0

Pijecie kefir? Który jest Waszym ulubionym?
Mój ten krasnostawski. :)
https://www.krasnystaw.eu/img/post/122/original.png?v=36427442

0

@FilipeX Najlepiej, jakby mogli usunąć wszystkich. :D
Marzy mi się w końcu kompletna kadra. ;)

1

@4drian0 @norbi77 Panowie, ale przecież @Gomess nigdzie nie napisał, że owi zawodnicy mieliby grać co mecz, tyle co podstawowi gracze pierwszego składu. Skąd Wy to wzięliście? :D
Chodzi jedynie o dostawania szans w postaci kilku, kilkunastu minut w spotkaniach, które są zamknięte. Myślę, że o to chodziło Użytkownikowi w swoim wpisie.

0

@WiernyKatalonii Fajny zestawik. ;)

3

@Bykunn Da się, uwierz. ;) Jak pracowałem w wakacje, a trwał sezon ligowy, czy też rozgrywane były mecze Ligi Mistrzów, to po późnych powrotach do domu odpalałem mecze z odtworzenia. A żeby nie natrafić nigdzie na wynik, to nie wchodziłem ani na naszą stronę, ani na Facebooka itp. ;)
I człowiek jakiś taki zdrowszy był. :D

0

@Fabik87 Ale bajery mają na stronie.

1

@Walker Może w zakładce "Specjalne"? Może jest trochę za wcześnie, by typować taki zakład. Jeśli go nie znajdziesz, to poczekaj np. do czwartku. Dzień przed rozpoczęciem kolejki taki zakład powinien już widnieć.

2

@zadafcb Tak. Ja odpuszczam mecz na żywo. Obejrzę sobie retransmisję o 23:35 w tv. Byleby przez przypadek na Ramblę nie wejść. :D

0

@fortunate_son Straciłem cierpliwość. Zrobiłem na stronie. Czyli teraz nie wejdzie, rzecz jasna. ;)

0

Działa Wam apka Fortuny? Kupon wysyła mi się jakieś 30 sekund, a potem wyskakuje mi "Błąd podczas wysyłania kuponu".

1

@Encore Martial zaczął upadać jeszcze przed kontaktem. Według mnie nie.

0

@Nano22 A nie, mnie też się zdawało. ;)

1

@Nano22 Cóż to za jakieś komentarze uderzające w Twoją osobę? Według niektórych już nie można wspomnień ze szkoły napisać.

0

@BarcaInfo Ale szkoda mi Edena...

0

@DaPi Tutaj to pomoże chyba tylko jakiś kibic Ajaxu albo tradycyjnie - @ViscaBarca123 ;)

0

@eosz 23:35 na TVP Sport będzie retransmisja.

2

@Pogba Tak i wtedy @klopx merda ogonkiem. :D

0

@RobiS Teraz patrzę na tę kartkę... promocja obejmuje tylko butelkowe?

0

@RobiS Dzięki :) To jest tak, że mogę wziąć 2x 12sto-pak tego samego piwa? Czy musze wybrać różnych producentów? Orientujesz się?

0

@Janas11224 Igrasz z lewa... yyy, z ogniem.

0

@Dzemix111 Tusk jest wybitnym politykiem. Słyszałeś, że został kiedyś wybrany Człowiekiem Roku Gazety Wyborczej? Przeproś natychmiast.

2

@ProMILs Tusk to nie Niemiec, tylko wybitny polityk, którego osiągnięcia trzeba podkreślać.

0

@Cariones Jakiego Dariusza? Kim jest Dariusz?

0

@RobiS Jakich piw dotyczy promocja?

13

@donleo12 @PatrykBarcelona Jak to zwykle bywa, zdania ekspertów są podzielone.

1

@VamosRakieta Ekstra to jest. Przegapiłem ten moment podczas wczorajszego spotkania. Dzięki!

0

@Nocturno Obecnie zamknięta, ale wracam do przeszłości. :)

1

@Bykunn Świruję przecież. :D Na razie mi tam dobrze.

0

@Azi @Bykunn Jeszcze nie miałem okazji obsługiwać jego stolika. :D
Mogę zapytać ewentualnie, dlaczego nie poniósł żadnych konsekwencji. :D
@klopx xDD

4

Pracuję w restauracji, do której dosyć często przyjeżdża kto? Ano ten, co zorganizował wybory za 70 mln, które się nie odbyły. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?