Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Tu ja cała gama browarów!"
2
@xBoMBoWiECx Przykra sprawa. Trzymaj się!
0
@PershingFanatykLMFCB Może nie najlepszy, ale myślę, że warto wspomnieć występ Suáreza w meczu z Valencią w Pucharze Króla w 2016 roku. 4 bramki i 2 asysty genialnego Urugwajczyka.
0
@Firestone Widziałem to podczas meczu. Serio są tu osoby, które podważają uraz Lewego?
0
@Encore Dzisiaj akurat nie oglądałem, ale to jest najlepsza część. :D Nie nudzi się to.
Za tydzień "szóstka"? ;)
0
@Coutinho007 Nie o to mi chodziło z tą analogią, ale git. ;)
0
@Coutinho007 Gdyby nie Rybus, to ta repka to by była Kuoa drewna, trocin i papy.
2
Bezsensowne zachowanie Gruzina.
0
@Criss18Barca W laczkach? :D
0
@Gosciuu 3-4-3?
0
@MarioVeB! A niektórzy mówią, że Kane to typowy lis pola karnego i tylko dostawia nogę. Widziałbyś Anglika w Barcelonie (odkładając na bok nasze (nie)możliwości finansowe)?
0
@MarioVeB! Ależ Jóźwiak będzie robił wiatrak z tych obrońców Anglii. :D
0
@BarcaInfo O jakich plotkach mowa w kontekście Harrego Kane? Jakie kluby wchodzą w grę?
0
@Coutinho007 Wiem, mordo. It was a joke.
6
@Coutinho007 Nie no, myślę jednak, że Leo trochę od niego lepszy.
0
@busquets5 Tak żem czuł. :D Może spróbuj taką serię, bez tylu wulgaryzmów xd
0
@mextexperu Tak, jak kolega wyżej napisał. Chodzi zapewne o sprawy logistyczne.
2
@Songo91 Póki co nic wielkiego. Może się podobać jego chęć do wchodzenia w pojedynki.
19
Ależ piłeczka od Pedriego do Ferrana.
0
@mextexperu Przecież grywali już mecze w Chorzowie, Wrocławiu czy Gdańsku.
0
@Encore Ważne, że cało z tego wyszedł.
0
@Ronaldinho10VB Byłem tutaj, zanim dyskusja trafiła do gorących. Pozdrawiam.
3
@Encore Parsknąłem :D
0
@leomessi1710 Ale jednak widać, jak ten granulat "unosi się" po odbiciu piłki. ;)
4
Kamera przechodzi na Ndombele, a komentator "Oto właśnie Ousmane Dembele". :DDD
0
Ktoś mi jest w stanie po ludzku wyjaśnić, o co chodzi z testami na covid Mateusza Klicha? Raz pozytywny, raz negatywny.
2
@maatiixx Grał już na sztucznej w tym sezonie. Pierwsza runda PK, bodaj z Lleidą(?).
0
@Persyfl 9.3.9
- nadużywanie emotikonów oraz znaków typograficznych, interpunkcyjnych i diakrytycznych nie wnoszących przy tym treści merytorycznej i/lub zaburzających przejrzystość komentarza;
Mało przejrzysta staje się powoli ta dyskusja przes te Twoje emotki.
7
@Emhyr Tęsknię za nim na maksa. Mógł mieć świetny sezon, gdyby nie ta kontuzja.
1
@VamosRakieta Najgorzej, gdy jakaś jedna błędna decyzja przesądzi o braku awansu którejś z drużyn.