Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite Otóż to. Świetna ekipa, kibicuję mocno.
4
Tomas Tuchel podał skład na swój debiutancki mecz.
Mendy
Azpilicueta(c) Rudiger Silva Chilwell
Jorginho Kovacić
Ziyech Havertz Hudson-Odoi
Giroud
0
@4drian0 Wszystko próbowane. Może to być jakaś usterka wewnątrz?
2
La Rambla pomoże? Młodszy brat zakupił kierownicę do komputera Tracer Zonda i po podłączeniu sprzęt w ogóle nie reaguje, nie świecą się kontrolki itd. Ktoś wie, co mogło ulec uszkodzeniu w tej kierownicy, czego to wina?
1
@BarcaInfo Frenkie przeszedł prawdziwą rewolucję! :) Oby tak dalej.
1
@Coutinho007 Bardzo możliwe. Koeman chce wygrać trofeum. Po jego przedmeczowej konferencji wnioskuję, że wyjdzie "galowa" jedenastka. Być może nawet Dembele zamiast Trincao.
0
@Tomek54321 Sprawdzałem i byłem pewien, że dostał. To w takim razie zamianka.
0
To jaki skład na dzisiejszy mecz? Jedenastki proponowane przez hiszpańskie dzienniki nie do końca mi się podobają.
Chciałbym zobaczyć coś takiego:
Neto - Mingueza, Araujo, Umtiti, Firpo - Pjanić, Ilaix - Trincao, Puig, Braithwaite - Messi
0
@jeyx77x Tak.
4
@Janiama Pomyślmy, ile takich rodzin ma podobne problemy. Wejdzie się na siepomaga itp, to aż człowiekowi odbiera mowę.
0
@Bobrowik Tylko strona internetowa, ewentualnie aplikacja. A jeśli chcesz go jednak obejrzeć w TV to o 23:40 będzie z odtworzenia. ;)
1
@Rewolucja123 Nie widzę w tym nic złego. Głupsze jest raczej gadanie o Xavim i to jak w PRZYSZŁOŚCI stanie się naszym Alexem Fergusonem, nie mając przy tym żadnego doświadczenia w Europie.
1
@cat_r37 Dobra. Źle napisałem. Teraz nie, ale przecież w przyszłości trzeba będzie zapłacić te 3 kawałki. W przypadku ściągnięcia go w lecie nie trzeba będzie tych pieniędzy wydawać.
I skąd info, że dogadał się? Niżej nie ma o tym nic.
20
@Cariones Piszczeeeeeeeeeeek? :D
2
@Kozinho.
To po co wydawać teraz te 3 miliony, gdy klub jest w okropnej sytuacji finansowej, a z obrońcami nie jest tragicznie?
23
@cat_r37 W jaki sposób Font nam ogarnia transfer?
0
@pele1282 Ciekawe, ile będzie kosztował w FPL, bo liczby to on potrafi robić. ;) Tylko akurat nie w Realu. :v
0
@Iniesta8i Lubelskie dosyć gruba pokrywa śnieżna. Od godziny ok. 20:00 w poniedziałek do popołudnia we wtorek bez prądu. :D
7
Zlatan po raz kolejny pokazał, że jest zwykłym bufonem. Jeśli tam padły jakieś "grube" słowa w stosunku do Lukaku, to mam nadzieję, że Szwed dostanie porządne zawieszenie.
1
@PaPo To samo u mnie. ;)
2
@Mroziu Mecz Barcelony na TVP Sport będzie o godzinie 23:40. Pokażą go z odtworzenia. Może skorzysta ktoś, kto nie będzie mógł obejrzeć na żywo.
0
@FlorentinoPerez13 Wskaż, w którym miejscu się jaram. :)
0
@arasz1819 Zostaw go już! :v
1
@FlorentinoPerez13 W pierwszej rundzie ten sam zespół za 800 milionów zremisował 1:1 z tą samą ostatnią drużyną w tabeli.
Edit: A widzisz. Nawet jak koledzy niżej podali, West Brom nie jest nawet ostatnią drużyną ligi. Mi też to umknęło.
1
@RudY Aha, myślałem, że bezpośrednie czerwo. ;) Dzięki!
0
@AlexDark00 Premier League to moja ulubiona liga. ;) I jeszcze nigdy nie miałem piłki z tejże ligi, więc coś nowego. Mam nadzieję za niedługo zobaczyć, jak się sprawuje nie boisku. ;)
0
Co zrobił Zlatan?
0
WBA - City 0:4 do przerwy. Jeśli goście nie spuszczą z tonu w drugiej połowie, to będzie masakra na piłkarzach Allardyce'a.
0
@janman8888 Footballia, chyba coś takiego.
1
@CatalanDream Teraz ta obrona wygląda dużo lepiej. Atak jak to atak za Guardioli - zrobi swoje. Według mnie faworyt do wygrania Ligi Mistrzów w obecnym sezonie.