Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB Ale to mecz jest na Canal+? To Marchliński albo Orłowski, nie wymawiający 'r'. ;)
0
@MaziFCB Nie wierzę, że tak powiedzieli. Który to?
1
@avanes Warto zaznaczyć, że grają z obecnie najlepszą drużyną na świecie.
16
@Chakalaka "90% to może przesada, ale rzeczywiście nie chce mi się dyskutować z użytkownikami, którzy tkwią w błędzie i nie sposób ich z tego błędu wyprowadzić."
No chyba, że ktoś w naprawdę merytoryczny sposób odniesie się przeciwko Twoim tezom, to wtedy znikasz, jak gdyby nigdy nic. I nie mówię o tej dyskusji, Szakalako.
0
@tomek8756 I w oparciu o opinie takich ludzi rząd podejmuje decyzje.
1
@wroclawianin89 Wjazd korkami w twarz czy jak to wyglądało?
Edit: Dobra. Youtube pomógł.
Okropne wejście "z buta" w twarz.
0
@Quavosk Mam wrażenie, że nie patrzy w kamerę, a gdzieś za nią, czytając napisany po niemiecku tekst. :D
Ale to raczej zmęczenie.
1
@PatrychoO No co Karol zrobi, że mu się to ze wszystkim rymuje?
1
@panczo A ja tam widzę i impet i intencje Savica, aaale. Każdy widzi, co chce, a ja widzę, że nie przekonamy siebie nawzajem. ;)
Pozdrawiam, miłego dnia życzę! ;)
0
@panczo Czy trzeba patrzeć na zawodnika, by z premedytacją uderzyć go z łokcia? Savić dał pretekst sędziemu, żeby ten dał mu czerwo.
1
@Encore W końcu, chciałoby się powiedzieć. Oby to był początek jego dobrej gry.
2
@cat_r37 A myślałem, że to Griezmann jest słaby, bo nie ma wybitnych statystyk w Lidze Mistrzów. Taka retoryka tu krąży. Więc czy Luis też nie jest słabym zawodnikiem?
0
@panczo Celowe zagranie łokciem w klatkę piersiową rywala, który nie miał nawet piłki. Jakie masz argumenty za tym, że była to niesłuszna kara?
1
@kaamil1910 Fajnie znów zobaczyć takie obrazki.
0
@panczo "Użycie nieproporcjonalnej siły ma miejsce wtedy, gdy atak zawodnika
przekracza granicę użycia akceptowalnej siły i zagraża bezpieczeństwu
przeciwnika. Zawodnik tak grający musi być wykluczony z gry."
- Przepisy gry 2020/21 przetłumaczone przez PZPN.
Po co mu był ten łokieć?
0
Klasa!
0
@MaziFCB Może przyaktorzył, ale dostać celowo z łokcia w klatkę piersiową, to nic miłego. ;)
0
@itmustbejoke To było celowe zagranie bez piłki. Czerwona zasłużona.
Faul, o którym piszesz to oczywiście rzut karny tyle, że zagranie Azpilicuety zaczęło się przed polem karnym. Tak to widzę. W innym przypadku karny i czerwo dla hiszpańskiego obrońcy.
0
@VirtuoZ Zapomniałem o dwóch hat-trickach strzelonych na zawodach orlikowych w wieku przedszkolnym. ;)
0
@Ojciec5tkidzieci O co kaman?
Edit: już wiem.
1
@michaleu Piękna akcja! :D
1
@chavez To ja 347, chyba jestem lepszy
0
@Jonyx To samo u mnie. Używam Chrome.
6
@BarcaInfo Odpuść, mordo. Szakalaka to prowokator wyższych lotów.
2
@jakubkuba07 Nie zapomnę pierwszego artykułu o wirusie, który zobaczyłem. Nikt się nie spodziewał.
2
@Getek To się nazywa "kropnięcie z dystansu" :D
2
@MarioVeB! "Odwdzięcz" się w nocy jaką "tłustą" muzyczką na głośnikach. :D
4
@Sulimo Ale mój komentarz to odpowiedź na Twoje: "Ludzie potrzebują się przewietrzyć od czasu do czasu."
A co jak ktoś nie posiada radia bądź TV?
7
@HighestInTheRoom Lockdown 9: Matt & Andrew
1
@tobiasson92 Najgorsze jest to, że na opiniach takich ekspertów rząd opiera swoje decyzje.