1

"Tu ja cała gama browarów!"

2

@xBoMBoWiECx Przykra sprawa. Trzymaj się!

0

@PershingFanatykLMFCB Może nie najlepszy, ale myślę, że warto wspomnieć występ Suáreza w meczu z Valencią w Pucharze Króla w 2016 roku. 4 bramki i 2 asysty genialnego Urugwajczyka.


0

@Firestone Widziałem to podczas meczu. Serio są tu osoby, które podważają uraz Lewego?

0

@Encore Dzisiaj akurat nie oglądałem, ale to jest najlepsza część. :D Nie nudzi się to.
Za tydzień "szóstka"? ;)

0

@Coutinho007 Nie o to mi chodziło z tą analogią, ale git. ;)

0

@Coutinho007 Gdyby nie Rybus, to ta repka to by była Kuoa drewna, trocin i papy.

2

Bezsensowne zachowanie Gruzina.

0

@Criss18Barca W laczkach? :D

0

@Gosciuu 3-4-3?

0

@MarioVeB! A niektórzy mówią, że Kane to typowy lis pola karnego i tylko dostawia nogę. Widziałbyś Anglika w Barcelonie (odkładając na bok nasze (nie)możliwości finansowe)?

0

@MarioVeB! Ależ Jóźwiak będzie robił wiatrak z tych obrońców Anglii. :D

0

@BarcaInfo O jakich plotkach mowa w kontekście Harrego Kane? Jakie kluby wchodzą w grę?

0

@Coutinho007 Wiem, mordo. It was a joke.

6

@Coutinho007 Nie no, myślę jednak, że Leo trochę od niego lepszy.

0

@busquets5 Tak żem czuł. :D Może spróbuj taką serię, bez tylu wulgaryzmów xd

0

@mextexperu Tak, jak kolega wyżej napisał. Chodzi zapewne o sprawy logistyczne.

2

@Songo91 Póki co nic wielkiego. Może się podobać jego chęć do wchodzenia w pojedynki.

19

Ależ piłeczka od Pedriego do Ferrana.

0

@mextexperu Przecież grywali już mecze w Chorzowie, Wrocławiu czy Gdańsku.

0

@Encore Ważne, że cało z tego wyszedł.

0

@Ronaldinho10VB Byłem tutaj, zanim dyskusja trafiła do gorących. Pozdrawiam.

3

@Encore Parsknąłem :D

0

@leomessi1710 Ale jednak widać, jak ten granulat "unosi się" po odbiciu piłki. ;)

4

Kamera przechodzi na Ndombele, a komentator "Oto właśnie Ousmane Dembele". :DDD

0

Ktoś mi jest w stanie po ludzku wyjaśnić, o co chodzi z testami na covid Mateusza Klicha? Raz pozytywny, raz negatywny.

2

@maatiixx Grał już na sztucznej w tym sezonie. Pierwsza runda PK, bodaj z Lleidą(?).

0

@Persyfl 9.3.9
- nadużywanie emotikonów oraz znaków typograficznych, interpunkcyjnych i diakrytycznych nie wnoszących przy tym treści merytorycznej i/lub zaburzających przejrzystość komentarza;

Mało przejrzysta staje się powoli ta dyskusja przes te Twoje emotki.

7

@Emhyr Tęsknię za nim na maksa. Mógł mieć świetny sezon, gdyby nie ta kontuzja.

1

@VamosRakieta Najgorzej, gdy jakaś jedna błędna decyzja przesądzi o braku awansu którejś z drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?