Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pijecie kefir? Który jest Waszym ulubionym?
Mój ten krasnostawski. :)
https://www.krasnystaw.eu/img/post/122/original.png?v=36427442
0
@FilipeX Najlepiej, jakby mogli usunąć wszystkich. :D
Marzy mi się w końcu kompletna kadra. ;)
1
@4drian0 @norbi77 Panowie, ale przecież @Gomess nigdzie nie napisał, że owi zawodnicy mieliby grać co mecz, tyle co podstawowi gracze pierwszego składu. Skąd Wy to wzięliście? :D
Chodzi jedynie o dostawania szans w postaci kilku, kilkunastu minut w spotkaniach, które są zamknięte. Myślę, że o to chodziło Użytkownikowi w swoim wpisie.
0
@WiernyKatalonii Fajny zestawik. ;)
3
@Bykunn Da się, uwierz. ;) Jak pracowałem w wakacje, a trwał sezon ligowy, czy też rozgrywane były mecze Ligi Mistrzów, to po późnych powrotach do domu odpalałem mecze z odtworzenia. A żeby nie natrafić nigdzie na wynik, to nie wchodziłem ani na naszą stronę, ani na Facebooka itp. ;)
I człowiek jakiś taki zdrowszy był. :D
0
@Fabik87 Ale bajery mają na stronie.
1
@Walker Może w zakładce "Specjalne"? Może jest trochę za wcześnie, by typować taki zakład. Jeśli go nie znajdziesz, to poczekaj np. do czwartku. Dzień przed rozpoczęciem kolejki taki zakład powinien już widnieć.
2
@zadafcb Tak. Ja odpuszczam mecz na żywo. Obejrzę sobie retransmisję o 23:35 w tv. Byleby przez przypadek na Ramblę nie wejść. :D
0
@fortunate_son Straciłem cierpliwość. Zrobiłem na stronie. Czyli teraz nie wejdzie, rzecz jasna. ;)
0
Działa Wam apka Fortuny? Kupon wysyła mi się jakieś 30 sekund, a potem wyskakuje mi "Błąd podczas wysyłania kuponu".
1
@Encore Martial zaczął upadać jeszcze przed kontaktem. Według mnie nie.
0
@Nano22 A nie, mnie też się zdawało. ;)
1
@Nano22 Cóż to za jakieś komentarze uderzające w Twoją osobę? Według niektórych już nie można wspomnień ze szkoły napisać.
0
@BarcaInfo Ale szkoda mi Edena...
0
@DaPi Tutaj to pomoże chyba tylko jakiś kibic Ajaxu albo tradycyjnie - @ViscaBarca123 ;)
0
@eosz 23:35 na TVP Sport będzie retransmisja.
2
@Pogba Tak i wtedy @klopx merda ogonkiem. :D
0
@RobiS Teraz patrzę na tę kartkę... promocja obejmuje tylko butelkowe?
0
@RobiS Dzięki :) To jest tak, że mogę wziąć 2x 12sto-pak tego samego piwa? Czy musze wybrać różnych producentów? Orientujesz się?
0
@Janas11224 Igrasz z lewa... yyy, z ogniem.
0
@Dzemix111 Tusk jest wybitnym politykiem. Słyszałeś, że został kiedyś wybrany Człowiekiem Roku Gazety Wyborczej? Przeproś natychmiast.
2
@ProMILs Tusk to nie Niemiec, tylko wybitny polityk, którego osiągnięcia trzeba podkreślać.
0
@Cariones Jakiego Dariusza? Kim jest Dariusz?
0
@RobiS Jakich piw dotyczy promocja?
13
@donleo12 @PatrykBarcelona Jak to zwykle bywa, zdania ekspertów są podzielone.
1
@VamosRakieta Ekstra to jest. Przegapiłem ten moment podczas wczorajszego spotkania. Dzięki!
0
@Nocturno Obecnie zamknięta, ale wracam do przeszłości. :)
1
@Bykunn Świruję przecież. :D Na razie mi tam dobrze.
0
@Azi @Bykunn Jeszcze nie miałem okazji obsługiwać jego stolika. :D
Mogę zapytać ewentualnie, dlaczego nie poniósł żadnych konsekwencji. :D
@klopx xDD
4
Pracuję w restauracji, do której dosyć często przyjeżdża kto? Ano ten, co zorganizował wybory za 70 mln, które się nie odbyły. :D