklanka mąki pszennej
2 jajka
1 szklanka mleka
3/4 szklanki wody (najlepiej gazowanej)
szczypta soli
3 łyżki masła lub oleju roślinnego
Wykonanie:
Mąkę wsypać do miski, dodać jajka, mleko, wodę i sól. Zmiksować na gładkie ciasto. Dodać roztopione masło lub olej roślinny i razem zmiksować (lub wykorzystać tłuszcz do smarowania patelni przed smażeniem każdego naleśnika).
Naleśniki smażyć na dobrze rozgrzanej patelni z cienkim dnem np. naleśnikowej. Przewrócić na drugą stronę gdy spód naleśnika będzie już ładnie zrumieniony i ścięty.

1

Myślałem, że Frenkie sam się potknął, jednak ta powtórka po karnym rozwiała moje wątpliwości. Karny zasłużony.

1

@krzysiek-fcb-17 fullmatchesandshows, replaymatches, fullmatchsports

0

@Denver sport365 próbuj

0

@MarioVeB! Plus bezpośredni pojedynek.

2

@MarioVeB! Co z tego, jak i tak wygra tę swoją ligę.

1

@msmsms Dlatego ja mówię o tych bardziej denerwujących kibicach. ;)
No i nie można zapominać ich o zawodnikach-bufonach ;)

28

@msmsms Głównie przez pychę większości ich kibiców. ;)

0

Jutro mecz Igi z Halep wg Flasgscore o godzinie 9:00. Wiadomo czy ta godzina może się jeszcze przesunąć? Ktoś się orientuje?
@adi7adi8

0

@Nihas "A ile z tych śmierci było przez szczepionkę? Bo nie chce Ci nic mówić, ale jak szczepisz setki tysięcy starszych osób to niektóre z nich po prostu umrą, bo tak może stać się z kimś starszym schorowanym."
A więc co ze zgonami "spowodowanymi" przez covid u osób starszych?

3

Pamiętacie Rafała Paczesia pączka bez nadzienia? :D

3


Dariusz Szpakowski odmienia "Robert Lewandowski" przez przypadki.

1

@Kvzik47 @mientusek1407 @Thiago83 Dzieki, Panowie!

0

Streetstyle24 - legit strona z obuwiem i odzieżą?

1

@Bobo25 @barcadreed United na Eleven oczywiście, więc problem tyczy się chyba tylko kanałów Canal+.

1

@Bobo25 @barcadreed Dzięki, Panowie. Myślałem, że to tylko u mnie. Ale teraz przełączyłem na mecz United i wszystko okej.

0

Czy ktoś z Was ma problem z odtwarzaczem nc+go? Mimo dobrego internetu często zacina mi transmisję, jak nie sam obraz lub dźwięk, to obie te rzeczy na raz. Oglądanie meczu to bardziej pokaz slajdów. Przełączyłem się z Chrome na Firefoxa i dalej to samo.

0

@BarcaInfo @cat_r37 Masz w końcu nazwisko dyrektora sportowego od Laporty. :D

1

@adi7adi8 Mam nadzieję, że rozpocznie się przed 6:00, żebym bez stresu mógł obejrzeć przed pracą.

1

@Piorun Pewnie zaczął Hubert, ale im dalej w las, tym więcej niedokładności. Tymczasem ja lecę spać. Hurkacz za mnie do pracy nie pójdzie. ;)

16

@Coutinho007 Koledze nie chodzi raczej o poszczególnych zawodników, ale o całą drużynę, jej walkę do końca i to, jak toczyły się losy tych meczów. O to chodzi w kibicowaniu. Nie o wieczne narzekanie na pojedyńcze jednostki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?