Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na co winę zgania Medvedev? Bo to aż śmieszne jest. :D
0
@JordiElNino Kolega wyżej ładnie Ci odpowiedział.
0
@JordiElNino Wystarczy włączyć i obejrzeć mecz Chelsea, by zobaczyć co Chorwat daje drużynie.
0
@barcelonaLM Jaki gościu?
1
@sebasek99 Świetnie przeanalizowane.
0
@Fantastyczny Chłopiec Ja wierzę, mimo naprawdę nikłych szans.
5
@Encore W ogóle, to te rożne Barcy to jakiś fenomen:
A) Dośrodkowanie mijające wszystkich w polu karnym.
B) Dośrodkowanie zbyt lekkie, pierwszy obrońca na bliższym słupku wyjaśnia sytuację.
C) Dośrodkowanie wprost w ręce bramkarza.
D) Krótki rzut rożny, wycofanie do koła środkowego i stały fragment gry przechodzi w atak pozycyjny lub jak kto woli - męczenie buły.
Tylko te cztery opcje. Rzadko kiedy widzimy coś innego.
0
@Kondziubarca Różne spotkania już świat futbolu widział. Wierzyłeś przed 6:1 czy przekreśliłeś szanse Barcelony?
@socha Tak, Liverpool awansuje. Zgadzam się z Tobą w 100%.
0
Może to naiwność, śmiejta się ile chceta, ale ja wierzę w awans. Visca el Barca!
Dobranoc!
15
Przepis na naleśniki:
Składniki:
1 szklanka mąki pszennej
2 jajka
1 szklanka mleka
3/4 szklanki wody (najlepiej gazowanej)
szczypta soli
3 łyżki masła lub oleju roślinnego
Wykonanie:
Mąkę wsypać do miski, dodać jajka, mleko, wodę i sól. Zmiksować na gładkie ciasto. Dodać roztopione masło lub olej roślinny i razem zmiksować (lub wykorzystać tłuszcz do smarowania patelni przed smażeniem każdego naleśnika).
Naleśniki smażyć na dobrze rozgrzanej patelni z cienkim dnem np. naleśnikowej. Przewrócić na drugą stronę gdy spód naleśnika będzie już ładnie zrumieniony i ścięty.
1
Myślałem, że Frenkie sam się potknął, jednak ta powtórka po karnym rozwiała moje wątpliwości. Karny zasłużony.
1
@krzysiek-fcb-17 fullmatchesandshows, replaymatches, fullmatchsports
0
@Denver sport365 próbuj
0
@MarioVeB! Plus bezpośredni pojedynek.
2
@MarioVeB! Co z tego, jak i tak wygra tę swoją ligę.
1
@msmsms Dlatego ja mówię o tych bardziej denerwujących kibicach. ;)
No i nie można zapominać ich o zawodnikach-bufonach ;)
28
@msmsms Głównie przez pychę większości ich kibiców. ;)
0
Jutro mecz Igi z Halep wg Flasgscore o godzinie 9:00. Wiadomo czy ta godzina może się jeszcze przesunąć? Ktoś się orientuje?
@adi7adi8
0
@Nihas "A ile z tych śmierci było przez szczepionkę? Bo nie chce Ci nic mówić, ale jak szczepisz setki tysięcy starszych osób to niektóre z nich po prostu umrą, bo tak może stać się z kimś starszym schorowanym."
A więc co ze zgonami "spowodowanymi" przez covid u osób starszych?
3
Pamiętacie Rafała Paczesia pączka bez nadzienia? :D
3
Dariusz Szpakowski odmienia "Robert Lewandowski" przez przypadki.
1
@Kvzik47 @mientusek1407 @Thiago83 Dzieki, Panowie!
0
Streetstyle24 - legit strona z obuwiem i odzieżą?
1
@Bobo25 @barcadreed United na Eleven oczywiście, więc problem tyczy się chyba tylko kanałów Canal+.
1
@Bobo25 @barcadreed Dzięki, Panowie. Myślałem, że to tylko u mnie. Ale teraz przełączyłem na mecz United i wszystko okej.
0
Czy ktoś z Was ma problem z odtwarzaczem nc+go? Mimo dobrego internetu często zacina mi transmisję, jak nie sam obraz lub dźwięk, to obie te rzeczy na raz. Oglądanie meczu to bardziej pokaz slajdów. Przełączyłem się z Chrome na Firefoxa i dalej to samo.
0
@BarcaInfo @cat_r37 Masz w końcu nazwisko dyrektora sportowego od Laporty. :D
1
@adi7adi8 Mam nadzieję, że rozpocznie się przed 6:00, żebym bez stresu mógł obejrzeć przed pracą.
1
@Piorun Pewnie zaczął Hubert, ale im dalej w las, tym więcej niedokładności. Tymczasem ja lecę spać. Hurkacz za mnie do pracy nie pójdzie. ;)
16
@Coutinho007 Koledze nie chodzi raczej o poszczególnych zawodników, ale o całą drużynę, jej walkę do końca i to, jak toczyły się losy tych meczów. O to chodzi w kibicowaniu. Nie o wieczne narzekanie na pojedyńcze jednostki.