Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Czekam na nagłówki w artykułach serwisów sportowych a'la "Ronaldo nie pomógł swojej drużynie! Juventus żegna się z Ligą Mistrzów!"
Z Leo zawsze to jakoś dziennikarzom łatwo przychodzi.
1
@Quavosk "Un dia de partit"
1
@AmigoBlancos @PatrychoO chodzi jedynie o to, że to nie są podwójne bramki, ale te bramki są po prostu ważniejsze. Ludzie często wciskają tą pierwszą wersję i niektórych może to mylić. ;)
0
@kuz No jeśli odrobi 3, a nie 4 bramki, to będzie to remontada niepełna. Tak to rozumiem. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Coutinho007 Czemu "3 kilo w bokserkach"? Nawet gdy podczas meczu te dryblingi czy strzały mu się nie udają, to i tak stara się i próbuje.
0
@Rewolucja123 Udowodnisz to jakoś?
0
@pauletaa strims world
0
@Walker Co Ty gadasz? To on? :D
0
@Yosemite "Puder do cery zimnej" też ok. Często wracam do tych dwóch.
2
Obejrzałem "Zoba co jes" Paczesia i zawód ogromny. Dużo niższy poziom niż jego wcześniejsze programy.
0
@prokofiew ...bo mecz jest jutro
6
@skakun95 Jak tak nie będzie, to stawiasz każdemu polecającemu flaszkę.
20
@JimMorrisonFCB Nieważne, że sprzed kilku lat. Ważne, że są "w punkt!".
10
Były premier oraz przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk odniósł się na Twitterze do wygranej Joana Laporty w wyborach prezydenckich katalońskiego klubu piłkarskiego FC Barcelona.
https://mobile.twitter.com/donaldtusk/status/441612655900753920?s=20
5
@AmigoBlancos Karol: "To prawdopodobnie największa rzecz, w jaką kiedykolwiek wszedłem"
Alinka: "Największą rzeczą, w jaką kiedykolwiek wszedłeś są Twoje spodnie."
:D
6
Były prezydent Barcelony oraz obecny oskarżony ws. afery "Barca Gate" Josep Maria Bartomeu nie odniósł się na Twitterze do wygranych wyborów prezydenckich przez Joana Laportę, ponieważ usunął konto.
10
W kwestii mistrzostwa Ligi hiszpańskiej napiszę po cichu - Todo es posible.
0
@draxidox Tak, bodaj przez trzy dni.
7
@artur_26 Musiałeś bardzo nieuważnie oglądać wczorajsze spotkanie, ale też i wcześniejsze, w których to - uwaga - Dest pokazał, że ma dobre przyśpieszenie, szybkość i dobry drybling, a co za tym idzie - także fantazję.
3
@lukasz9197 @Bagsik88 Przepraszam bardzo, ale o co chodzi w tej dyskusji? :D
Walczycie z wiatrakiem, Panowie. ;)
1
Brawo, Panie Janie!
1
@MarioVeB! Nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz. Co jakiś post Luisa, to zjawiasz się Ty, by mu dopiec. Masz jakiś problem na jego punkcie?
11
@Quavosk Piękny opis.
0
@cat_r37 A potem gadasz, że nie docinasz Laporcie. :D
0
@Encore W niedziele po 21:00 chyba na TVN. Prawdopodobnie będzie oglądane. :D
Jakoś mam sentyment i wracam do tej serii. ;)
0
@skakun95 Normalnie oglądam to x raz i aż mi się łezka uroniła. Piękny mecz, wspaniała chwila!
0
@JimMorrisonFCB Znałeś wynik? :D
0
@maatiixx Po końcowym gwizdku i celebracji razem z drużyną wydaje się, że chodził normalnie.
7
@escarabajo Szacunek dla rywala i pokora - ważne cechy w futbolu.